geriausi!

Life style- gaidys, o ne prezervatyvai:nu jau is viso gal tris kartus suplyse buvo… Liūdna Nu siaip tai ne karto nesuplyso ir pasirinkimas nemazas SICO… Taip

uzuodi kvapa? idomu kieno galvok ka rasai Šypsena)

TAI KAD KITAIP NEGALIU MAN SLYKSTU SPERMA, O JAM IRGI REIKIA IKI GALO.

Kvapas yra ir spermos ir to "kieno"… Taip kad panele cia visai neklysta… Ir gerai, kad raso apie sau opias problemas!

UOGIUK, TAI NORI PASAKYT KAD SPERMA BEKVAPE?KAI JIS NILEIDZIA MAN ANT PILVO TIESIOG TAMPO NUO TO KVAPO,O KAI PRAUSIUOSI TAI MIRK NUO SLYKSTUMO

Tai kam myletis jei tau bjauru?Aš nekaltas

Tai nejau negali gerti jokiu tableciu?! Negali buti!

taigi buna visokiu alergisku zmoniu ir t.t.
Taip

tai jei tu nesimylejai niekad ir nieko nezinai tai nieks nekaltas, neaiskinsiu as tokiu dalyku kad sperma bekvape. nu gal ir butu slykstu jei tau nuleisciau i burna bet siaip tai ne Šypsena

MYLETIS NERA SLYKSTU, IR ORALINI KARTS NUO KARTO SUMETAM, TIK VA BUNA GI TOKIE DALYKAI NA KURIE TAMPOŠypsena

Siais laikais pasirinkimas didziulis! Be to dar yra spirales, gaubtuveliai, kempineles, kremai, zeles ir t.t. Ar tau ir tokiu atveju bus slykstu?

NA SAKAI uogiuk, KAD CIA AS NEI KARTO NESIMYLEJAU, KLYSTI, MES IR VAIKA DAR TURIM:p

tai nereikia ryti ir netampys…paprasyk tad kad partneris nupraustu po akto Šypsenajei tau nemalonu…i aki tai gal nesaudoŠypsena

Turiu senu padangu (dar nuo Zhiguliuko Gerai ) dideles atsargas… Mirkt Tai
kai reikia ir ishsipjauni… Cha chaCha chaCha cha Gerai tinka nuo zhieminiu… Aš nekaltas

GeraiCha chaGeraiCha chaGeraiCha chaGeraiCha chaGeraiCha cha

Nu jau jei mylites be prezervatyvu ir dar karts nuo karto oralini sumetat, tai as tikrai negaliu suvokti, kaip tu sugebi orgazma pagauti su prezervatyvu…? Ne

VYRAI NESUPRANTA TO, TAD KAIP IR MANISKIui IR KAIP uogiukui.jiems tai neaktualu.

Egoistas yra, jei nesupranta! O gal nenori suprasti? Jei kas nors sekso metu sukelia tau sleikstuli- ta dalyka reikia butinai isgyvendinti, nes kitaip negalesi atsipalaiduoti ir tik apie tai ir tegalvosi!

pagaunu orgazmaŠypsenatik vienintele problema poto.na as tik paklausiau cia apie prezervatyvus, bet nukrypom nuo temosŠypsenanera taip jau labai mirtinai slykstu, bet nemalonus kvapas ir t.t.

matosi kad mazai mylies ir mazai zinai ir aiskini savo tiesas Dimute. Nes rimtai atrodo kad nebandzius niekad jei klausineji kokie geriausi kas daug mylis tas viska isbandes Šypsena