Grindu danga: Laminatas VS Suneriamas be kliju parketas

Grindu danga: Laminatas VS Suneriamas be kliju parketas

Sveiki

Kilo man tokia dilema, kokia danga man pasirinkti bute? Buvau nusiziurejas laminata, bet dabar linkstu labai link parketlenciu ( http://www.senukai.lt/LTU/catalogue.aspx?op=3&id=000050712272 ), kurios yra suneriamos kaip laminatas be kliju…

Gal kas galetu parekomenduoti, issisakyti + ir - siu dangu???

Sia danga planuoju dengti miegamojo kambari, svetaine ir koridoriu…

Laminatas yra 7mm storio, o normalios trujų sluoksnių parketlentės - 14mm. Vidurinis parketlenčių sluoksnis yra su nedideliais tarpeliais, tad grindys bus gerokai šiltesnės. Kitavertus, nors laminatas yra praktiškesnė danga, parketas žiūrisi daug geriau…

Aišku, jei namuose yra mažų vaikų ar jei laikai didesnį šunį, parketo dėti nerekomenduoju, momentaliai subraižys…

Koridorių geriau plytelėm kloti, atėjęs su purvinais batais subraižysi parketą, o jei pastatysi šlapius - sugadinsi.

Aš iš pradžių irgi galvojau apie laminatą, bet, nors kainavo nerealiai brangiai, susidėjau parketlentes. Nesigailiu - vaizdas tikrai puikusLaimingas

Be abejo, kai jau kloji parketlentes, laminuotos durys ir palangės ineįsipiešia į bendrą vaizdą, norisi naturalių, o tai ne pigu…žodžiu prie sprendimo turi prisidėti ir tavo kišenė…

Laminatą sugadinti gerokai lengviau negu parketlentes. Pažeidus pačią plastikinę dangą laminatas nuo drėgmės momentaliai išbringsta nes po plastmase yra paprasčiausias plaušas. Parketlentės viršutinis sluoksnis yra iš kietmedžio, kelis kartus kietintas įvairiais velniais (priklauso nuo gamintojo), lakuotas labai atspariu laku. net įbrėžus laką parketlentė nelabai nukenčia. Galų gale parketlentes galima vieną kartą restauruoti. Visai neblogau pavyksta. Jei yra finansinė galimybė aš tik už parketlentes. Užsispyręs

O apie estetinį vaizdą išvis nėra ko šnekėt Šypsena

Nu jei paklosi papigiajką kokią, kur 9-16 lt kvadratas kainuoja, tai su šlepetįm vaikščiodamas per metus nutrinsiJuokiasi
O jei normalus laminatas, pvz “Boen” ar “ollo”, tai nebent pastoviai kekšės su špilkom pastoviai lakstydamos sugadinti galiBe be be

Pirkau "Tarket" firmos parketlentes. UAB "Ogrinda" užtikrino, kad šlifuoti (t.y. atnaujinti) galima 3 kartus, o meistriukai sakė, kad jei su gera įranga šlifuojama, tai net 5 kartus.

Turiu patirties su sovietinėm parketlentėm, šlifuotos jau 4 kartus, o storis tas pat kaip “Tarket’o”…

Galima ir ne vieną kartą šlifuot, tik tai labai nuo daug ko priklauso. Šypsena
Bele šlifuot geriausia su disko o ne bugnu.

As irgi uz naturalu dalyka, bet pats dejau laminata ir labai tuo dziaugiuosi. Pagrindinis privalumas - atsparumas. Nera ka net lyginti laminato su naturaliu medziu. Vienas kolega bande toki paprasta eksperimenta - smulkiu svytriniu sveite brangu laminata ir 10 kartu lakuota super laku su metalo dulkemis parketa. Finale parketui nereikejo nei 10 kartu gerai brukstelti ir jau pasieke medi… O laminata uzkniso jam bruzinti…
Taigi kadangi pas mane yra suo ir 2 berniukai - mes geriau rinkomes brangu laminata negu nudrozta ir nusiurusi trisluoksni parketa.

Siaip jeigu netureciau vaiku ir suns buciau dejas naturalu azuolo masyva aliejuota

Tai is esmes, kad ir koki parketa detum, geras laminatas vis tiek pranoks atsparumu ir devejimosi savybemis? (beje, kokios firmos laminata siulytumete?)

Ir dar - kambary stovi spinta, kurios neiseina pro duris isnesti Cha cha, tai teks sudeti grindis ja perstumdant… tai gal ismanantieji procesa patartumet esant tokiai situacijai, kurio tipo grindis grindis deti parankiausia? speju, kad tradicini parketa butu keblu, o kaip parketlentes…?

Kazkada dejau laminata pas save. Pirkom is brangesniu (30-40 LTL/m2), ir aukstesne atsparumo klase. Jokiu bedu nebuvo. Ir suo didelis buvo, nesugebejo subraizyt. I kolidoriu taip pat laminata dejom. Rastas - ale plyteles.
O spintai stumdyt, tai yra ratukai specialus. O jei neturi, gali tiesiog lasiniu skura det po spinta, eis kaip per sviesta. Tik spek gaudyt. Zinoma, tada geriau laminatas, bet tik ne neparuostas medis.

parketo niekad neturejau tai sunku ka ir komentuot. bet visi namai laminatu ishkloti - shuo laksto - puikiai laiko jau 3 metai. buvau virtuve uzpyles vandeniu per viena incidenta su vandentiekiu - nieko. o nama normaliai kurenant (apie 19-20 kad butu) galima drasiai basom vaikshciot ir visai jis nesaltas.

Normalios parketlentės turi click sistemą, kaip ir laminatas. Nu dar yra tokia ultralock sistema, bet su ja daug brangiau. Taip kad sudėsi parketlentes normaliaiMirkt

Norisi man parketlenciu, bet tvirtesnes ir praktiskesnis laminatas… Tai net ir nezinau, ka daryti… Apsvaigęs

Pasikartosiu - jei turi didelį šunį ar mažų vaikų, parketui sakyk ne.

man ta pati sake ir apie laminata. bet suo ne vieno ibrezimo nepaliko, nors jo mase apie 50kg ir nagai nieko sau. perketas gal ir minkstesnis, nors cia dar klausimas.

o spintos perkelimas klojant click grindis - jokia problema. nesudarys problemos nei laminatas nei parketas.

Neplanuoju laikyti suns bute, per mazas butas ir kancia suniui bute. Vaiku neturiu, turiu tik drauge su kablukais… Cha cha

Tada tik laminatas.

Tiek pardavėjai, pardavę man parketlentes, tiek pakloję jas meistrai, kai paklausiau apie priežiūros priemones, atsakė: geriausia parketo priežiūros priemonė - nevaikščiot su kablukaisPavargęs

Kitavertus, jei lovos žaidimuose dalyvauja batai su špilkom, tai gal galima juos naudoti tik lovoje, o ne ant parketo?Juokiasi Nors turbūt sunku bus pasakyti - lipdama iš lovos, nusiauk batus brangiojiJuokiasi

Nu o jei rimtai, tai tavo atveju nedvejodamas dėčiau parketąTaippuikus vaizdelisGerai

"geros grindys" turi akcija -perki parketlentes is ju - nemokamai sudeda - yra keliu rusiu pasirinkimas iki nuo 73 iki 81 lt (gal nesumaisiau )
na as pasirasiau ant sios akcijos antradieni turetu deti -velnias zino kaip ten bus
na o siaip as ir norejau pirkti laminata, bet jei laminata uz 69lt pirkti tai prasmes nera, nebent perki uz 25lt tai nors sutaupai-o nuomene gana aiski, net ir pardaveju-geriau medis

sekmes

Gal kas yra pirkes seniuose azuolines parketlentes lenkiskas, sujungiamas be kliju, padengtos 7 sluoksniais lako? Ju kaina ~89,00 Lt/m2.
Kaip sekesi jas sudedineti? Ar kokybiskos jos?

Idėja

enti
Blogiausias banginis

Klube: narys

Parašė žinučių: 11810
2007-01-26 15:06 16 žinutė iš 18

xoow rašė:
turiu tik drauge su kablukais…

Tada tik laminatas.

Tiek pardavėjai, pardavę man parketlentes, tiek pakloję jas meistrai, kai paklausiau apie priežiūros priemones, atsakė: geriausia parketo priežiūros priemonė - nevaikščiot su kablukais

Kitavertus, jei lovos žaidimuose dalyvauja batai su špilkom, tai gal galima juos naudoti tik lovoje, o ne ant parketo? Nors turbūt sunku bus pasakyti - lipdama iš lovos, nusiauk batus brangioji

Juokiasi gerai cia tienti parase! turesi sakyti savo mergaitei - brangioji, jei sugalvosi lipti is lovos - nusiauk Juokiasi

as manau kad brangesnis=grazesnis laminatas yra geriau, beto pasirinkimas ju yra labai didelis…