Gitaros...

galiu ismokit grot GITARA.KAUNAS
[email protected]
+37068431424

ieskom gitaristo.KAUNAS

[/quote]
P

gal nori prasitrinti savo vienodas zinutes…?..ir dar, "ismokyti", o ne "ismokit"…

Vaje as tai niekada nesikreipeu i jokius privatininkus nes jie lupa shaibas ir tiek…ishmokau pati ir gan greit…panasei per menesy jau mintinai mokejau pagrindiniu akordus…ir variau kaip ish pypkes svarbeusia nora turet ir psio…Taip
SekmesFlirtas

O kad tai daryt teisingai ar neteisingai, aisku nesvarbu?

nemanau kad kiekvienas gali savamoksliskai ismokti=]
juk gali buti daugybe tokiu klaidu kuriu net neisivaizduoji ar blogai ar gerai daraiŠypsena
va taipCha cha

drauge parase… istekiesiu uz to kas sugros akkorda Hmaj7/11 …tai va galvoju gal pabandyt???Šypsena

biški pavėluotai, bet atsakysiu į šią žinutę… tej va - vadinamės "samagon", grojam punk/grunge… mano vaidmuo grupėje yra pirma(solinė gitara) ir vokalas… grupės pavadinimas tikrai nebus žinomas, nes kolkas jį težino vietinė chebra, vietiniai metalistai, gitaristai - nu ta prasme bendras ratas… Alus šeip tai aš ne pankas, aš daugiau grunge stilių propaguoju, bet punk irgi prie širdies… niuz grunge taj tipo - paplėšyti džinsai, depresovos dainos, dainose labai keičiasi kontrastai t.y. tai labai "sunkiai" grojam, tai paprastos natelės grojamos(geras pavyzdys - grupė NIRVANA)… tej va… jeigu kas, klausk! Alus

siaip as tai groju jau kokius 7 metelius akustine gitara, baigiau dvarionke (mano akusitnes gitaros mokytojas vienas geriausiu lietuvoj ) ir galiu pasakyt, kad visaij neblogai man sekas…!

kalbant apie tas technikas tai aijsku solo varyt yra sunkiausia, bet yra dar tox dalykas afigenas, kai gali improvizuot… tada tai zjb bunaTaipTaipTaip nes nebereik krust sau galvos del nieko… (bet siaip cia jau pac profesionaliausias varijantas…)
tejva, kas del rimtinio grojimo tai manau reik moket jaust rimta gerai, bet as asmeniskai sitaip grot vien tik nesiruosiu… as propaguoju ivaru grojima… ir kadangi mokiaus visa laik grot su akustine, tai kaip ten sakoma… nuo akustines iki elektrines pereit…Liežuvis nesunku!

siaip as irgi grupe kuriu, nes dar esu ivaldes klepa neblogai… Kietas Cha chaNiam niamŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėLiežuvisTaipLiežuvis

Alkoholi:) nieko …as kartasi uzsuku i sia tema:) Nu jo …apie jusu grupe tai negirdejau:) nors gal kada tapsit zinomesni tai pasigirsiuCha cha
nu blin…as irgi nesu pankas…isvis tikru panku manau ne taip ir dawg:) nu teip keip as tai suprantu:) tiesiog patinka tokia muzika…na ir ne tik muzika:) o manau grunge tai nelabai ir skyriasi nuo panko…nu muzika gal tik…depresovkes uztenka ir panku muzikoj:) NIRVANA tai aisku zinau:) man dar kai kas is post-grunge patinka…kokie Foo Fighters dar…nu cia siaip:) nu gerai aciu uz atsakyma…ka cia dar klaust:) gal kokiu irasu turit?Cha cha nors cia turbut nerealu butu:)

mixcontrol> 7 metai.,… respectGerai…del improvizavimo tai sutinku …bet vis tiek…mane tiesiog vezha ritmas ir vsio:) negaliu to paaiskint tiesiog patinka:) o del ritmo pojucio …manau jis ne tik cia reikalingas…o ir apskritai:) ir solo ir bosui…as manau:) o va ranka stipria turet desine …tai tikrai tikrai…ir manau gal ir skausmai kankina ritmininkus:) man atrodo…po kokio konco tai tikrai gali rankos nusisukt:) ci turiu omeny po gero greito punkrocko…

dar …sakai kad nuo akustines pereit prie elektros nesunku…tai o kaip apskritai…kokia sunkiau grot… akustine ar elektrine? man atrodo kad akustine sunkiau…nors as gal ir klystu… o vakar va vienas pankas su paprasta akustine vare kaip su elektrine…nu siaip del intereso…nuuu garsas tai aisku ne labai geras buvo…as dar bijojau kad toj visas stygas suplesis…nes jis toki greita sunku ritma vare… bet neblogai taip… is akustines gitaros negalvojau kad toki saunda galima isgaut:)

tai va…
aciu hebra kad nepamirstat sios temos:) pats pasistengsiu dazniau cia uzsukt… va dar klawsimux… draugas ieko kur galima is muzikos…koki panka nupirkt …apart turgaus:) norejo jis i Zarraza uzsukt…tik pagal adresa nerado nieko…tai kur jie ten pasislepe? o gal ta diena nedirbo? ar dar kas nors?

foo fighters juk groja irgi punk/grunge… Taip niuz bet ne tame esmė… Mirkt tej va… įrašų pakolkas nepadarę, nes tam dar nėra reikalo… o šeip tai esu pats su kompu įrašęs solinių savo gabalų, bet jie šū’dinai gavosi, nes visai be būgnų ir boso, tiesiog groju ir dainuoju… taj va… apie vasarą jau viskas turėtų buti geriau… Taip Alus

Labai linksmai kalbi… Juokiasi taip sakyciau truputi net pagyruniskai Girtas ir truputi… na kaip neismanytum iki galo sito dalyko… Laimingas Sekmes tobulinantis Mirkt

tai va…susiradau savo senutele temaŠypsena norejau paklawst…kaip ten is paprastos gitaros daro elektrine…t.y. ne visai elektrine…kaip kubus tos prijungia?? ten grezt kazka reikia ar kaip?Šypsena nu pats nieko daryt nesiruosiu…siaip smalsu… ir kaip skamba tada tokios gitaros?

ideda elktromagneta ir tada gitara skamba panasiai kaip blues ar country blues…rock su ja nelabai pagrosi…nunesi i "tamsta" ir tau padaro…

na noreciau paklausyt kaip sugrotum … tarkim metallica - one solo partija.
nes visokios nothing else matters solo tai ten niekas, net AS sugebu Cha chaCha cha
o va ‘one’ kosmosas ten…

pats vaiksciojau privaciai pas mokytoja. puse metu mokiaus beveik vien muzikos teorija. visokie septrakordu sanda ir kitokie sh. po to pusantru metu kaliau grojima ir techika.
dabar turint teorijos pagrindus kiek lengviau savarankiskai mokytis…
taciau pripazystu: nors atrodo kad is tikruju kazka jau moku, uztenka palyginti su IS TIKRUJU gerai mokanciu… pasijauciu kaip pradinukas…

nu as irgi grajinu biski… su elektra… bet vienam biski uzkniso, todl ieshkau bendraminciu. Gerai nesu virtozas… dar daug mokintis… bet Nothing else matters solika moku Cha cha (aishq, nerodiklis Kietas) tia vo…
gitaros valdo!

niu ir ash noriu ishmokt grot… hmz… turiu dvi tevo tokias tarybines gitaras… bet ner kas pamokyt netingetu… Nežinau

Teorija ir pagrindus ir pati galetum ismokti.
Yra tokia nebloga knygute zaliems:

A. Chalikovas "Gitara Visiems"

Galima gauti Tamstoje, Natu knygyne, Akropolio gitaru skyriuj ir tikriausiai didesniuose knygynuose.

uz ~60 litu tamstoj gali idet mikrafona, kartu su juo mini ekvalaizeris bus wirsuj, uz ~150Lt bus mikrafas su aktyviu ekvalaizeriu, o 300-400Lt - istato pjezo tilteli wietoj paprasto ir wienguba nuemeja… pasirinkimas platus Mirkt