Gulbė

Giani, duok pavairuot italą, atsakysiu, kaip ten kas. Galiu pasakyt, kad tautovžis škoda 4x4 linkus nuslyst, bet lengvai valdoma, ba ESP, net išjungta, įsijungia po pirmo vairo pasukimo kooregavimui BlogaiAnyway, laikymosį tolygumą WAG’o užskaitau. Alfą vairavau seniai ir netiesa, bet iki šiol pamenu…

Gerai

Galvoju, kad ant VALDOmumo Passatas bet kurioje provincijos masinio jaunimo susibūrimo vietoje Moteris valdytų atsakančiai Taip Kietas

youtube.com/watch?v=ojIg_C0pylo Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi real pankas

Kosmo, seniais rajoniniais keliais, su Ford Probe MK1, nuo Vilniaus Goštauto g. iki Kėdainių Lifosos - 50 min MirktČia, kai aš buvau “pacukas” Mirkt

shropna, mano buvęs vadas tokį patį laiką su B6 2.0 FSI fiksuodavo. Aišku, priimkim domėn faktą, kad kelių kokybė (vietomis) jau buvo geresnė…

bloga nuojauta, kad greit uzsirauks viskas ant gatviu. bbz kas reiks daryt. Juokiasi reikia megautis, kol imanoma. nekertu, ko jus stabdot. pristatys ble Shropna tu oziu visokiu. Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Tiesiog pagal statistika… 08m valdomumo testuose valde 159… vafliu, oj atsiprasau alfaklubo nuomone best ever made iki siol 156 20v. Del virsvorio nebuvimo tiek pagreityje, tiek valdomume.147jtdm dar ~200kg maziau svorio. Nelabai turiu daug pvz palyginimui, bet nei e46, nei alfa 166 isvis ant kelio nesilaike.

Beje, testuoju kelis naujus “ožius”. Dar pavadinimas - EVO-X Cha cha

Gianni, tiesiog duok pavairuot, pasakysiu, bent du žodžius Cha cha

youtube.com/watch?v=wdiF-BxPSH0bbz best ever made Cha cha

Gianni, tai cia teorijoj, realiai isvarytu i trasa, ir kokia klaida ismestu. Cha cha

Shropna, jeigu tik nori su sirpotrebu prasidet. Cha cha

Gianni, savo Lotuso jau du metus netraukau, tad tiks Cha cha

Kipsas, youtu.be/zON4bWsl2Ek

Man irgi darosi įdomu, kaip shropna žodį “sunki” dviem žodžiais apibūdins Cha cha

, Plia…

Rašliava Gerai kai su rafinuotu nesikolioja, prasmingesnių dalykų nuveikia Cha cha

gerai surašyta Geraigaliu prie progos duoti ir savo šaldytuvą pratestuoti Šypsena

Susiskaite prie kavos Geraip.s labai jus buozes prikabus prie tu auto Cha cha