Gedingiausias poelgis... nusigerus

kad nelabai megstu pries kitus durintis …

nu gal kai buvau jaunesne , tai tada visokiu ciudu buvo Cha cha
bet smulkiai neatsimenu Nekaltas

agaTaip

Na daug nepasakosiu bet miesto centre buvom 4 ir mano panos drauge taip prisigere kad apsiveme ir nieko padet negalejom Juokiasi nei jos pakelsi nei ka Cha cha tai iskvietem greitaja ir ja pasieme Juokiasi Tiek jos ir te maciau Juokiasi

Apakęs Apakęs Apakęs ;D Cha cha Cha cha

nius…isskyrus tai kad prigerus pradejau buciuot stulpa ir drauge nufotkino ir visiems pasake…Cha chaisskyrus tai,kad slepiausi uz nerealiai mazytes eglutes ir sakau:as pasislepiau,zinau kad nieko nesimato…Juokiasiisskyrus tai kad gulejau ant zolytes mieste be plionkes ir mane mate visi pazistami,klasiokai…ir gimines kokie spejuPavargęspoto,netycia apsigeriau taip,kad drauge tempe monei ir poto paliko viena grist namo,kai laukia namie mama ir patevis…Nekaltasem…isskyrus tai kad apsivemiau sau plaukus ir tai dariau desimt kartu…kaj tempe visi pasikeisdami,kaip lavona koki…Nekaltas
na,bet nekreipiant i siuos mazycius atsitikimus,galim sakyt kad nieko gedingo neivyko…juk as gera mergaite…NekaltasJuokiasi
Labas

as katik is galeros parejau, nu ne katik, bet miegojau iki dabar, galiu pasakyt tik kad nekenciu savo gyvenimo. dar toks girtas seniai nebuvau… kaip dabar.

ux… gedingu gal ir nelabai buvo… daugew linksmi Cha cha net nzn nuo ko pradet… sheip paty visu ivykiu tai ideleij neaprisimenu… o is po tooso draugaij pasakodami kaip reijkiant juos visad pagrazina… Cha cha Kanda …esu netekus nemazos plauku sruogos…sudege Cha cha , kazkas sugalvoju zebtuveliu plaukus padegint, aisq savanoriu nebuvo… o as tipo drasuole "dek mano…" Juokiasi Cha cha prisimenu tik taij , kad smarve buvo nereali… zewrus kvapas deganciu plawku Cha cha.Kai prisigerus voliojaus kazkur ir vemew vos ne ant saves… fuij…va chia tai GEDINGA Žliumbia …arba kai nuloozhau balkone ir kai mane zadino draugaij pradejau mosikuot rankom ir kojom , taip ishvartydama visu butelius ir visa kita kas tik buvo ant staliuko shalia manes…viskas krito, duzo… Aisku ryte vaijzdas nekoks… o kiek tvarkymo… Baisu, xex… seip galima padaryti tik viena ishvada…Gerdami jauskit saijka! Cha cha Juokiasi Labas

syki esu tiek uzpyles kad vos mergos neisprievartavau Drovus,daxuja sykiu nuo mentu beges(viena karta vistik pagavoKanda),esu apsivemes baisiai,keleta kartu kiemus nusiaubes…bet siaip tai as Angelas

na tokie labai gedingi buvo 4…(tiek kartu tesu nusigerusi iki nesamoniu darymoCha cha)
tai papasakosiu maziausiai gedinga Drovus
Buvo kazkoks koncertas…Cha cha Mes su draugais ikalem degtines… Rodos jau silciau ir aplink graziau…Cha cha Bet paeit dar galiu…Cha cha Na o kaip sventes be alausApakęs Aisku as nepirkau, nes ir taip atrode ok, bet nusipirko alaus drauge…Cha cha Atsisedom… As nugeriau puse jos 0,5l bokalo ir Pavargęs nebegaliu atsistotiDrovus kojos nebelaiko, tik juokiuosi ir tiek…Cha cha Tada sesuo mane vede issivemtiDrovus Bet as nugriuvau tarp masinu, masinu stovejimo aikstej, liepaiu jai isejti… ji isejo, o as uzmigau Drovus Na atsimenu zmones prieidavo ir klausdavo ar reikia pagalbos… Tai vienas priejo, sakau nereikia, ir ant jo batu privemiau…Nekaltas Siaubas kaip gedaBaisu

Man viena karta nutikimas buvo… Ishgeriau dvylika butelaichiu olous, tai kita diena man drauge sako - mlia, vakar taip keistai kalbejai…Juokiasi Galvoju: o qrwaCha cha

Nekaltas Šypsena

[quote]Nebuvo tokų, dėl ko būtų gėda…

sako bloga buvo pjanke, jei is ryto negeda Cha cha

visom keturiom pritariu GeraiCha chaTaip

man atrodo kad pradejau kabint pusesere ;DDD net neprisimenu Cha cha ka jai dariau

Uztenka to, kad sneki, nes sneket butina, o ka sneki… cia jau kita kalba Girtas

Nepasakosiu, nes tai gedinga ir man skaudus dalykas. Del kurios gydausi depresija.

[quote](tikra depresija pripazinta daktaru)
[/quote]

man nebuvo geda Nekaltas tiesiog viena karta su Cha cha veide pasirodziau mociutei,kuri pakele suma Girtas

Skaudi tema…padariau didele kvailyste, dar ir dabar gailiuosi…Liūdnas

oi blemba…autike uzmigow… Cha cha Cha cha Cha cha