geriausi!

geriausi!

kokie prezervatyvai geriausi?kokius naudojat, jei naudojat?

mes praktikuojam lytinio akto nutraukima pries issiverziant spermai!
nes man klostofobijaCha cha,bet jeigu ne su pastoviu partneriu tai cool

Geriausi prezervatyvai ko gero - tabletės… Aš nekaltas

saip "life style" balti…Mirkt
nors saip tabletesGerai

na tabletes siaip gal ir saugiau, bet as durnai isitikinusi, kad jos laaabai kenkia sveikataiLiežuviso siaip "lifestyle" arba "cool(su metu kvapuŠypsena)"Gerai

metu?Aš nekaltas
bananuCha chaCha chaCha cha

istikruju durnai!
nes praejo jau sovetiniai laikai,kai gamindavo turincia zalingu priedu tabletes!

zinau, kad jau praejo tie laikai, bet kartu zinau ir tai, kad pvz. extrines kontraceptines tabletes labai kenkia sveiktai. savo kailiu patyriauBaisu

Typa "postinor" ? Aš nekaltas Na jei tokias naudoji … tai … Aš nekaltas

Yra normalios, supakuotos po 21 Mirkt Va tas naudot reik … Aš nekaltas

tabletes yra tabletes,dabar mane domina prezervatyvai,as renkuosi juos, nes tableciu negaliu gerti, o ir prezervatyvams kai kuriems elergiska, geriausi cool is morkavo pakelio,tad su jais jauciuosi geriau, nes man labai slykstu sperma, net tampo kai prausiuosi, jei be prezervatyvo ir partneris ant maners nuleido, bloga vien uzuodus kvapaŠypsena

Gerti po vieną į dieną, patartina vakare, kad mažiau pykintų (miegodamas net nežinai kad pykina) Aš nekaltas

Šypsena

aha, postinor, nes man kazkokia vaikufobija buvo, bet dabar jau praejo tie laikai. ta prasme vaiku ir toliau nenoriu, bet…na tu jau nevartoju ir niekada daugiau nevartosiuNe

cia ka taip gerti?Aš nekaltas

Šiap jau “Life style” pilki … jie labai ploni ir beveik nesijaučia Taip Mirkt … nors šiaip tai nenaudoju … Liežuvis

va va … informacijos stygius … Aš nekaltas
O noras didelis … Aš nekaltas

nea uostyt! Cha cha

Liežuvis

susmulkini iki miltelių, pasiruoši "darožkę" tada susuki 10Lt kupiūrą vamzdeliu … ir tada per nosį viską sutrauki Cha chaCha chaCha chaCha cha

Ui ui … negaliu Cha chaCha chaCha cha

nu ka siaip geriausi tai cool raudoni.
bet siaip isvis n…jie reikalingi nepatogu ir daug ju reik kai daug nori, zodziu tabletes iseitis pati geriausia.