geriausi!

Pala pala! Tu pagauni orgazma su prezervatyvu?! Cia jau kazkas naujo! Nu tai kokios tada problemos po to?

tai gal tu nesiprausi arba tavo partneris jei nemalonus? Šypsena arba nereikia slapintis i lova Šypsena

Aš nekaltas na… svarbu kad tik fantaziją būtų beribė Mirkt

Nu tu cia irgi nevisai teisus, vyruti… Pavyzdziui mes tai gal tris pakelius prezervatyvu sunaudojom, o po to jau apseinam be ju… Taigi nelabai ir zinau apie juos, nors apie patirti lovoje… Cha cha

nu tai zinai jei ji juos praduria ir pleso tai suprantama Šypsena

Gerai Cha cha

ir isvis kiek pokeliu sunaudoti per viena kart Šypsenajau geriau tabletes darai ka nori kaip nori ir kiek nori Šypsena

Daba liaudiškai:

Tabletės mėnesiui na ~ 20 Lt …

Kiek pakelis prezervatyvų kainuoja ? Aš nekaltas Mirkt

Na jei mylimasi tik kokius tris kart į mėnesį … tai gal ir pigiau gaunasi … bet jei kokius 20-30 kartų … tai ogogo kiek pinigų tai gumai išleistum… nebent kaip ledvarnis sakė - žiemines padangas reik pjaustyt …

Aš nekaltas

pokelio jau sakykim neuztektu vienam kartui, o jei dazniau tai kas geriau ir patogiau Šypsena?

+ patikimiau Taip

na zinot pinigai nieko cia nereiskia,ar tam dalykui isleisi 20 ar 40.tik tie skaiciuoja, kurie negyvena is savo kisenes.pvz is tevu.paprasciausiai norejau paklaust, gal kas pasiulis kokius naujus pvz, kaip pasiule ciko.

ką su tavim kalbėt… nusišnekėjai.

Tik tie skaičiuoja, kad negyvena iš savo kišenės…

Matyt pati iš savo dar niekad negyvenai jei taip kalbi.

krč.

I’m out of here.

tai tu neskaiciuoji nes perka tavo bachuras ar vyras nezinau. ir isvis koks tau skirtumas kokie ? jei patinka pirk spalvotus su kvapais ne tai patikimus permatomus. ir siaip nepagalvoji apie ji gal jam butu patogiau be ju ir sexas butu geresnis? a? lmr.

ir siaip mergai 22 metai o mastymas kaip 15 kuri raso i panele ar as jau nekalta jei bachuras man nuleido i burna

ka cia nusipezat.neperku as jokiu paneliu, skaitau tik vokiska literatura.o prezervatyvus perku as.

Nu cia irgi jau idomus variantas: tai kuo nors, isskykus kaip save patenkinti tavo bachuriukas rupinasi?! Ignore

Isizeidei? Šypsena