Gedingiausias poelgis... nusigerus

Gedingiausias Girtas poelgis…Cha cha nusigerus

Uzdariau drauga balkone vien su apatiniais 15min prie -10 laipsniuCha cha

Taj wat…Cha cha shiandien su klasiokajs pradejom tokia tema kalbet ir labaj skaniai wieni ish kitu pasizhwengem…Juokiasi

Taj kox gi jusu gedingiausias poelgis, nuotykis nusigerus?Cha chaMirktCha cha

Nu zjb, guli parkritus, ateina kas nors sako kas tau, o ash atsakau eikit jus visi nx. O ryte ash to nebeatsimenu, o jie kazko kreivai zhiuri Cha cha Nors tikriausiai pachiu gedingiausiu, tai net neatsimenu… Manau kad nemalonu, kai apsivemi o prie taves visi shokineja Cha cha

hmm…Nekaltas
buvo daug ko,bet man visiskai negeda NeCha cha

mmm uoj tingiu ne pasakotCha cha mmm koks ia toks gedingiausias…hmm…na wienas is tokiu klasiokes visa siena apwemtaCha cha…mmm…aj wa krcCha cha

wisko buwo…
pvz 5 valanda ryto bobute pomidoru walgyt pasiust Cha cha

mh jau wien buwimas girtam man atrodo gedingas… nemegstu girtu o dar labiau tokiu kurie wajdina kad yra girti…

…kaj paskambinau drauguj, prashnekejau 7 minutes… ir ryte neatsiminiau ka sakeu taj uj kaip norejos galva i smeli paslept Cha cha
o dar ryte drauge atejo ir sako mol ‘va, nori ash tau pasakysiu, tu vakar kajka labai labai blogo padarej…’

Girtas

dabar ishgerus mobileko i rankas neimu Cha cha

Nzn. Nieko gedingo nepadariau. O pati nezadi atsakyt?

nereik tiek prisigert kad paskui daryt "zygdarbius" del kuriu potto tektu geditisJuokiasiJuokiasiJuokiasi

As per daug alkoholiu nepiknaudziaujuLiežuvisMirktCha cha

p.s. praeina man tas zodis "gedingas"JuokiasiJuokiasiJuokiasi Kiek esu bendravus, tai tik is Kaunieciu girdejusNekaltas GerasGerai

kad nebuvau taip jau žiauriai nusigėrus,kad kąnors gedingo padaryčiau… Cha cha

nieko gedingo, viskas man tik juoka kelia …Cha cha
paskutini karta ratais ant asfalto primyzom, is ryto prisalusius radom

emm…
gedingiausias?
turbut kad grizau namo… pas tevelius…
o veliau,kad jie puole aiskintis su kuo geriau ir skaityt tam zhmogui moralus… Cha cha

ir dar bishki geda buvo, kaj prigerem ir bishkuti labaj vemiau Cha chaMirkt

aisq dar baisokaj buvo, kai dantuka nusiskeliau. nestipriai ŠikšnosparnisCha cha

Kaime: prisigeriau kaip Kiaulė, sutariau su Moteris kad vakare atleksiu i svecius, ji parode langa prie kurio miega, sako pasikviesi kad tevai negirdetu, as (kadangi buvau apsimyzes akis) priejau ne prie to lango ir kadangi ten niekas neatsiliepe ilipau vidun ir tyliai(tipo) ieskau kuriame kambaryje miega drauge, uzciuopes lova atsisedau, tuo metu uzsidege sviesaApakęs ziuriu stovi motinaDrovus o as sedziu ant tevo lovos krastoBaisu tevas: labas vakaras kas toks busi? netariau ne zodzio soviau kaip vagis pro langa lauk… bet pasirodo kita diena susitikome parduotuveje, jis nusisypsojo, bet man akys nebepakiloNe

ash nieko gedingo neishkrechiau…NekaltasCha cha gal…Cha cha

GERAS
Cha cha Girtas

Tualete stovejau atsiremus i duris ir dainavau.Kazka tuo metu gamtiniai reikalai prispaude…eme ir atidare duris,o as dribau ant to zmogaus ir ji parverciau…Nekaltas

ka dajnavai? ilgewsiu metu?Cha chaCha chaCha cha