Gigantishko ChupaChupso paieshkos Kaune

nemoku Ne Žliumbia Žliumbia ŽliumbiaTik žinau: duračka-snygūračka Cha chagal tiks Nekaltas Cha cha

Oj nzn nzn… Nekaltas Geriau ka nors apie seniu shalchiu orgija… Taip Gerai. Nu bet ish bedos… Jei dar nuoga sakysi, tai sueis ir tas. Taip

JuokiasiTai ne, aišku, kad nuoga Angelas. Aš namie visada nuoga vaikštau Juokiasi

Mmmm… ziuriu visi musu pomegiai sutampa Niam niam (tikiuosi uzuolaidas uztrauki Baisu nes zinai, buna gi wisokiu iskrypeliu Flirtas)

Man patinka kai į mane žiūri Taip Gerai Niam niam, ypač su žiūronais Flirtas Cha cha

jei tikiesi rimtu atsakimu,uzduok rimta klausima… Pavargęs nu is kur Zmonem zinot,kur tie chulpsai… Nekaltas Nekaltas isvis pirma karta apie toki girdziu Baisu aplamai ,kam jis,juk toki nesuesi…

o nx jis Tau? Drovus

Gaila, kad kai kuriem zmonem saldainiai asociuojasi su by*iais… O klausimas, MAN rimtas Taip. Suesiu ar nesuesiu, tai jau cia man sprest LiežuvisSwani

Sieksiu rekordo: Kiek kartu reik trenkt per galva tuo Chups’u, kwailu klausimu uzdawinetojams, kad atsijungtu Taip

Gaila,kad kai kurie zmones tokie seksualiai susirupine ir skystelis jau taip smegenis spaudzia,kad by.biai visur vaidenasi… Nekaltas Nekaltas Nekaltas divinity,tamstele,parodyk mano zinutei nors viena zodi B***s Pavargęs Pavargęs Pavargęs jau spangt konkreciai pradedi Kietas Kietas

Klausyk, Banpinda tu. susikishk demagogijas sau i Ignoruoju. Pusei, tokiu kaip tu cia atsakiusiu, kazhkodel ChupaChup’sas ish kart sukele asociacija su ne kai kuriuo, vyrishkos lyties, organu… Ar dar kas neaishku?

saunuolis divinity Juokiasi ot istwirkus lietuviu tauta Bučkis Cha cha

Ne tai, kad ishtwirkus… sakychiau, netgi… Puolus Liūdnas Cha cha Ash gi bazhnychioj kasdien kai bunu, tai tokiu Banpindu prisizhiuriu n. tik atsiklaupia ir issizioja is kart Ne

Gerai matai kaip buna Šypsenaasiiuu diewui i baznycia newaikstau, o tei slykstu butu Negeda man ant tokios zemeles waiksciot Cha cha beje Labas