Grupė Atika. Ką manot?

Grupė Atika. Ką manot?

turiu tik porą jų dainų… super Cha cha

idomu kuryba, yra is ko pasimokyt Kietas

Anksčiau buvau tiesiog girdėjusi, kad tokia Atika yra, bet kžkp neteko klausyt, o va pastaruoju metu vis daugiau ir dažniau paklausau, na, ką galiu pasakyti - ėmė labai patiktŠypsenaTaipGerai

Okej, gerbiamieji, kadangi man dabar velniškai gera nuotaika, imsiu girtis Atikos srityje!Cha chaNe ne, tiesiog parašysiu, jog albumus visus turiu (“Šalin rankas nuo rokenrolo, mama” juk šaunus, taaaaip?), koncertus lankau (ir cd pristatyme buvau) ir dar! Pats gerbiamasis Žvirblis atėjo į mūsų klasę draugiškam pokalbiui (neveltui zyziau auklėtojai nelyginant musė AzzzikaCha cha), beveik visą laiką tik aš klausinėjau ir bendravau su juo(nekęskit manęs, gerbiamieji, specialiai erzinuBe be be)…Taip taip, nusifotkinau, gavau parašą… A beje, niekam nereikia jo ar Michailo nr?Velniūkštis Neseiliokit, neduosiu… Galiausiai paskelbsiu, jog tai viena mėgstamiausių mano grupių dot dot D.O.T.! Ačiū jiems! (bet pats Žvirblis ereziją paskleidė, jog Atikos formatu grupės nebebus…Žliumbia)

As jumi sakau,kakalas,o ne grupe Ne

Pavarei Cha cha

Seniau klausydavau.

To popse - Savo nuomonės nebūtina kartoti kas antroje žinutėjeLiežuvisLabasNekaltas Juolabiau, brukti kitiems…Nekaltas

Yra kelios tikrai man patinkančios.
kaip pvz Aleliuja 2002 ;]

gerewsios dajnos yra tos kurios skamba ish musu amzews jaunimo ishgywenimu… kurie patys siektiek barskina gitara ir bando sudet dajnos zodzius… tokias galiu klausyt ir klausyt. ;D

Taigi visi, kuriems patinka, rašykite man į mai’ą, ir stokite į klubą, dalyvaukite klubo veikloje. :wink: [email protected]

[quote]Gerai man dbr Atika ir JIv pirmoj vietoj ;D šauniai ;> neatsiklausomai Nekaltas ir vat jei jų gabalų nori tai jūz fakin ldc++ ;D

Man Atika klausosi praktiskai visada ir praktiskai visi ju gabalai grazus ar siaip lengvai klausomi…ramina ir siaip gerai nuteikia ;]]

Atika Širdis Pati nuostabiausia Lt grupė.
Dainos priverčia juoktis ir verkti ir liūdėti ir prisiminti.
Pati nuostabiausia daina yra Du viename. Apkabinimas

Vilniaus mokytojų namuose:

JUNGTINIS DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS KONCERTAS "ŽIEMA. BALTA"
Sausio 19 d. 19:00 val. (penktadienį)
Didžiojoje salėje
Dalyvauja Olegas Ditkovskis, Gediminas Storpirštis, Rokas Radzevičius, Aistė Smilgevičiūtė, Giedrius Arbačiauskas, Veronika Povilionienė, grupė "Atika".

geri čiuvai

respect…Alus

Ooo, Atika Gerai Mėgaujamės.

manau, kad tikrai nebloga grupė :} Gerai nesu didžiulė jų fanė, tačiau turiu keletą dainų ir jos man patinka.