GSi fanai ivertinkite (jau yra foto)

Privalumu kokiu nors yra? Vairo stiprintuvas yra? Nekaltas

Gal diskus su padangom pardavinesi?

Jo,as ir maciau paeita sekmadieni sita aparata utenoj,visaij neblogas apziurinejau biski,ratai tai tikrai neblogi ir seip visas neuzdroztas,as ir buvau susidomejes juo,bet tada ieskojau kito aparato…Šypsena

Is privalumu tai nieko nera iskyrus liuka ir tas nestandartinis ir centrinis, vairo stiprintuvo bei ABS nera ir nereikia nes maziau problemu,
ratus mes ismainem i R16 kurios desim ant Calibros, o GSi atiteks R15 ATS ratlankiai.

klausykite, o cia "briedas" ar tik sutapimas kad visu (sorry, gal daugumos) parduodamu 10-13 metu senumo masinu rida pagal "schetchika" buna apie 140000 ??? b.y.b.i.e.n.e. cia kazkokia… Blogai

Siaip tokia rida retoka,bet geriau paieskojus galima atrasti,ypac jei masina parvaryta su defektu ant tralo,o jei ji cia vazineta tada abejoju ar tiek pralekus,juk lietuviai megsta pasukioti!Geriausia tai ziureti pagal serviso knygute Taip

Nu labai keista: mano auto - 5 nėra, o jau 135000km. Cha cha Paskaičiuokim: 140000/13m = ~11000 km/m. Mažoka kažkaip. Juk mašinos vežamos ne iš tarybinio rojaus, kur dauguma vairuotojų važinėdavo tik grybauti, į sodą bei atostogauti su nuosava auto Šypsena

Cha chaCha chaCha cha nemeluoju bet pas mane skydelis dabar 00000001 rodo ir ka jus manNekaltasNekaltasNekaltas vat tau ir GSI 1984 10menesioLiežuvisLiežuvisLiežuvis

15minuciu darbasLiežuvisLiežuvisLiežuvis

p.s Torento a tai varikliukas C20NE ar C20SEHNekaltas???

mano naparnikas priesh 5metus buvo parvares Opel kadett SNOW

shildomi veidrodziai sedines karterio pashildymas elektra ledyyynis ir buvo pravaziaves 70 000 ir tai ne briedas o tiesa nes viskas matesi ish auto ishlaikimo ir salono ir…lialialiaLiežuvis

bliamba durniam sekasiCha chaCha chaCha cha JOKELaimingas

Ne SEH ir ne C20NE, o yra dar toks 20NE, jis isgamyklos be zondo ir katalizatoriaus, arkliu turi tiek pat kiek C20NE tik sukimo momentas pas C20NE 170Nm, o pas 20NE 175Nm, toks vat skirtumas.

Nu va jau sutvarkiau savo GSi iki galo buvo siokiu tokiu gedimu bet nerimtu, teko pakeisti stabdziu vamzdeli nuo stabdziu stiprintuvo iki masinos galo, abu stabdziu cilindriukus gale nes buvo uzkirmyja, aisku prie to pacio buvo keiciami tepalai filtrai ir t.t, siandienai jau GSi su technine apziura ir draudimu, ryt vaziuosi registruotisŠypsena. Kitam sezonui matyt reiks pasikeist slenkscius nes nuemus plasmases jie jau tokie ant ribos bet visa kita tai O.K., svarbiausia kad galiniai lanzeronai kur statosi spiruokles net nepradeja kirmyt, ir priekiniai stakanai tvarkoje.

daba jau zinau kokie yraTaip galiu pasakyti ka kokia raide reishkiaLiežuvis

radau puslapiukaTaip tik vat pagaminimo metu tiksliai vistiek nesuzinosiLiūdnas

Dar kazkada buvo tokie C20SER atrodo 121 AG, bet gyvai man toks nera dar pakliuves paciupinet.

Lawkyam lawkyam foto, niu jeu apibootynaj tej Taip ydomu ar tox ishtikruju yra Liežuvis Šypsena

http://www.pitstop.ru/opel/sprav/motors.html

vat idomus dalykas 16v be katalizatoriaus viso 156agTaip

Zinau sita kai draugelis amzinatilse Vectra 2000 turejo tai as jam buvau padares is C20XE (150ag) i ta kaip tu rasai 156Ag tai yra i 20XE, reikejo atlikt katalizatoriaus operacija ir truputi atvesti papildomu laidu i kompa ir viskas.

Kaip jau shnekejom,kai man prades zondas numirinet,vazhiuosiu pas taveŠypsena Kol kas dar arkliu uzhtenkaŠypsena

o man visada maza arkliu…Liūdnas

Jau imeciau foto adresiukas: http://www.banga.lt/admlt/2content.content_view_diary/77276-=(19635436
37

Reklama ziauri buvo Cha cha
Pasirodo tai tik paprastas opeliukstisCha cha