Granuliniai katilai ir ju automatika

Panašu, kad lengva panika rinkoje šiuo metu, na ir pardavėjai, matyt, tuo naudojasi - visi kaip susitarę apie 300eu/t prašo arba išsipardavę. Būtų nieko tokio jei algos proporcingai kiltų…

Manau visos kuro rūšys brangs proporcingai ar malkos ar dujos ar granulės ar elektra. O jei rimčiau kas pajudės tai deginsim lentgalius bačkuose.

Manau kad jei ne viskas, tai laaabai daug kas keisis siais metais Cha cha

Tai pirkt gal ir pirkai, bet kaip manai jų kaina pasikeis, kai rinkoj nebus rusiškų ir baltarusiškų? Ir kiek lengva bus nusipirkti? Žiūrėsim, aišku. Ateinančiam sezonui pats dar nieko neplanuoju. Teks pirkt už tiek, kiek bus, niekur nedingsi. Pasimatys reali situacija bus ir sprendimai. Bet gal stumtels į ŠS traukinuką Šypsena

Visada pirkdavau lietuviskas, nes ne tam ne dujini peciu staciau kad is ruskio granules pirkt Cha cha Dar trys tonos turetu kitam sezonui likt, tai kazkaip nemyzu i bata kolkas Ufff

Ir taip, ir ne. Kadangi buvo šaltos dienos, nenorėjau išrinkinėt ir likt be šildymo visai. Tai tiesiog iš išorės pravaliau kiek įmanoma dulkes, prapūčiau viską. Sumažėjo garsas, o po dienos dingo išvis. Šiltu metu išsirinksiu ir sutepsiu arba pakeisiu ką reikia. Kol kas veikia tyliai ramiai, tai nesuku galvos.

Geriau papasakokit ką galvojat apie granulių kainas ir perspektyvą ateičiai. Iki šiol didžioji dalis granulių iš ruskyno arba belarusų atkeliaudavo. Kaip manot, kaip seksis mum kitą sezoną? Šypsena Aš jau pamažu pradedu galvot kiek man ŠS galėtų atsieit.

Pavyko garso priežastį pašalinti?

Ventiliatorius laisvai sukasi ašelės gale. Tai kaip ir neturėtų jis pats kelt garso turbūt. Man irgi atrodo, kad turėtų būt guoliukas išsausėjęs. Matau dviem varžtais pritvirtintas reikalas. Baisu tik, kad nebūtų kaip nors gudriai sumąstyta konstrukcija ir ta ašelė viduj variklio kaip nors ypatingai nesimontuotų. Teks rizikuoti Cha cha

aš irgi už guolį, arba ventikas trinasi

Labai panašu į sausą guoliuką.

Šiandien išgirdau šaižų garsą iš degiklio šneko varikliuko pusės. Nieko panašaus anksčiau nebuvo. Šnekas sukasi normaliai. Pirmadienį bandysiu siektis su koščevininkais, bet gal protingi žmonės nori patarti (gal net iš patirties) ar čia varikliukui ateina galas, ar ventiliatoriaus guolis triukšmauja?

https://streamable.com/bq4qdi

O kodėl vartotoją reikia mokinti serviso nustatymų?
Jeigu jie ‘šiaip sau’ užrakinti koduku

Klausyk tu bokšte, nežinau, ką tu čia bandai pritempinėti, bet kiekvieną kartą, kai įmonė pastato kažkokį įrenginį, tiek privačiam, tiek pramoniniu lygiu, tai jų serviso atstovai apmoko kaip su tuo įrenginiu naudotis, nes ne serviso atstovai jį valdys. Niekas ten nevažinėja atsikrai ir nekeitalioja parametrų, kiekvieną kartą kai reikia. Servisas daro tik to įrenginio aptarnavimą(planinį - numatytą gamintojo, neplaninį - gedimas ar kitoks netinkamas veikimas pagal nustatytus parametrus).

Mano atveju, prieš tai gerai pasidomėjęs nusipirkau įrenginį pats, nes reikėjo nedelsiant, o vietoje nebuvo ir greitu metu nebūtų buvę. Susiradau servisą(jų Lietuvoje yra ne vienas), kurie tokius įrenginius aptarnauja. Atvažiavo - paleido, išvažiavo garantuodami nemokamą metų priežiūrą ir konsultacijas(į kainą, nes dar pirkau iš jų ir termostatą ir t.t.).
Paskambinau po 4 metų, su konkrečia problema, su pasiūlymu. Žmonės pasikeitę, prasidėjo išsipisinėjimas, kad ne pas juos pirkau, kad ten reikia atvažiuoti ir įvesti, kad tas ir tas, nors puikiai žinau, kad ten nei tas nei anas. "Palinkiu" geros dienos, ir pats pasižaidęs su nustatymais gana nesunkiai randu sprendimą.

Tai tu man prieš aiškindamas apie mano požiūrį, kita kartą kelis kartus pagalvok, nes panašu, kad pas tamstą tiesiog didelis noras knisti kažkam protą, skaitant moralus ir tiek Mirkt

Čia jau nustatymai ne vartotojo, o serviso, kurie dažnai ir neateina su bazine instrukcija. Priedo, ten tik preliminarūs rodikliai medžio garnulėms ir anglies. Bet kintant kaloringumui, jau čia ne nustatymai, o patirtis groja.
Ir pvz. ką pats išsiaiškinau, ir ko nebuvo paaiškinta instrukcijose, kad padavimo cikle, padavimo ir prastovos sąntykis keičiasi automatiškai pagal įvestus kaloringumo ir našumo parametrus. Būtent kai tokie dalykai ne iki galo aiškūs, tai pačiam ir nesinori lysti, bei po ilgesnės išvykos grįžus namo rasti užšalusius radiatorius.

Ar yra konkretus laikas, per kiek laiko svetimą klientą išmokinsi naudotis kažkuo? Klientas sutinka, kad tu išmokytum naudotis daiktu, sutariat dėl kainos. O klientas, pasirodo, pusprotis, ir jam reikia viską tris kartus aiškint. Keli kainą, klientas nepatenkintas. Kad tu save labai protingu laikai, tai yra viena (gal toks ir esi kažkokioj srity, nepažįstu, nerūpi), bet pagal tave vieną niekas veiklos modelio nekoreguos. Tai kai iš savo bokšto išlipsi, gal susivoksi, kad iš nieko išpūtei skandalą ir nepatenkintas putojais čia porą dienų Šypsena

Instrukcija?

Diskusija su visu turiniu nuėjo į lankas. Mano mintis buvo ta, kad aš galiu sumokėti už serviso paslaugą, bet nesiruošiu mokėti už kliento laikymą durniumi. Jeigu tau atrodo, kad teisinga imti pinigus už kiekvieną nustatymo pareguliavimą, užuot paėmus kad ir daugiau, bet išmokinus klientą ta sistema elgtis vieną kartą ir visiems laikams, tai tebunie.

Neaišku, kiek tam klientui iš pirmo karto bus aišku ir kiek dar kartų reikės, bet jau čia kita tema.

Tai pieva visiška ten, ir nereikia stengtis perkalbėt tokį susigalvotoją…

Tai cia ne apie tai Šypsena, cia vien cirkuliaciniu UZ katilu 20vnt, jei lyst 3 katylus kurie turi savo cirkuliacinius…dar visus varikliukus suskaiciavus, tai bus ir virs 30 Cha cha

Katile du varikliai suka pelenų šalinimo šnekus, vienas valo šilumokaitį, dar vienas darinėja ardelius, dar vienas suka dozatorių, ir šeštas dūmsiurbė. Va ir šeši…