GSi fanai ivertinkite (jau yra foto)

Blyn, už 2400 lt nieko geriau nenupirksi, ir už tokius pinigus pats geriausias variantas. Ir Opeliuks tikrai ne pats paprasčiausiasGerai

kas tau bliamba yra kokia dar reklama? zmogus pasake kad ledinis ir viskas …

o ka tu ten isivaizdavai?Nekaltas ferari?PiktasKanda

na nors as ir nesu siu automobiliu megejas .bet paglostysiu tavo savimeilia Šypsena ato tikrai atrodo labai tvarkingai sveikinu isigijus tvarkinga auto

nu as esu nusistates pries opelius, bet tas tai neblogas ir isvaizda ir kaina… neblogas variantas…

Gerai atrodo GeraiGerai tavo gsi Taip

Niu plet gadica dajktaz Taip dar ratukus ledovnus uzhmesk yr bus tikraj Gerai nors yr tye rataj puse welneus Nekaltas Taip

jezus marija. ar tik ne sita zveriuka siandie zirmunuose maciau graziai ivairavusi kazkokiai geldai i uzpakaliuka? aha…butent sita. UzuojautaNustebęs Vai vai kaip nesmagu.

įsitikinęs?

Zveriukas tai sitas bet buvo taip:
Varau as sau ramiai Zirmunu gatve vezu buhaltere is mokesciu inspekcijos, atgal i darba, ziuriu pries mane staigiai sustojo BMW 520 as vaziau negreit gal koki 45km/h, sau ramiai paskui ta BMW sustojau, tik girdziu is galo VW Pasrat parvaro zviegdamas kaip velnias ir tik jeblinskt jedreni feni man siknon taip, kad as net ta, prieki stovinti BMW, patikrinau is kiemo puses nesiklausesŠypsena. Nuostoliai tokie iskiles priekinis bamperis mano, aciu dievui hologenai cieli, gale irgi suskilo bamperis, pasislinko galine panele ir apsibraize bagazines dangtis. O didziausias nuostolis tas kad buhalteres kaklas ant 10 cm ilgesnis pasidare Cha cha. As likau nekaltas jau draudimo popierius sutvarkiau, masina jau pas mane servise. Kita antradieni jau vaziuos ir bus vel grazi, dar tuo paciu ir viena arka padazys nes truputeli yra pakirmijusi. Tai tiek Šypsena

niu jei butum naglesnis manau ir daugiau susitvarkytum… ir buferi nauja vietoj seno ir lialialiaCha chaCha chaCha cha

Matai buferiu nera reikalo keist nes jie geri prieki tik juokingai po fara iskiles, o po galiniu buferiu kur apacioje tokie apvadeliai eina tie suskilo, o kam man savo darbovieteje but naglam viestiek gi savi zmones darys tai draudimui mano GSi ir taip nemazai kainuos.

a blia…as ir maciaw ta vajzdeli Šypsena bet tu ten kazhkaip i shona o ne tiesiai i gala…

tai gal zinai kiek naujas GSi buferukas kainuojaNekaltas pvz priekinisNekaltas

As i BMW kairi kampa su savo desniu kampu pataikiau kai man passatas uodegon pyle, nezinau kodel bet mano GSi tai istrizai atsistojus po abieju smugiu buvo.

Del mano Kadetto disku cai girdejau buvo norinciu juos pirkt tai galvokit greiciau kaina 600lt be padangu, nes man tiek ratu supirktuve uz juos duoda, paziuret kaip tiksliai atrodo galit www. borbet.lt, ten bus nuoroda i lieti ratlankiai lengviem auto, ju modelis "H", tarp skyliu 4x100,diametras R15, 7 coliu plocio ,ratai tikrai idealus net dar bortu nemateŠypsena. As ryt juos apie 11.00 vesiu ten priduot. Jeigu kam idomu mano mob. tel. profaile. Nes ta masina bus naudojama visokiom varzybom tai jai tokie grazus ratai tikrai nereikalingi.

maciau prie VU Šypsena krito i aki, o tai reiskia atrodo pakankamai ispudingai Šypsena

Kazkaip net sirdi suskausta kai parsao kas jog GSI naudos lenktynem…Jau geriau kokia lupena nusipirkumet ir varikli persimestumet… o ne gera masina gadintumet…