Gedingiausias poelgis... nusigerus

Nea,ne ilgiausiuCha cha
Man atrodo,kad "Kelelis tolimas" skambejo visame bute.

nu neskaitant to, kad nusigerus, man uzeina manija visiems baxurams iznybti i pilva ir subiniuka, tai em…Nekaltas Aproviau draugei geliu darzeli, istempiau dekoratyvinius papuosalus (sodo), o pacio pacio gedinciausio (Apakęs) nesakysiu…DrovusCha cha

Nu wa viena karta prisigeriau ir tox baxuras pakviete savo nelaimei mane shalia acisesti ir pashneketi…jo…sake kai dejau bazaro,tai jis tiek kiek ash tada bazarinau neesa per visa savo gyvenima prishnekejesJuokiasi ir dar koki gryba shnekejau…o kas grazhiausia tai neacimenu kaip mes…kai ka lovoj daremDrovusGirtasGirtas
o ta pachia diena kai vazhiavom namo su taxu trys drauges,ash su tokia viena drauge nusmigom taxeJuokiasi pyst drauge kelia sako turit babkiu? zhiurim neuzhtenka,tai su ta drauge kur nusmigo ejom pasiimti ish chatos…pasiimem,aj px sakom einam rukyt ir dar ka nors nusipirkti…einam einam iki kioskeliu zhiurim atbega ta drauge kur taxe liko sedet,aj px ir taip istumem raga taxistui,nesumokejomJuokiasi

GirtasGirtas

ai as visada pridarau kvailysciu …ypac kai su klase tusinames … yra mani prifotkine tik su apatiniais Drovus ir panasiai … su vaikinukais visko yra buve Mirkt arba siaip kartais gana bjauri pasidarau, visus siunciu nx Šypsena na zodziu isvada tokia, kad geriau negert

wo chia tai goli mintis ishausta Cha cha Gerai Taip

ObanaApakęs sitaip gali ir neatsiminti kas vaiko tevasJuokiasi

hehe as taj negeriu taj man nieko gedingo nenutinka , bet vat draugui nutiko , per toosa jie nusilake ir smaste mieganciaj panelei sugrusti 3310 nokia i… ta panale issiblaiviusi ryte Baisu , visi bernai Juokiasi , nu nzn man atrodo kad tikrai geriau negert…

as tai per naujus taip nusilupau Girtas kad nieko neatsiminiau. paskui visi pasakojo, kaip as ten elgiausi. ziauriai geda buvo Baisu . ypac geda del vieno zmogaus Drovus

Oij … geriau man nepradet pasakot…Cha cha net neprisimenu nuo ko pradet,kai tokiu bajeriu ir nesusipratimu per alkoholi buna daznai labai…Cha cha
Bet buvo ir gedingu…Drovus
Karta draugas susiaude su bachuru, atbegau,na,ziuriu,viskas ten tarp ju susitvarke,tada nusprendem eit i shokius,tai ejom apsikabine.Toj diskonej veidrodis didelis buvo koridoriuj,tai galvojau truputi pasigrazinsiu,tik ziuriu,mano visa balta palaidinuke kruvina Apakęs ir ivairiose vietose demes…nu nx…pazoro buvo Drovus O pati kojom nelabai pastovejau,tai drauge truputi apvale su vandeniu…DrovusPasirodo to bachuro rankos buvo kruvinos Baisu, nakti nesimate, o prie skausmo galbut priprates nuo per daznu dubaskiu…Drovus


Dar atsimenu su viena padrushke prigerem prie prudo ir dar tokiaviena pana buvo, kuri mumis ziauriai diorgino.Tai mes jai pripylem i shviesiu kelniu klyna raudonos trauktines…Drovus Nerealiai ten buvo Juokiasi


Karta vazinejom po naktini miesta Klaipedoj ir prisipiso mentai,o ash gale sededama girtoka pradejau rekt " ko cia norit,ash jusu nekenciu,mes nieko nepadarem" Juokiasi kas svarbiausia prisimenu tik zalia uniforma,kuri matesi pro praverta langa,o kita diena man papasakojo,ka ash buvau prisibazarinus ten… Drovus


Ai dar toki nerealu prisimenu…Karoc…buvo vasara,anxti pradejom chatoj gert, kokia 17val. gal…nu gerem,bludijom ir pan. Kokia 22val. visi sumigo,nuluzo…kazkaip nepakele geriamo kruvio Cha cha ash irgi buvau girta,bet neluzau,laikiausi ish paskutiniuju.O kambary pasidare tamsu,elektros niekas nejunge (juk nuluze buvo),tai galvoju nueisiu i tulika ir grizusi irgi prigulsiu miegot …Nuejau i tulika,susitvarkiau reikalus ir…ishejau ish tuliko 9 ryto Cha cha blaivut blaivutele…Taip ir nesupratau…matyt,sededama ant tuliko buvau uzmigus…DrovusJuokiasi ir niekas nebuvo pasigede, visi dar tebemiegojo…Cha cha


bet vistiek linxma,jo ???Cha cha

jaj kajp chia kaj kurie prisidirba…Cha cha

niu bet jus ir girtuokliaiNekaltasCha cha ash taj sawaime suprantama nea…Cha chaJuokiasi

Ne, nu jus xebra pawarot Cha cha

wo, prisiminiau wiena gera:
nu krc, visi uzmigo nuluze ir staiga mane nakti pakelia draugas (~3:00) sako, ble kajmynai nuo triuksmo iskviete mentus! As kazkajp nelabaj persikau, bet patikejau Cha cha Ir balkone draugas isijunge palifonkes melodija - policijos sirena… Juokinga? Zinokit zewriai realiai skambejo, tarsi apacioj privaziawo policijos masina… As iskarto ramiai sakau: "Viskas, nera tolko begti, slepiam alkoholi ir laukiam". Juokiasi Ir xebra nebeislaike - visi luzt pradejo Juokiasi siek tiek apsipazorinau, bet px Laimingas

ple… net nepamenu… nieko tokio gedingo kaip ir nebuwo… kai prisigerusios emem su dvirachiais vazhineti mishke Laimingas linksmai buwo… kokius 10 kartu kritau Juokiasiex…

em…Šypsenanu kazkaip as su draugu snekejau ir nieko neprisimenu net kodel skambinau ir kada skambinau…tik jis man kita diena sako nu tu buvai girta kaip tapkeLiežuvis oops…taigi visko bunaCha chaCha cha

tiek kad neatsiminciau nieko nera buve…visada viskas su saiku…nors kazkiek jo turi butCha cha cia gal po tokio karto kai viena drauge prigerus vos nepaskendo…Nustebęs bet atsirado kas isgelbejoLaimingas bet mes patys kvailiai sumastem gert prie ezero…dar netoli kranto…kur ten laisvai niekieno nepastebetas gali gul gulŠypsena va… niu tei vaLaimingas o gedos del to dar nesu apturejusNekaltas

ju buvo be galo daug Šypsena

yra teke girtam mishke miegoti gerai kad ne vienas draugelis irgi shalia trukes buvo Cha cha
teko avarijoj sudalyvauti kaip girtas buvau 7 mashinoj sedejomir nuo shlaito nx nuskridom apsivertem Cha cha
sraunioj upej girti maudemes srove nuneshe tai atgal parejom peshkom, yr teke i upe shokineti nuo shlaito nakti girtiem
nzn kaip tai gedingu nelabai buvo tiktai linmxu Cha cha
ai bendrai kai buvau girtas i bala ikrites tai teko urvinam gryshti tai geda bishki buvo kaip bombzha vazhiuoti

Negeriu…ir be gerimo gedingu nuotykiu pilna Cha cha