Grindu danga: Laminatas VS Suneriamas be kliju parketas

Yra ir parketlenciu pasirinkimas neblogas, tik pinigu turek Mirkt

O drauge bute vaiksto su batais? Pas mane ateina su kablukais, bet batai visada paliekami prieskambaryje.
As susidejau laminata uz 33lt/kv impregnuota (tiesa pirkau su nuolaida likuti uz 19lt/kv), ir jokiu problemu nematau. Laminato klojimo metu atlikusius gabaliukus specialiai parsineses namo mirkiau vandenyje - po 12 val mirkymo nieko neatsitiko. Subraizyti taip pat labai sunku, svitriniu popieriumi sveiciau 10 minuciu nusibodo sveisti - kaip naujas.

Danga gal truputi salta, bet jei bute silta, tai net malonu. Iir kadangi visa gyvenima gyvenes ant tarybiniu parketlenciu, keista buvo kad grindys truputi plaukioja, o taip pat labai keista, kad laminatas visiskai netraska Šypsena

Na po namus ji su kablais nevaiksto, bet kartais palikus kur nors raktus ant palanges tenka prasinesti per namus su kablais, nes jau buna apsirengusi pilnai ir nusiauti batus tingi Mirkt

Vakar radau faina parduotuve grindu dangu su dideliu pasirinkimu, tai manau tenais uzsakinesiu laminata… Su garso izoliacija, per sujungimus eina metaliniai apkaustai ir pan… Man patiko… Mirkt Si parduotuve yra medzio centre, priesais Geras grindis… Šypsena

turim laminata is ollo grindu, normaliai devisi, kaip naujas, o jau treji metai.

nors pas mama yra tikras parketas sudetas… kaip nori taip vartyk, bet skirias smarkiai… geriausia yra tikras parketas Cha cha

Hmmm, tai kuo gi skiriasi - visi sako, bet niekaip man nedasunta Mirkt
Ar tai tik naturalumo ir vertingumo jausmas, ar visgi devintis atsiranda ir kazkokiu praktiskumo pozymiu?
Be to - del laminato plaukiojimo - ar iseina tvirtai sudeti laminata, kad nebutu is esmes jokiu plaukiojimu ir krepstelejimu? Ir ar brangesnis laminatas neplaukios (plaukios maziau), ar visgi cia jau apskritai laminatiniu dangu trukumas?

man pati bjauriausia laminato ir trisluoksnes parketlentes savybe- kauksejimas, todel as tik uz neturalu masyvo parketa.

laminatas vadinasi “plaukiojancios grindys”, taigi neplaukiojancios jos turbutnelabai gali buti Mirkt nebent kalti arba klijuoti prie pagrindo.
parketas nuo laminato skiriasi labai smarkiai. visu pirma kaip daugelis minejo estetinis vaizdas. be abejo lamainato yra tiek visokiu rushiu kas galima pasiklysti, bet parketas graziau “guli”.
parketas stabilus, “neplaukioja”. ji maloniau mindzioti, nera tokio sintetines dangos jausmo kuris atsiranda vaikstant ant laminuotu grindu. grindu “garsas” malonesnis, nemoku teisingai ishsireikshti, betpabandykit ant laminto kokai shakute numesti Cha cha
ir dar vienas argumentas uz parketa, tai siluma, parketas siltesnis.
Bet pats visgi renkuosi laminata Cha cha kadangi gerokai pigiau, neskaiciuoant pacio parketo kainos, atsiranda papildomi kashtai norint ta parketa tvarkingai sudeti, nuslifuoti ir kelis kartus nulakuoti.
visgi sekanciam buste desiuosi parketa ;]

Laminatas baisiai skamba… turejau shuni su nemazais nagais… tai kai isissheldavo, tai kaimynai visi girdedavo. Nezinau, gal tas storesnis sluoksnis po laminatu kazkiek nuo to apsaugotu (t.y. sugertu triuksma).

Na taip cia diziausias trukumas. As irgi uz masyvo lentas - atrodo pritrenkenciai nors ir kaina solidi.
Bet viskas priklauso nuo gyvenimo salygu. Pas mane 2 bamliai vasara per terssa ilekdavo su dviraciu i svetaine ir pastoviai sugebedavo atsinesti kisenese smelio - ant laminato nei zymes. Isivaizduoju jeigu ant parketo papiltum smelio ir taip rimtai pabegiotum Šypsena manau po savaites atrodytu kaip paklotas pries 5 metus

na, musiskis ir gi jau nukentejo nuo ciuciaus nagu, bet svarbiausia nesinervinti, ateis laikas perlakuosim.

O kaip del to plaukiojimo ir laminato “pigumo” - ar taip ziauriai jauciasi?
Norisi graziu grindu ir svarbiausias klausimas - ka galima grazausir estetisko Mirkt isspausti is laminato, nes labai nesinoretu to krapstymosi su parketu kas keli metai…

Nezinau, kas ten pas ka plaukioja, bet tokio pojucio man nebuvo. Manau, sudejus laminata ant lygiu grindu, nesijau, kad jis yra "laminatas". Nors cia mano asmenine nuomone. O del kai kuriu mano pazystamu zmoniu kliedesiu, kad parketas ar lentos yra "naturalus" dalykas, manau, kad yra kliedesiai. Kokis gi naturalumas, kai yra 5 sluoksniai lako…

As tai linkstu link laminato sios firmos: http://www.europe.alloc.com/

Su geleziniais apkaustais, garso izoliacija ir pan… Mirkt Labai graziai atrodo, pats maciau sudeta Šypsena

moralishkai geriau jauties kai sukishi meliona pinigu i grindis Šypsena
o sheip kad jos juda tai faktas - palikau prie staktos per mazai tai ziuriu kazko lenta viena kyla i virshu - paejes buvo laminatas per gera cm tai teko paimt ir nurezt ta pertekliu ir vel ok.

As tai linkstu link laminato sios firmos: http://www.europe.alloc.com/

Su geleziniais apkaustais, garso izoliacija ir pan… Mirkt Labai graziai atrodo, pats maciau sudeta Šypsena

[/quote]

O kur sitom grindim prekiauja?

O kur sitom grindim prekiauja?

[/quote]

ir kurios eiles kainos?

Kainos ivairios yra. Ten lentos rusiojamos i tris rusis:
1 rusies - labai geros kokybes, brangiausios;
Ekonomines - kaina vidutine, paprastai akimi nematomas brokas;
2 rusies - pigiausios, todel reiketu pasirusiuoti, kur kokias deti lenteles, kaip jas panaudoti, kad broko nesimatytu.

Kainos kazkur butu nuo 60 iki 100 Lt uz m2, bent jau kurias as ziurejau.

O randasi jie Medzio centre, prie kuro aparaturos, priesais Geras grindis… Šypsena

as manau nereikia aiskint, kodel visada nuo senu senoves tikra medziaga [siuo atveju- medis] yra labiau vertinama.
o siaip tai medis yra malonesnis, nebarska kaip laminatas, geriau atrodo, yra ilgaamzis.
geras parketas vis tiek dar lieka prabangos preke.

tikrai neatrodytu Ne
jei gerai apdirbtas, gerai nulakuotas ir t.t. parketas yra atsparus.
restoranuose buna parketas,tai ten isvis kas savaite keist turetu Apakęs

Mane kas labiausiai erzina laminate - tai kad medzio rashtas yra pieshtas, kaip ir gaunasi kazhkoks saves apgaudinejimas, dar barshka tikrai nemaloniai… Liūdnas O vat parketlente kiekviena skirtinga, ir nugriuvus veidu i zheme ne taip nuobodu Cha cha