Grupė Atika. Ką manot?

Grupe Gerai deja,nedaug dainu turiu Liūdnas

ne, Atika TOKIU dainu nedainuoja Juokiasi
cia Wika su kazkokiu bachuru, o daina “Be taves”

aciu labai, balsas danininko panasus buvo tai pamaniau gal atikos daina.
labai aciu uz atsakyma Gėlė

ne, Atika TOKIU dainu nedainuoja Juokiasi
cia Wika su kazkokiu bachuru, o daina “Be taves”

Labai Gerai naujos demūškės Šypsena

KUMF grojo ir sakė, kad vėl susibūrė. be to buvau jų koncerte ir gyvai jie labai gražiai groja, neesmė, kad vokalistas dažnai pažiūrėdavo į lapelį su žodžiais. ;D
jie man rods jau 3 kartą susibūria. nu žodžiu.
o atsisiųsti manau šiek tiek yra ir www.dpoezija.lt ir dar kažkur aš buvau radus. ir man atrodo iš eMulės atsisiunčiau. ;}

nemėgstu jų dėl pernelyg silpno vokalo ir banalių dainų žodžių. ir jokios charizmos ar melancholijos nejaučiu.

na kajp jums shi grupe? gal zhinot ish kur parsisiusti jos mp3 ? ¦] Žvaigždė

Cia kalba apie grupe ar apie parsisiuntima?

tiesa paskius ir ta, ir ta ;}~ na, man ydomi zhmoniu nuomone apie shia grupe ir norechiau suzhinot ish qr galima atsisiust daugiau jos dajnu, nes turiu tik keleta, Nekaltas

O nusipirkti niekur nera? Nekaltas

e cia tie kur dainuoja caro nebuvo caro nebuvo caro nebuvo caro nebuvo ?

Neqr gi tokiam kajme kajp utena bus, ;D

Tikrai, kaip as nepagalvojau. Uzuojauta.

turiu labai nedaug sios grupes dainu… ir man jos labai patinka Gerai

Turiu visus atikos gabalus, galiu pasherint Beja NS Bardu festivalyje, turejau su iliuzija groti ju 2 viename ŠypsenaBeja, greit atprasi rasyt sitam klube nes kaip matai-daugumai muzika cia yra-Haiduchi Cha cha Cha cha Cha cha

Negirdejau Ne O kokia muzika jie groja?? Nekaltas

zhinau Atika, ir man ji miela grupe Mirktish kur parsisiusti nezhinau, bet keletas dainu yra tiesiog auksines Šypsena

jo,matau, kad chia nelabaj ka surasiu, be tu wisu haiduchi, Nekaltasdel gabalu taj susirashysim Laiškas ;}~

nzn ish kur gaut mp3,bet grupe tai nieko Šypsenaklaipedieciai,beja,kaip ir as Kietas