Gili zydra jura...

maciau. ispudis tas- kad agresija gimdo zmogus. po filmo dar labiau pradejau tiketi, kad rykliai labai faini ir nekalti padareliai. bet zinant kad japonai jau ir delfinams gerkles pjauna, nematydami ju asharu, tai ne uz kalnu diena, kai ir sie zmogaus ‘draugai’ prades zudyti zmogu…gaila. Nežinau

Nothing special ir grynas ***as

Filmo nemaciau, bet soundtracka tai jau seniai su malonumu Girtas klausau Taip

ryklys 15 metru ilgio, bet vistiek paskutinis suvis pataike zmogui i koja Šypsena

Na visai neblogas filmas.

na kai pora kartu ziuri ta pati filma, tai pamatai daugiau nesamoniu… kaip jums vaizdelis, kai negriukas uzdege ziebtuveli ir nusviede ji? kaip ji uzdege slapiom rankom? Juokiasi

Filamas absoliuciai nevertas demesio. Neva tai siaubekas, bet juokingesnio filmo nesu mates. Geriausia tema, kai ikyria negro kalba nutrauke ryklys prarydamas ji, miriau is juoko, jau pries kikius 3 metus, kai pamaciau pirma kart ta filma. Siaip didziausia nesamone man pasirode, kaip ryklys ismuse tas pertvarines duris…nu vienu zodziu nesamone

filmas Gerai,tik esu maciusi filmavima…tie rykliai jega…tik gaila kad netikriDrovusDrovusDrovus

Aga,epizodas su negru tikrai geras,smagiai pasijuokiau! Cha cha

man labai patiko sis filmas Šypsena Gerai, labai daug juoko sukele Juokiasi

geras filmas, man patikoŠypsenaGerai
…o ziauriausia vieta buvo pabajgoj, kaj tas kepejas/virejas suvare kryziuka rykliuj y aky! kraupus vajzdasBaisu net pashokauNežinau bet jega! I liked itTaip

kepejas-virejas!JuokiasiJuokiasiJuokiasi

super filmas !!!TaipGerai

filmas ****u ****as
nei baisiakas nei kas
tokius filmus paziurejes pamirsti po 5 min. ir juos paziurejus 0 emociju

Neblogas filmas, tikriausiai senai itemptu filmu beziurejau, patiko ta itampa Šypsena

nesamonės padarytos

Neblogas, bet kritikos net is paprastu zmogeliu, tokiu kaip mes gali susilaukti, vadinas jame tikrai daug nesklandumu. Man pvz. buvo nesamone, kad ta mergina soko i vandeni pab. Argi nebutu uzteke tiesiog ta kruvina ranka pamakaluot po vandeniu, kam paciai nert? Ar as kazka ne taip supratau Nekaltas