Gili zydra jura...

Gili zydra jura…

ar matete si filma?jei taip kokie ispudziai apie ryklius?

aha, LL - kietas!
Nugalejo ryklius!Cha cha

Maciau! Man "Nasrai" labiau prie sirdies…Liežuvis

jėga filmas. norėčiau akvariume auginti kokį vieną. fainiausia vieta kai mergina nusirengė, kad su elektra užmušti ryklįTaip

visai niekoNekaltas

pamatei nuogybe?Cha chaCha chaCha cha

Nugalejo, bet liko tik dviese, man tai tas juodukas virejas patiko, jis galima sakyti per plauka likdavo gyvasŠypsena

Tavo nikas jau ta pasakoŠypsena

geras filmas…bet kazkaip tie rykliai tai baisus…fe…nekenciu rykliu

Is tikruju gal jie ten nebuvo labai jau naturalusŠypsena

As tai po sio filmo daugiau nebevaziuoju vasara i Palanga Ne

O Tu manai, kad Palngoje yra rykliuŠypsena?

O tu manai,ne?

kazkaip man ten per daug kompiuterines grafikos… labai jau akivaizdu, ypac kai zmogu ten pagauna… o siaip neblogas, neblogas Cha cha kazkuo titanika primena Cha cha

Cha cha,tai tu matyt esi mates kaip atrodo kai is tikro ryklys zmogu pagauna,kad toks tikras?
respect

[quote]Ištvirkėlis rašė: jėga filmas. norėčiau akvariume auginti kokį vieną. fainiausia vieta kai mergina nusirengė, kad su elektra užmuštų ryklįTaip
[/quote]

Nusirengė ji, nes jos kostiumas nelaidus vandeniui - kad jos pačios elektra nenukratytų Liežuvis

Va cia buvo viena is juokingesniu filmo vietu-kadgi tas kostiumas buvo visas slapias…

[quote]vy rašė: Va cia buvo viena is juokingesniu filmo vietu-kadgi tas kostiumas buvo visas slapias…
[/quote]

Nafig, kad jis šlapias - kaip jis apsaugos nuo to, kad ryklys blaškosi ir taškosi, bet tiek to… mintis buvo tokia Cha cha

Geras filmas patikoTaipBet jau senokas…