Gigantishko ChupaChupso paieshkos Kaune

Gigantishko ChupaChupso paieshkos Kaune!!!

Gal ir kvaila tema, bet nezinojau, kur kitur klaust, tai tikiuosi moderatoriai neuzrakins, nes man ji tikrai aktuali… Liūdnas Kas galetumet pasakyt: KUR Kaune nusipirkt GIGANTISKA ChupaChupsa? ??? Jei kas nezinot, kas cia per ***, tai toks DIIIIDELIS Apakęs ciulpiamas saldainis, dydzio sulig kokiais 4-5 teniso kamuoliukais Baisu, kainuojantis apie 30Lt… Jei kas zinot - busiu dekingas uz informacija !!! p.s. - kazkada giredjau, kad bazej buna, bet tai pries metus gal… ten pasikeite wiskas dbr… Nekaltas

as turiu dyyyyyyyyyydeli vibratoriu, kuri ir paciulpt galesi.

tu vaikinu paprasyk gal paskolins Cha cha

Eik tu !!! Apakęs Apakęs o jis saldainiu skonio?? Jei ka, tai as CocaColos skonio labiausiai megstu Taip (stop !!! cia iskyla problema: tokio didelio, kurs telpa i tavo **** as neapziosiu Ne…). Siaip tai reiktu rimtu atsakymu (visus OT, moderatoriai galit trint.).

as jo niekad nebandziau ten kist del skonio-apliesim cola

Nebandei? Liūdnas as tikejausi, kad buvai susikisus, taip, kad per gerkle islindo Taip… ash VibratoFilas, jei ka. Tai tada newalgysiu as jo Ne.

Jus mane tiesiog suzhavejote savo taikliai parinktu, sioje ideologishkai ypatingoje temoje, sarkazmu, kuris tiesiog nuginklawo mane Liūdnas p.s. - Bonguchiams: Pasiskaitytik shio forumo taisykles. Jei tema apie Chiulpiamus dalykus, tai NEreishkia Ne kad ji apie *ybius Taip. O jei jum taip patinka juos chiulpt, tai susikurkit koki “Apsichilpusiu kluba”… Mirkt Tikrai gaila, kad per kokia nors vafliste, mano tema gali but suprasta, kaip poshla, ir uzhrakinta. Ash dar karta pakartosiu: Klausimas rimtas.

tai bl is kart reikejo sakyt.buc kitus variantus galvojus. dabar einu miegot,labanakt.

beje. nusipirk simple chupa chups,paziurek gamintojo arba importuotojo adresa,paskambink ir tau pasakys Mirkt

Nežinau nieko apie jokius ChupaChups’us, bet Kaunas… Kauuuuuunas… Girtas Ech… Girtas

Man dovanosi Drovus? Cha cha

Ne. Tau as sawe suvyniosiu i ChupaChups’o popieriuka. Cha cha

Cia gera mintis Gerai

mazo neuztenka ciupa ciupso Liežuvis ? Juokiasi

netilpsi Ne Cha cha

Ne Ne Ne

turguj paieskok, gal kokios babytes is lenkijos parsivezusios pardavineja Cha cha

Ir po eglute pasidėsi? Cha cha Juokiasi

Senis saltis atnes. Tik ismok koki neshwanku eilerashti Taip Niam niam