Gitaros...

pirksiu gitara patarimus ir pasiulimus rasykite: [email protected] Laiškas
skambinkite:+37061548156Paskambink

krc… grupe dar niekam nežinoma, o ir pavadinimo dar neafišuoju, nes jis dar gali keistis… Cha cha Detalių galima rasti "tamstoj" - subačiaus g.11.
Jeigu ką http://www.tamsta.com . Šeip tamstoj didžiausias gitarų ir jų detalių pasirinkimas, o ir antkainis mažesnis nei MEX’e… Mirkt

p.s. mes grojam punk/grunge stilių… Cha cha Alus

Alkoholi>aciu uz infoŠypsena hmm… punk/grunge skamba kietaiŠypsena nu tai nors i privacia zinutia gali parasyt kaip vadinates? gal girdejau?ŠypsenaŠypsena ar jau visai visai nezinomi?Laimingas nu gerai… varykit taip ir toliau Baisu PUNX tipo NOT DEAD …nors po Naujako kol kas gal ir nelabai gyviCha cha

as manau kad toks asas kaip acdc gitaristas kuris nuolat krato galva gimsta viena kart simtmetijeTaip ar panasiai sakoma.O ka jus manote api ji?
Labas????????????

Gerbiamieji,gal zinote Kaune kokius normalius gitaros kursus ar privat.mo-ktoja.Pasidalinkit patirtim,nes paciam mokintis kazkaip menkas progresas Nekaltas

zinau vieta kur keli klasiokai mokinasi…
Ten normaliai moko, uz 40lt i menesi, uzsiemimai du kart is savaite…
tai gerai ar blogai spreskit patys…

tai gal išduosi kur jie mokinasi???Šypsena.kaina tai gera

del gitaristu…steve vai, steve ray vaughan, satriani, santana, eric clapton, wes montgomery, rory gallagher…is klasika atliekancu nuodeme nepamineti andre segovia…
del "ismokimo" groti gitara ar kitu instumentu…turiu nuvilti…to padaryti neimanoma…pati groju su "Attrs" akustine…tai nebloga gitara…pradziai gerai…taciau paemus i rankas "Hohner" dvylikastyge ar "Fender" semi-akustine skirtumas labai stipriai jauciasi…taciau…nekaikius rankoje gitaros skirtumo nera…patarciau pradeti nuo pigesnes gitaros…dabar jos jau nera tokios ir brangios…uz du - tris simtus galima nusipirkti skambancia…svarbu - tinkamai parinkti stygas…

tai kurgi Jūs dingot visi gitaristai,mokantys ir nemokantys groti,pasikartosiu,gal kas zinote Kaune mokytoja kuris anot Starkos “ismokytu”Cha cha groti???

kaip jau sakiau, "ismokti" groti bet kuo - neimanoma…galima tik mokytis…

tai aš ir rašau kabutėse,bet čia jau filosofijos -mokėti,mokintis ar pažinti galima iki apsivėmimo ir vis tiek visko nesuprasi iki .-ko
vis dėl to ,tam ir esam,kad kazko mokintis.

Jau pradejau mokintis groti, nerealiai patinka gitara! Laimingas

kabutes vartojamos dviem varijantam: vartojant kito asmens zodzius ir nenorint buti apkaltintam uz autoriniu teisu pazeidima…(taip vadinama ‘citata’…)…ir vartojant zodi perkeltine prasme…as kabuciu vartojima butu galima priskirti pirmajai priezasciai…

vis tik ne is pirsto "lauztas" posakis: "gyveni ir mokaisi"…et…protinga ta senoves liaudis buvo…

Cia dauguma jusu taip juokingai kalba… Juokiasi

2mogus-nu jo nesamonė tie forumai,tik laiko gaišimas,bet vis tiek rašomJuokiasi
aciu s’tarkai,rimtai gerietei,už gramatikos pamokasTaurė,bet man reikia gitaros pamokų ir visai nesvarbu kaip aš grosiu ar groju.svarbu kad tai man teikia malonimą ,o kitų pazadu nekankinti savo brazginimaisJuokiasi
o dėl mokytojo tai aiškiai pačiam reikės ieškotiNekaltas

2mogus-nu jo nesamonė tie forumai,tik laiko gaišimas,bet vis tiek rašomJuokiasi
aciu s’tarkai,rimtai gerietei,už gramatikos pamokasTaurė,bet man reikia gitaros pamokų ir visai nesvarbu kaip aš grosiu ar groju.svarbu kad tai man teikia malonimą ,o kitų pazadu nekankinti savo brazginimaisJuokiasi
o dėl mokytojo tai aiškiai pačiam reikės ieškotiNekaltas

galiu ismokit grot GITARA.KAUNAS [email protected]

galiu ismokit grot GITARA.KAUNAS [email protected] +37068431424