Grindu danga: Laminatas VS Suneriamas be kliju parketas

bet kauksi taip pat kaip laminatas.

nekauksi

mes rinkomes Parador firmos laminata su grioveliu. Prekiauja Ollo grindys. Na fainumas tame kad laminatas labai panasus i naturalu medi - kiekviena lenta skirtingo atspalvio, skirtingos faktyros kuri jauciasi lieciant ir matosi krintant sviesai.

http://en.parador.de/loc-cgi/products.cgi?produktlinie=l_trendtime_2&s
parte=laminat&sortiment=trendtime

Nesuprantu aš jūsų. Kiba perfekcionistai esat, per gerą lupą įžiūrėję menkiausią įbrėžimą infarktas puola? Augom ant parketo, šunys nuolat gyveno, dabar jam kažkur 20 metų bus, nei peršlifuotas nėra, mano akimis atrodo normaliai, t.y. matosi natūralus medis su savo mikrodefektais, bet tame ir yra visas grožis – laminatas būtent todėl ir neatrodo natūraliai, kad atrodo "idealiai".

Ką galit pasakyti apie parketą viešose įstaigose, pvz. smetoninio pastato interjero parketą, kurį tik pernai kapitaliai restauravo, o visus penkis dešimtmečius trypė studenčiokai ir kiti vaikščiotojai purvinomis kojomis? (nesakau, kad atrodė puikiai, bet ir verkti bežiūrint nereikėjo).

Nukyso mano nuziureta Norvegiska parketa po 99 Lt uz m2, dabar sako, kad reikia uzsakineti ir kainuos 150 Lt uz m2… Užsispyręs

Zinote ka lyginti laminata su parketa yra tas pats kas pirsta (ir dar mazaji) su tuo daiktu kur pas vyrus buna…
Paklausk zmonos arba drauges, kuris jei labiau patinka ir nuspresi ka rinktis, jei pasirinks mazaji pirstuka rinkis laminata, nors labai abejoju

Cha cha

As vakar daviausiu po parduotu ir ieskojau kito didziojo pirsto, ir jau turiu kita nusiziurejas - azuolines Mirkt

Na pirmas dalykas nereikia lyginti smetoninio ir dabartinio parketo. Nezinau kaip ji tais laikais apdorodavo bet kokybe buvo kito lygio. Va senelis keite name smetoninius langus, tai sunku patiketi bet per langai gainti buvo 1934 metais ir nei vienoje vietoje nebuvo supuve.
O del perfekcionizmo tai kaip sakoma kiekvienam savo - man bent patinka gyventi graziuose namuose ir visau nenoriu po 5 medu perslifuoti parketa ar pastoviai rekti ant vaiku kad nesinestu dviracio is lauko, ar smelio ar akmenu.
Viskas priklauso nuo situacijos pas mane kadangi svetaine atstumus langa susilieja su terasa ir lauku tai man sukontroliuoti kad vaikai neitu su batais yra nerealu. Taigi vasara mes po2 kartus siurbiame smeli ir zemes svetaineje. Manau tokiomis ekstremaliomis salygmois parketas 5 metu neatlaikytu. Aisku jeigu gyveni bute yra visai kitas dalykas - ko ateini iki buvo didziausia dali purvo palieki laiptineje.

Siaip man vienas meistras siule deti kazkoki afrikietiska kietmedi kuris atsparesnis ir uz laminata bet kaina jo apie 450Lt/m2 Be be be

Tesiant tema tada jau apie parketa - tas suneriamas, kaip jo atsparumas, jei lygintume su masyvo parketu???
Ty, tu parketlenciu jau nei lakuoti nereik - ar tas lakavimas kokybiskas ir kokios slifavimo galimybes po keliu metu? ir siaip, kuo parketlenciu montavimas skiriasi nuo laminato?

Gerai kad nesumaisiai pirsto su tuo daiktu… ir pasirinkai vyriskai ir teisingaiŠypsena
Saunuolis kad atskiri popiera nuo medzio.

Originaliai Cha cha Grindys su b.biu lyginti Juokiasi Visos grindys guli o b.bis tai pasistoti gali Mirkt

Parketlenciu lakuoti nereikia.Lakavimas kokybiskas. O del slifavimo tai viena karta imanoma nuslifuoti.Nes ten paskutinis medzio sluoksnis apie 2-3 milimetrus. Bet daugiau tai jau nelabai Nekaltas Montavimas nesiskiria nuo laminato jeigu parketlentes su uzraktu. Na nebent sunkiau ileisti buna Nekaltas

Kažkada ir man kylo klausimas, kas geriau… susidėjau masyvo lentas ir labai džiaugiuosi. Tikrai nesulyginamas dalykas, jaukios, šiltos grindys, basomis kojomis dažniausiai vaikštom po namus… Aišku, atsparumas ne toks kaip laminuotų, bet tai aktualu tik pirmą mėnesį, vėliau džiaugiesi gyvenimu ir į mažus įbrėžimus nekreipi dėmesio Šypsena

jei patalpos sildomos pakankamai - laminatas irgi pakankamai siltas. siemet kai nauja peciu pasistaciau ir namuose apie 20 laipsniu - basas po laminata vaikshtau puikiai, pereitais metais kai buvo 14-17 - buvo salta vaikshciot basam.

Turiu klausima del laminatosu V grioveliais - ar nesikaupia tuosegrioveliuose visoks geris, ypac aktualu virtuveje, ar lengvai tie grioveliai valosi areikia pazaisti su dantu krapstuku???

na pas mus su V grioveliais. Na virtuveje nedeciau nes pas mus slia virtuves ir tai jau reikes valyti, nes prisinese turto.
Bet siaip deciau tik su grioveliai - ir vaizdas kitoks ir jeigu jau tau papuls vandens ir papus laminata to nesimatys.
Bet virtuveje ar vaiku kambariuose geriau deti be V

Sveiki,

Ar yra kam teke klotis lenkiskas parketlentes BARLINEK ???

As si savaitgali dejausi - tai totali nesamone ju jungtis, nezinau kokios jegos ten reikia, kad sujungit butu imanoma… Žliumbia
Visaip bandziau, aprasymas pridetas, paasikinta deti kaip laminata… Laminata, tai as esu dejas, tai susidejau, bet cia Lenkai sh… mala, arba as nemoku…

Parasykite kas yra susidures su lenkiskom parketlentem BARLINEK ??? Ar siaip kas klojo parketlentes ir susidure su pansiom lentu sujungimo problemom, ir kaip jas issprendete…

Aciu Labas