girtos istorijos

nu gerai, kaliege uzkviete i savo veseilia…po baznycios i Kernave, pakeliui upes sampano, alyva kad isicmakino, o salia draugelkos bicas vis nepagailedavo, bo as vis aiskinau jam ‘ty shto krajov ne vydesh’Cha cha tai kai atvykom i puotos vieta, tai plionke ir truko…kita diena pussesere klausinejo kaip kas atrode, kas karstam buvo, o as taip suraukusi kakta sakau, kad keistos vestuves, karstu nebuvo…veliau issiaiskinau, kad buvo, cieli duCha chaCha chaCha cha bet svarbiausia, kad kai as girta, tai nesiciudinu, nors leidziu sau prislakt, kai salia artimi zmones yra ir as bunu tikra, kad manim pasirupins…nu zodziu, sake graziai sedejau rimta prie stalo, o kai atejo eile jaunavedziu ir tevu valsui, tai be dideliu ceremoniju iskvieciau jaunosios teva valsuiCha chaCha cha zodziu, svarbiausia tik tai, kad atsiliepimai buvo apie mane labai grazus ir siltiCha chaCha chaNekaltas

Oi ,sakes,apsimyzt galima is juoko Cha cha Juokiasi

Juokiasi

Uoj nigaliu, turiu namie problemu, bet temike Gerai

Tai va, syki vienos draugelkos gimdienio proga vaziavom is Vln i Zagare ziuret zirgu lenktyniu Girtas Veze bicas su mirkoautobusu, o mes dar is vakaro visi Girtas, paskui dar GirtasGirtasGirtas

Vienzo, nuvaziavom, a zirgyno direktorius - varzybos jau pries pora val. pasibaige, bet jei norit i zirgus paziuret - prasom Taip

P.S. Reikalas tas, kad as is mikriuko neislipau NeCha cha , tik pro langeli zirgo subine maciau Cha cha. 300 km pirmyn - 300 atgal. Va toks gimdienis mikriuke Girtas

Nu gerai, da viena Cha cha

Kita draugelka prisgere Da Antonio picerijoj Vilniaus g. Sugalvojo, kad jau reikia eit ir isejo su vyno taure rankoj Juokiasi Vidury dienos Juokiasi Nuejo iki kito kabakelio - tokia cukraine “Kakarieku”, netoliese. Ten prisedo, dar vyno paprase. O padavalka - “cia su savo taurem negalima” Ne Cha cha O draugelka jai: “Cia ne mano taure, o Da Antonio” JuokiasiCha cha

jo, zinau ir as gera: sventojoj uzpernai su alaus bokalais i gatve isejom. pamenu tik tiek, kad visur sviesa dingo, tai mes isejom kur sviesiau, bet iki namu taip ir neprasviesejoCha cha

visko buna…

cia ji apie mae raseCha cha dar pamirsai pasakyt kad vaziavom girti su tacka miske kazkur, o paskui kai gryzom rusy suspardziau malkasJuokiasi ir dar kad supausi ant tvoros tinklo ir rekiau, bet as nepamenu nieko…gal prikuretApakęs

bet gi juokinga, arneJuokiasiCha chaLaimingasCha chaJuokiasiJuokiasi

Mano viena sena gera kompanija kažkada prieš porą metelių prikaušę iš Maximos su visu vežimėliu pilnu alaus grįžo…

cool tema Gerai privertė studijų metus prisimint, kuomet gerta nebūdavo Cha cha grįžtam iš miesto “pabuvę”, jūra iki kelių, po pusę picos sunešiotos rankoj, žodžiu, visiškas atmarozėjimas Girtas sukrentam kas kur. na ir maždaug po valandos žadina garsus juokas. aj, sunkiai, bet keliamės. visi jau prabudę ir man rodo, kad tylėčiau ir klausyčiau… ant grindų - apie 110 kg sveriantis žemaūgis žemaitukas, vienas iš chebros. guli susirietęs ir gailiai dejuoja: “nykštukai… nykštukai, maldauju… maldauju, nep.iskit” Cha cha

p.s. atsiprašau, jei pažeidžiau kieno nors ausų nekaltybę Cha cha

Otuviešpatieaukštielninkas tuoj miiiirsiuuu… Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

…išgyvenau - nemiriau Juokiasi
Šia proga iš seno stalčiaus ištraukiau kelis girtus prisiminimus.
Su savo ex gyvenome Laisvės Alėjoje. Tai, kai namuose vykdavo balius - girdėdavo visa laisvė. Susimetėm kažkaip vieną vakarą su kaimynais. Kompanija prisilupo ir mano ex’ą patraukė išsimaudyti. Namie mat tik vieną kriauklę turėjome. Ir ta buvo skirta kelioms šeimoms ir dar koridoriuj. Išėjom į Laisvę vidury nakties ir netikiu savo akim: vyriokas nusimetė rūbelius ir įsibrido į fontaną. Tai negana to, dar mėgino užlipti ant viršaus - ant tų bumbulų (kas matė tą fontaną - žino)Užsikorė, apsikabino bumbulą ir staugia nesavu balsu. Mes paėjom kiek toliau - gėda pasidarė. Nepažįstam šito durniaus… jegu ką Drovus Prieina pora policininkų: labasvakaras kąčiaveikiam? “ai, biškį maudomės” “O namie…” “O namie vandens nėr” “O kas pats būsi” “kaunodienos žurnalistas” (čia toks kodinis bajeris, kai reikėdavo suktis iš padėties su policija) Ir suveikė!!! Cha cha “tai gerai - apsirenk. ir nerėkaukit garsiai o tai žmonės paskui skudžiasi”

smagu tiems, kam smagu… MirktCha cha

Aš pati iki “istorijų”, deja/laimei, taip ir nesugebėjau nei karto gyvenime prisigert, tai apie savąjį Vyras porą žodžių… Šypsena

Jis per miegus ir šiaip šneka, bet kai girtas tą daro… Cha cha
Žodžiu, grįžo visas Girtas namo, atsigulė miegot. Aš po kiek laiko sumasčiau, kad visai aš su juo tokiu Kiaulė miegot nenoriu Laimingas, ir pradėjau voliot iš lovos lauk.
[visiškai visiškai girtas.]
Atsisėdo.
Atsisuko.
Ramiu, ir toookiu graudžiu balsu:
“Jei aš būčiau mažas varniukas, ir jei tu mane iš lizdo išmestum, ką - gera būtų?” Juokiasi
Į mano žvengimus - nulis reakcijos.
Bumt atgal.

Cha cha

Na, čia gal nenuskambės labai linksmai, bet aš po šiai dienai žvengiu iki negalėjimo, tai prisiminusi… Cha chaCha chaCha cha

Greičiausiai žmogus tikėjosi iš tavęs beveik motiniškos šilumos, supratimo, užuojautos pagaliau Cha cha O tu jį taip negailestingai… iš lovos… ant kietų grindų Žliumbia

o kaip kitaip… Cha cha
bet aš vis dar nuoširdžiai suku galvą, kodėl - varniukas? kodėl - lizdas? kur čia ką pasąmonė sakė… NekaltasMirktCha chaCha cha

Vos neapsiverkiau is juoko Girtas

Studiju metais susedom su dviem kaimynais “pasedeti”. Besededami isgerem vodkes, paskui - Vermuto Baisu kazkuriuo momentu as nieko neprisimenu. Po keliu valandu !!! “atrandu” save beklaidziojancia bendrabucio kolidoriumi. Nueinu pas savo Vyras i kambari, atsisedu ant lovos ir pradedu jam aiskint kazka apie mus, globalini atsilima ir pan. Po kiek laiko pamatau pilnas siaubo zmogaus akis- ne, ten ne mano Vyras. Pasirodo, kol as buvau “anapus rysio”, atejo draugo draugas pernakvot. Maniskis budamas visiskai nuogas !!! isejo miegot i mano kambari. Rytas. Mano Vyras pirmi zodziai “kur mano batai ir kelnes” irodinejimai, kad jis atejo absoliuciai nuogas jo nepaveike (sake, kad man vaidenasi, o jo drabuzius as is pykcio paslepiau) Cha cha

man buvo gal kokia 14-15metu, kai atsitiko va tox bajeris: tevai isvaziavo pas draugus kazkur pasitusyt, ziuriu pro langa - jau gryzo i kiema: mama uz vairo (negerus), o tata salia, bet jau visiskai be plionkes (labai retai toki esu macius). as islekiau mamai padet parvest teveli. taip iseinu is uz kampo namo, o jis pakeles galva:“stok, ble.t sausiu”! (zmogus visa gyvenima su kaliniais ir nusikalteliais pradirbesCha cha) as issigandau, atsisukau i mama, o ji:“ai, cia nieko, autostradoj, kai vaziavau ant 110, atsidare duris ir bande is masinos lipt, atseit ji mafija puolaJuokiasi” nu negaliu, dar dabar, po jau namazai metu prisimenam ta bajeri ir zvengiam, o tata apsimeta, kad jis nieko nezino…visa nakti tada sokinejo ir nuo mafijos gynesiCha chaJuokiasiJuokiasi

O jeigu neatsimeni-reiskia nesiskaitoCha cha

kažkaip įsivaizduoju tokią pasaką, (kurią greičiausiai žino dauguma)kur dar mokykloj 1-oj klasėj skaitėm: kaip varnas savo vaikus iš lizdo ant sparnų nešė. Žodžiu, skrido virš ežero ir varnas paklausė varniuko: “ar kai aš pasensiu - tu mane nešiosi ant sparnų?”
Kai varniūkštis noėjo įsiteikti tėvui ir sakydavo “taip” - anas jį vandenin mesdavo. O vienas visai nuoširdžiai pareiškė: “Tėvai, aš gi savo vaikus nešiosiu” ir liko gyvas. Tai girtam susimaišė smegenai vietom ir lietuvių liaudies pasaką interpretavo savaip Cha cha Cha cha