girtos istorijos

Sykį praeitą vasarą prisiliuobėm su gerbėju sidro ant Barbakano šlaito, pražiopsojom paskutinį trūliką namo, nutarėm pėstinti, kadangi per abu 30 centų susirinko. Na kiek papėstinus prisireikė man į krūmus. Ir šast tuo metu skambina man Vyras į mobiliaką.
“Tu kur?”
“Krūmuose prie Užupio.”"" Girtas
“Su kuo?”
“Su Ženia…” Girtas
“Atvažiuoju pasiimt!” BaisuBaisuBaisuBaisu

Reikia pasakyti, tas Ženia už mane jaunesnis 6 metais Flirtas ir aplamai labai mielas džentelmeniškas vaikinukas. Tai vat, išsigandęs mūsų pokalbio, puolė jis mane traukti iš krūmų ant gatvės, kad Vyras ginkdie nepagalvotų, kad mes ten krūmuose ką negero veikėm. O aš užsispyrus nėjau, mat su Vyras susitarėm, kad jis mane iš krūmų pasiims. Taip jis mus ir rado - pagal prie krūmų stypsantį ir bejėgiškai rankomis skeryčiojantį Ženią.
Kaip bebūtų keista, Ženia į dūdą negavo Flirtas

Dar prisiminiau,kai buvom turistiniame zygyje,berods dar vienuoliktokai buvom Šypsena
Prisigerme, kaip visada.Na, vienas draugelis sako - einu myyyzt Šypsena Prisidege cigarete, ja i dantis ir nuejo.Is pradziu lipo i klalniuka, o po to nuo kalniuko.Grizta - cizos bykas prilipes prie smakro.Pargriuvo, o bykas ir prilipo.Svarbiausia, kad ji net nejaute ir ryte niekaip nesuprato,kodel jo smakras nudegintas Cha cha

Vyras sykį kaboke alų šliurpė ir cigaretes rūkė… Gerai alaus paėmęs kyšt burnon cigaretę ne tuo galu… O cigaretė deganti buvo Juokiasi
Baisu

cia gerasJuokiasiCha chaGeraiJuokiasi

aš čia vis bandau prisimint bet ne viską pavykstaLiežuvis jaučiu knygą galėčiau apie nuotykius parašyt…Cha cha
…vienas jau senas (dabar į galvą šovė)gėrėm gėrėm…prie Neries…kažkas mobiliam man pakeitė melodiją į tokią kur tipo mentai važiuoja -tipo sirena ten kažkokia…Šypsenaaš jau gerokai Girtas sugalvojau kad reik eit gamtos palaistyt…Cha cha įsigrūdau į krūmus ir girdžiu mentai važiuoja…na iškišu galvą - galvoju ko jie čia duodas…Cha cha ir nedaeina kad čia mobilus kišenėj,…tai sakė ten vos nenulūžo į mane žiūrėdami…Cha cha

Dar viena prisiminiau Šypsena Dede papasakojo. Buvo prisigeres namie, uzmigo ir jaucia, kad kazkas ji kad buciuoja, laizosi, glaudziasi, pagalvojo, kad zmona Apkabinimas uzsinorejo, visas patenkintas. O atsibudo apsikabines su ju suniuku Šypsena

Dar tarybiniais laikais pas draugus tiek prisiliuobem, kad drauges vyrui protas pasimaisePiktas… pavydus nesvietiskai jis.
Tai ten tikra pogroma padare, taburetes ne tik per langus su stiklais leke, bet ir i jos galvaBaisu
Kaimynai iskviete tada dar milicija, atvaziavo voronokas, ji siaip taip igrudo ten, o as kaip liudininke pasisoviau kartu vaziuotiPavargęs
per jega bandziau ilipti i ta pacia buda, du milicininkai vos galejo mane nulaikytiApakęs, kol pagaliau mane atplese, apsuko, o vairuotojas priejes taip visai nestipriai spyre man i uzpakaliBaisu… nuo ko nuvirtau i zolyna… kol bandziau atsistoti, jie nuvaziavoNekaltas

O man pries kokius 14 metu buvo bajeris.Nuvaziavom pas mano drauges bobulka i kaima drauges gimtadienio svesti.Prisigerem,o kaime tulikas tai lauke tokia budele su skyle vidury.As nuejus tik kyst koja i ta skyle!Ir ateinu i kiemo viduri rekdama:"Koja!Koja!"Visos pagalvojo,kad susizeidziau,kol neuzuode.Tada puse sulinio isseme,kol ja nuplove.O ryte as drauges iskoliojau,kad man bata suslapino…Nes neatsiminiau,kas vyko…

O viena mano drauge prisigerus stabiliai nuo vyro pinigus slepia.Ir pati paskui neranda,nes perslepia po kelias vietas.Viena karta rado 100 doleriu hole uz grindjuostes uzkista.Rado tik po 2 men.Labai apsidziauge,aisku…

Dar atsiminiau.Senais laikais teko vazineti i Lenkija su spiritu ir cigarais.Tada eiles budavo dideles.Musu autobuso vairuotojas prisigere ir uzmigo.O cia jau eile i muitine ivaziuoti.Ka daryt?Autobuse arba girti,arba vairuot nemoka.As tada vairavau gal tik vieneri metai.Sedau uz buso vairo ir ivaziuoju i muitine.Lenku muitininkai akis isverte:"Jaki pienkny kieroviec".Pravaziuoju muitine,su kartu vaziuojanciu bernu nurodymais ivarau atbula busa i terminala tarp dvieju furu kaip tikras profas.Pamiegame,ryte prabunda vairuotojas ir sako:"Vo,blia,neatsimenu kaip muitine pravaziavau".

O man taip buvo. Senais gerais laikais, kai buvau jaunas, prisigerem, truko plionke. Atsibundu - blaivyklojApakęs. Nu galvoju kaip buvo. Pasirodo girtas vaziavau nakti namo per miesta Pnvz, sustojau priwe uzdarytos traukiniu pervazos ir uzmigau. Privaziavo mentai, pazadinti negali, nuveze su visa masina blaivyklonJuokiasi. Nunese, pagulde - nieko neatsimenu. Is ryto pas keliukus klausia kaip buvo, sakau draugas veze namo kai sustojom jis nuejo i krumus reikalus atlikt, o as ant vairuotojo sedynes persikrausciau ir uzmigau - nepatikejo. Tai ko draugas neatejo - klausia, sakau jusu issigando, arba mane greit nuveze. Iklijavo bauda, pijoko numerius uzdejo, kas pamenat anais laikais buvo tokie, tai stabdinedavo po kelis kartu per diena. Prakaliau masina su visais numeriais. Cha cha

A tai kokie tie numeriai?Bonka nupiesta?Neatsimenu tokiu bajeriu…

GeraiGerai Cha cha o cia tai GeraiMoteris Cha chaCha cha

Nu cia geru pavaret Juokiasi

Pries kokius 5 metus su draugelka ir labai marga kompanija vaziavom i Gerai ekskursija - apziuret Panemunes piliu. Pirmyn vaziuojant aprode ne tik pilis, bet ir atnaujintus tualetus pakeliui Cha cha, atseit, turizmo infrastruktura Cha cha.

Atgal vaziuodami buse, aisku, GirtasGirtasGirtas Prispyre reikalas. Sustojom prie vieno is moderniu tualetu - uzrakintas BaisuBaisuBaisu, o kazkoks budetojas burnoja, kad jis niekad ir nebuna atrakintas Cha cha Pokazucha, t’sknt.

Na ka, mes visi i tuos kalnus prie kazkurios pilies. Tupim su drauge, ziurim - ateina toks priplaukes rezisierius is tos kompanijos. Mums ir geda, ir juokas, nei begt, reikaliuko nepabaigus, nei ka Cha cha O jis atejo ir taip romantiskai: “Mergaites, jus tokios grazios, dar niekur neikit, as jums gitara pagrosiu” Juokiasi Gitaros tai jis neturejo NekaltasJuokiasi

Oj nigaliu, paskui tas rezisierius dar man vaidmeni siule kazkokiam filme Cha chaGirtasJuokiasi

Jeigu mano autopilotas mokėtų rašyti, stopudovai būtų ne vieno bestselerio autorius.TaipGirtas


PPK - Lox eto sudba

Tamstelė išties turite kuo “pasigirtiTaipCha cha

na iš paskutinės “šventės” dar prisiminiau,kad sugalvojom tekilos vakarėlį pasidaryt…su druska ir citrina ant kūno ir tekila rankose…tai kažkaip visi dalyvavę jau buvo pasiekę tą stadiją kad citrinos neradomGirtas tai atsinešėm rūkytos dešros, sūrio…bet panaudojom tai konservuotus žirneliusJuokiasi
tipo sexy juos paimt nuo kūno… ir kišo juos už diržo…tai kelnės visų ryte atrodėGeraiTaip…žalios žalios…Cha cha
na įdomu kaip ryt pavyks…Liežuvis

oi buvo maniškiui kartą- oi buvo…

Atvažiavo draugai iš Ispanijos,na ir aišku šventėm susitikimą…Kai mes Moteris- jau užsimanėm- kad jau miegučio laikas- tai vyrai sugalvojo išeiti į laiptinės balkoną daryti pratesimo, maniškis- kaip priklauso muzikantui ir gitarą dar išsitempė…Po valandos einam patikrinti su drauge- žiūrim sėdi- akys jau ratais sukasiGirtas- bet gultis neina…

Na ir ką- naktį atsikeliam- vyrų dar nėra- einam į balkoną- butelys paliktas- gitara irgi- užkanda…-vyrų nera…Telefonai namie palikti- - išėjo kažkur…sakom gal į klubą kokį nudardėjo…-lekiu patikrinti kokiais batais maniškis…O piktis jau siaubingas- bet kai pamačiau- kad namie likę vienas batas toks- kitas kitoks- košmaras- ir juokas- ir ašaros…Pavargęs…Rytas- vyrų vis dar nei kvapo- ne juokais susirūpinom-( na kur gali žmonės neiti su skirtingais batais…)- apskambinom ligonines,policiją- neiko negirdėt…Po keliu valandų- skambutis- skambina- sako- mes Panevežy (iš Vilniaus)-ApakęsApakęsApakęs- sako nieko neatsimenam- bet važiavom saugiai- Jie pasigavo taksi- ir iš Viniaus nuvažiavo į PanevėžįApakęs- su vienu batu tokiu- kitu tokiu…

Jau treti metai- tas nebaigtas gerti butelįs stovi- kas met- kai atvažiuoja draugai- parodom tą butelį- tada jau reikalas krypsta į gerąją pusę…Juokiasi

[quote]Shirshe77 rašė:
Tamstelė išties turite kuo “pasigirtiTaipCha cha
[/quote]

Tamstelė žinote tik labai nedidelę dalį mano žygdarbių.Taip Ale ir aš pats žinau toli gražu ne visus…Girtas


Carter The Unstoppable Sex Machine - The Final Comedown

Tokie baliai neuzmirstami Girtas Žvaigždė Gerai