Gulbė

Cha cha Cha cha įduosiu į rankas sąskaitą faktūrą, atsiimant Juokiasi

nu smagiai Gerai buvom paeme benzina lyg 130kw ar pan pabandyt - netrauka sokiravo Pavargęs

Auri, nori dar vienos gulbės? BMW duot nereiks, bet viena sąlyga yra - reikia pozityviau nei apie Passatą parašyt Cha cha

Yo!žas, čia reikia labai atsargiai į mano rašliavą pasižiūrėti. Cha cha Aš lyginu su kitos klasės automobiliu. Ir juolabiau, kainos kitos. Cha cha Nes nu neturiu su kuo kitu lyginti. Su E90, kažkaip, netinka. Cha cha Pasatas, manau, ne veltui yra klasės etalonas. Jei imti ir vertinti kaina už kilogramą - jis tikrai super pirkinys. Dar ir baltas. Sakiau, kad anas gražus, ne? Cha cha

Tai aš tau odnoklasniką ir siūlau VelniūkštisO rašliava sklandi, matosis, kad ne mužikas rašė Cha cha

Beje, Panevėžy yra baltas R-line. Atrodo rimtai Gerai

Kieta paklodė Taip Susidarė įspūdis, kad Auris yra senas išdirbtas trademarkas kaip Erikas, ar Andrius Gerai Cha cha

Na, odnoklasnikus visada įdomu “pamatuoti”. Cha chaDar šiaip labai noriu kokį naują Volvo, kad ir XC90 pabandyti porą dienų. Nežinau kodėl, bet va įdomu, smalsu. Cha cha

Bikoz gud kar. XC90.

aaaina nx, o ant kiek vaziuoja? Drovus Cha cha Cha cha

Beje, tie XC90, mačiau užrašą, pas vieną baugščiai bevažiuojantį diueduką - V8. Buvo tokie?

Naujuose XC90 - max. I4. Cha cha Senuose lyg ir buvo, Yamaha lyg ir V8 variklis ėjo? “Kiek eina” neįsivaizduoju, aplinkelyje 130 neviršyjau. Cha cha

Du Yamaha varikliai Taip

Beje, tas Fordinis Zetec, kur mano Lotuse - Yamaha tvarinys Mirkt

Pabandžiau tokį “Lotusą” su moco motoru ir sekvencine dėže - nx, man per greita Pavargęs

Del valdomumo visgi smalsu butu pamieruot pries antikvarine 8m 147… Šypsena

Ant valdomumo? Šypsena

Ką tu su 147 nori lygint? Nekaltas

Nu jo, šiek tiek skirtingi egzemplioriai būtų lyginti valdomumą. Cha cha

Nieko… man siaip px, bet abejoju, kad tautovezis taip laikosi ant astriu posukiu.