Gyvenimo filosofija ir prasmė 2

Gyvenimo prasme?
O gal gyvenimas tik savotiskas zaidimas???

zinoma, kad zaidimas- taip kad zaiskime linksmai ir apdairiai su kitais Nekaltas

Kur rasti info apie depresiją?

o kokią prasmę turi žaidimas? Apakęs užmušti laiką?

jei paciam kartais uzpuole, tai patarimas kaip tos pacios stichijos atstovui Šypsena vanduo yra jega!! pranajamos ir kitos kvepavimo technikos yra nerealiai sumazinancios depresija- is savos patirties sneku Šypsena o siaip tai ka ten skaityti apie tas depresijas, priraso visokie ale psichologai… matai mokslas apie siela! o cia mat mokslininkai… nuo priklausomas gali pasidaryti, bet darbo uz save pati niekas kitas nepadarys…- cia ir gi mano nuomone. vaistas prifarsiruos ir eisi apsiblauses ir “atsipalaidaves” iki to laiko, kol pasigais vaistu galiojimo laikas… nors jeigu zmogus apie gyvenimo uzbaigima galvoja- tai net ir nezinau- verta bandyti bet ka, kad tik pasiliktum siame pasaulyje… kiekvienas savaip piesiame pasaulio vaizda, bet dabar jis man atrodo dar labiau nesuprantamas negu iki siol Šypsena idomu

kiekvienam sava prasme Šypsena mano prasme zaisti nereali net man paciam… Šypsena bet as ja turiu… ir tikrai ne ta kur paminejai- uzmusti laika… idomu kaip butu galima pavadinti daugumos zmoniu gyvenima? Nežinaukaip kitaip jeigu ne laiko uzmusinejimas…