girtos istorijos

Pora kartu kai girta prisidirbau, tai kita ryta apsimeciau kad nieko neprisimenu, atseit nepakaltinama. Taip patogiauMirkt))

jooo, buvo laikai, kai lakdavau ir nixrena neprisimindavau…prisiliuobi, grizti kazkaip namo, i lova, ryte i dusa ir darban, vaikstai, visi kalba kas kaip vyko, o as visiem porinu, kad man amnezijaCha cha ai, buvo karta po eilinio nugerimo su kaliegom grizau kazkaip, kazkaip i lova nusiridenau, ryte pabundu kazkas sona duria…jooo, issitraukiu sulamdytus akiniusCha chaCha chaCha cha

tai va va as irgi taip galvoju, kad daznai ta amnezija apsimestine buna. tipo nieko nezinau, nieko nepamenu, man viskas dzin, as taip nedariauCha cha o kiti tegu kalba, vistiek man dzinGirtas ar gi ne?

Jūsų prisiskaičius, iš naujo prisiliuobti užsinorėsiu.
Tačiau prisigerti aš mėgstu tam tikroje kompanijoje: kad ten būtų patinkančių man Vyras. Tada apgirtimas įgauna romantiško pofigistinio atspalvio Flirtas ir paskui būna malonu prisiminti Kietas

o as pavyzdziui tai prisigeriu tik tada, kai balius tik tarp savu vyksta. sakykim, patys artimiausi draugai tiktai. tada i viska nusispjaut ir gali nesamones daryti, nes puikiai zinai, kad ryte niekas nesitycios, o tik smagiai visi vienas is kito pasijuosksim. niekada nepadauginu, kai baliuje buna nepazystamu, tada kazkokia siena tarp manes ir gerimuCha cha

Self control adnaka Kietas

oi bozenki kokiu tik cudu nepridirbam pagere Girtas Cha cha Cha cha

seniau tak varyt uzsienietiskai pradedavau Cha cha su draugelka pabandem pavaidint uzsienietes ir parduotuvej, kai uzsikabliavom Cha cha sakom “goodevening, misiz, nam pazalujsta pusia lytra lithuanian vodki” Nekaltas kazkaip baisiai nesiderino angliskas “half” tai su akcentu naujadara suraiciau Nekaltas Cha cha
neseniai cia apsauginiui darbo papildomo pridariau besikarstydama kur nereikia Cha cha
ale uztat dabar maziausiai metus ramadanas Nekaltas

o aš kai būnu girtas, tai labai ant sekso traukiaGirtas tada myliesi myliesi ir tas malonumas ilgai nesibaigiaMirkt

… paskui Moteris atsibunda ir nueina, o tu vis myliesi, myliesi, myliesi…Juokiasi

Karta vaziavom su kompanija i pirtele svesti. Nu tai as zinodama, kad ten “rimta” chebra, dar kol visi blaivi, visiems isaiskinau, kad as nemoku plaukti, todel prasau manes nemetyti i vandeni. Balius buvo kaip reikalas… Ryte vienas vaikinas manes ir klausia, ar as tikrai nemoku plaukti. “Tai aisku nemoku” “bet- sako - vakar nakti tai tunardei nuo tiltelio…”
p.s. plaukti as is tiesu nemoku… Girtas

mano Vyras draugo bernvakary chebra prisigere ir aisku uzsimane Moteris, vaikinas iskart pasisove viska suorganizuoti, nuejo i kita kambary paskambino man, kito draugo antrai pusei, gerai, kad chebra uzsiziurejo ir mobilka ateme, kai jau busimai nuotakai ruosesi skambinti Šypsena

JuokiasiJuokiasiJuokiasiGerai

paskutinės mano girtos istorijos visai šviežiosLiežuvisGirtas

rėkėm ilgiausių metų jubiliatui pirty, kai jo ten net nebuvo…Juokiasi
sugebėjau kažkur į dumble/ežere vos nenuskęstCha cha…tris kartus…pasekmė - balsas liko dumble…Nekaltas
o šiaip ne baisiai ten ką teatsimenu…Pavargęstikėkimės nieko blogo nepridariau…Liežuvis

svarbu, kad tau niekas nepadareLiežuvis

P.S. nu jus ir “alkoholikes”Apakęs

Paskutini karta “apsipazorinau” kai einant i kluba draugei nuluzo bato kulnas, o mes visvien tesem kelione ir klube is to didelio noro linksmintis sokom nusiavusios batus… Nekaltas Vaziuodama su taksi namo bandziau prisikabinti prie taksisto aiskindama, kad nematau kur yra taksometras ir, kad jis nori mane apgauti, Piktas paskui postringavau apie aukstojo mokslo svarba (buvau pati ka tik baigus), o galu gale vietoj 20 Lt, as kazkaip is iprocio davaiau jam 10Lt ir pasakiusi, kad grazos nereikia autopilotu ispedinau namo… Girtas

na tikėkimės kad man nieks nieko nepadarėPavargęs
bet gal pasakytųJuokiasi

mes ne alkoholikės o alkoholikaiTaip

As pati beveik negerianti,bet stai kas nutiko man gal pries kokius desimt metu. Vaziuoju trolike, ilipo girtas, salia bande stovet (svyruot) uzsikabines uz tureklo, staiga, kaip trolikai megsta, trolikas sustabde, girtas trenkesi i mane - nulis emociju. Zmones pradejo gedyti ji “prisigere, kaip kiaule, mergaite pastume”. Turbut jo sazine prabudo trumpam, klausia manes susirupines: “as jus ne stipriai pastumiau?” Tik papurtau galva, kad ne, jis patenkintas “tai gerai, jus mane irgi nestipriai” Šypsena

o va as zinau vyruka, kuriam tox noras yra, bet, vargsiukas kazkaip neistengia…Cha cha netgi jei ir nedaug teisgeria… bet, sake sapnai apie akta tai plaukia visa nakti. gal sakau ir tau tokia situacijaJuokiasi?

GeraiJuokiasiCha chaJuokiasi

tik nesakyk, kad tau tokiu kuriozu nera buveCha cha papasakok geriau tada is savo, kaip "nealkoholiko, gyvenimoJuokiasi