GERIAUSI PASAULIO TEPALAI YRA MOBIL 1!

GERIAUSI PASAULIO TEPALAI YRA MOBIL 1!

as tai castrol’'inuosi

sadm’'as gerai varai
vazineji 2 men ir jau pagavai kurie tepalai gereusi…

rispekt
Cha cha

Vieni keliu rusiu tepalais prekiaujantys zmones man sake, kad i savo masina Fina tepalu tikrai nepiltu.
Jie man rekomenduoja Mobil ir Q8 dazniausiai, Shell, anot ju, geri, bet siek tiek blogesni. Castrol tepalai, ju nuomone, dabar yra suprasteje (taip jie sperndzia is to, kad BAR kodo ant bakeliu nebeliko) Anksciau 2 metus naudojau Mobil, dabar jau metus naudoju Q8 pusiau sintetinius ir sekmingai vazineju.
Del ko pakeiciau Mobil i Q8, del to, kad Q8 pigesni, gaminami ish Kuveito naftos, ir dar tie patys pazistami, prekiaujantys tepalais, paaishkino, kad seip Europoje yra tik 1 ar 2 gamyklos gaminancios tepalu priedus, todel, atseit visu firmu tepalu savybiu skirtumus apsprendzia tai is kokios naftos jie gaminami, o del priedu tai neturetu buti dideliu skirtumu, nes visi is ten pat…
Idomu butu isgirsti ir kitu zmogeliu nuomone, kurie yra giliau domejesi tepalu sudetimi ir savybemis, nors seip as savo pasirinkimo matyt jau nekeisiu, nes problemu del tepalu neturejau kol kas jokiu ir kokybe atitinka kaina. Remdamasis tevo patirtim, nemanau, kad pigiausi tepalai gali buti geri… Kiek zinau Fina yra vieni is pigiausiu…

sadm rashe:

Gal as ko nesuprantu, bet ar Helix nera viena is Shell tepalu rusiu???

Jo jo norejau parashyti shell helix… Cha cha

v_BERNIUX rašė:

Labai geras komentarasŠypsena Beje, kokia tavo Q8 kaina (sintetiniu, pusiau, mineraliniu) ir kur ju galima gauti?

Chebryte, kol kas nematau jokios Mobil 1 kritikos… Gal siu tepalu ir nera uz ka kritikuoti???

Sorry, nedaznai cia rasau, tai formatavimas nepavyko, bet, manau, perskaitysit ka norejau pasakyt Šypsena

2 sadm
nebuk naivus, tu net nezinai is kur tuos tepalus veza, zmones net dirbdami auto firmose nezinoLiūdna kad ten paddelka nors sep as nesakau kad taip ira visur bet kad yra tai tikrai ir visai nebutina pirkt garsios firmos tepalus nesatitinkamos klases tepalai skiriasi tik priedais as uz adinolGerai nes zinau kad lenkai taijos tikrai nepilsto lenkijoj

sadm rase***šnosparnis/b]
[p]v Berniux rashe kad Fina tepalai tipo pigiausi…Nera jie patys pigiausi…Beje kol pats nepameginsi tol neisitikinsi kad jie geri…O kitu klausyti manau neverta…Jiems taip atrodo o tau gal pasirodys visai kitaip… [/p]

Anksciau naudojau Mobil 1 pusiau sintetinius, o is kokios jie naftos pagaminti dometis neteko, galiu pabandyt pasidomet kai pirksiu tepalus kitakart Šypsena
O seip kas del naftos, tai tikrai rusiska nafta nera geriausia - pasaulyje geriausia laikoma, kiek zinau, arabu saliu nafta. Cia ir galim oponuot 321: manai, kad tavo lenkai pilsto tepalus, gamintus ne is rusiskos naftos? As tai manau pirkant lenkiskijoj pilstomus Adinol, rusijos Lukoil arba Fina, Statoil, tai perki mazdaug tokio pacio lygio tepalus, kurie yra prasteni uz Shell, Mobil1, Q8.
O seip tai man patiko pasakymas, kad nereikia pirkti gariunuose araba pas ‘‘dede Petra’’ ir nenusipirksi paddielkos. Šypsena Tiesig manau, kad reikia pirkt is atstovu ir tada esi 95,8% nuo to apsisaugojes. Bet kam atstovai neprieinami, tai tie perka zinomose parduotuvese, kurios ima juos is atstovu ir buna 92,5% (kas irgi yra labai daug) nuo padirbimo apsisaugojes Šypsena
Kodel as nelinkes pirkti tiesiai is atstovu? Todel, kad tada buciau priverstas pirkti tik 1-a tepalu rusi ir tuo paciu prarandu galimybe palyginti kelias rusis. Kaip suprantat kiekvienakart lakstyti pas kelis atstovus ir aiskintis, siame informacijos amziuje, man tiesiog nelieka laiko ir, manau, neapsimoka, kai galima paklausti patikimu zmoniu, oficialiai prekiaujanciu keliu rusiu tepalais Šypsena

sadm rašė:

Nu labai suabejociau, ar tokios firmos kaip Egzotika, Mobvila, Exxon rizikuotu savo geru vardu ir veztu bei pardavinetu prastos kokybes ir nezinia kur ispilstytus tepalus…
Pvz. "Egzotika" turi pastovu klienta, kuris joje perka padangas, diskus, alyva ir filtrus ir kt. Uzpylusi klientui prastu tepalu, ji pajus ne tik kliento nepasitenkinima, bet pastaraji gali ir isvis prarasti… Tada bus prarandamos pajamos ne tik uz tepalu, bet ir uz padangu, disku, flitru ir etc. pardavima… Nemanau, kad savo varda vertinanti firma taip elgtusi, kaip sakant gandai greit sklinda…

sadm > šneki kaip iš knygos. Deja, realiai kartais būna šiek tiek kitaip. Kartais netgi ir ne iš blogos valios Nustebęs

O pastovius klientus netgi apsimoka apgaudinėti. Vat tavo pavyzdys - tu pasitiki "Egzotika", viską joje darai. Atvarai keistis tepalų, jie tau šmaukšt ir pripila 0.5L per daug. Bet kadangi tu jais pasitiki, tai sakai "aj, visiems pasitaiko, jie gi netyčia…" ir toliau pas juos lankaisi. Kitąsyk jie tau "netyčia" dar ką nors padarys. Būtum pas juo ne pastovus klientas, tai spjautum į tą pusę ir dar visiems parekomenduotum ten nesilankyti Liežuvis Na, čia tik pavyzdys. Ir neturi nieko bendro su mano nuomone apie "Egzotiką" Cha cha

P.S. Įtikinot mane - sekantį kartą pilsiuosi Mobil Šypsena

v_BERNIUX rašė:

================================
Kaip matau Tu pas mus tepalu srityje esi profas…Šypsena Tai gal galetum pakonsultuoti ir siuo klausimu:
Ar apsimoka piltis tepalus is backu? Kadangi taip pigiau. Ar kaip tik reikia pasitiketi tik 4l bakeliais? Net nezinau, ar gali pvz. "Egzotika" vezdama Mobil’'us backose is Suomijos juos maisyti bei keisti ju sudeti???

sadm --> del tepalu bakeliuose ir tepalu backose tai neesu as profas, girdejau ivairiu nuomoniu, mazdaug 70% uz tepalus bakeliuose ir 30% uz tepalus backose.

Mano asmenine nuomone (bet mano patirtimi ji neparemta) tepalus backose lengviau praskiesti ir padirbti, negu bakeliuose, todel as niekad nesipyliau tepalu is backu ir nesipilsiu Šypsena Nors ir tokie patys tepalai backose visada yra siek tiek pigesni, nei tokie patys tepalai bakeliuose (naturalus ekonomikos desniai - kai perki daugiau, perki pigiau).
Isvis, keisdamas tepalus, as esu linkes nesinaudoti servisais (nebent atsivezi savo tepalus bakelyje ir juos pats susipili) ir garazistais, kokiu Vilniuje yra daug, prekiaujanciais neaisku kokiais tepalais is backu.
As esu uz tepalus is 4 litru bakeliu, nes man taip atrodo patikimiau ir, kai kuriais atvejais, pigiau.Šypsena

Nu ką aš supratau iš šios diskusijos - kad pas daugumą tačkos (bent jau varikliai) nepralėkusios net 100 000 km ir jūsų tačka ruosiasi pergyventi pačius jus, ar ne taip? Jei ne, tai tada nematau prasmės pilti po 100 Lt ir daugiau kainuojančius tepalus ir ant bagažnikų klijuoti tepalų firmos pavadinimas. Rinka turi subtilybių. Vieni daug bapkių išleidžia reklamai, pakuotėms ir pan.,po to visa tai su kaupu susigrąžina per vartotojus, kiti tą patį pardavinėja be reklamos, gamina trečiose šalyse, nes ten pigesnė darbo jėga ir parduoda prastos išvaizdos pakuotėse maža kaina. Vartotojas rinksis tą firmą, kurią matė, girdėjo, kur gražiau pateikta ir mokės daugiau, nors tas pats b… tik kitoj rankoj. Ne viskas yra teisinga ir kokybiška, kas daug kainuoja. Šypsena
Mano vienos turimos darbinės mašinytės rida siekia 300 000 ir varikliukas dirba kaip laikrodis, neskaitant to, kad mašinos tikrai nesaugau (tapkė - iki dugno). Įdomiausia, kad variklyje "kokteilis" "Valvoline"p/s, "Fina" mineral. ir "Tedex" mineral… Važiuoja ir dar ilgai važiuos, kėbulas greičiau supus…

v_BERNIUX rašė:

================================
Supranti, as nuvariau i "Egzotika". Ten pirkau bakeli Mobil Super S (sintetine su mineralinemis priemaisomis) uz 100 Lt. Paskui apsiziurejau, kad pilstoma sintetine Mobil Synt S kainuoja 27 Lt. uz litra (4l bakelis - 127 Lt). Taigi, uz 108 Lt. as galejau gauti sintetine, bet pilstoma, o dabar uz 100 Lt. teturiu nevisiskai sintetine alyva, taciau is bakelio. Siaip tai svarstau galimybe ziema uzsipilti sitos pilstomos Synt S, bet labai bijau, kad nebutu padirbta, kad ir "Egzotikoje"…

v_BERNIUX rašė:

sadm --> del benzino taupymo neturiu nuomones, pats to savo kailiu nepajutau.

sadm --> del variklio darbo savo nuomone jau pasakiau: tavo varikliui nebesijaucia skirtumo tarp sintetines bazes tepalu ir visai sintetiniu. Galbut netgi pusiau sintetiniai jam sveikiau, nes sintetiniai yra taikomi naujiems varikliams, o pusiau sintetiniai - padevetiems varikliams.

O sintetines bazes tepaluose koks proc. buna sintetikos. Pvz. Mobil Super S ??? Nes ju kaina beveik tokia pati kaip ir sintetiniu… P.S o siaip tai jei Vokietijoje autoservise mano Hondai pyle tik sintetines bazes tepalus, tai turbut taip ir reikiaŠypsena Vokieciams geriau zinotiŠypsena))

A tu insipilk sintetini ir paziuresim ar mobil geriau… Nors ka cia gincytis juk mobil yra mobil nieko cia nepakeisi… Aš nekaltas

Castrol Syntec ( pilnai sintetinis). anksciau pyliau Mobil sintetini, bet Castrol kazko geriau atrodo.
abieju kaina vienoda - $4.5-$5 uz litra. kitokio sh net ir nesugalvociau pilti…

dideliuose marketuose yra kazkokio ir po 70c uz litra Šypsena

o tepalus konkreciai auto tai reiktu parinkti bent jau pagal skaicius, o kokios firmos pilsi - tai jau cia tavoi reikalas- pagal norus ir pagal kishene

:v Mano manimuj,jus pamyrshot kad tarp lyderiu ira ir C.A.S.T.R.O.L!!!
Ash naudoju tik CASTROL alyva i savo mazyli.Jo gyslomis teka nuo gimymo tik castrolis 10/40.
Shis tepaliukas turi daug privalumu:varyklis nebyjo dideliu apsuku,tampa ekonomishkesnis,sumazeja detaliu dilymas…

pastebejau cia dauguma pasisakiusiu labai dideli optimistai…

ydomu kiek metu tiem jusu auto kuriu rida ~150 000 ??? turetu but max 5 metu senumo… ar tikit pasakom , kad tik savaitgaliais i baznycia vazinejo…

ir shiaip, pastebajau - ‘‘mano mashina geriausia, mano pasirinkti tepalai geriausi, ir aplamai ash numeris uno’’

Jo taip jau yra… Cha chaCha cha