GameOn Retro


GameOn Retro

Pati geriausia GamOn III vieta. Apkabinimas

Oh wow Širdis net sirdi is nostalgijos suspaude prisiminus kaip su broliu zaisdavom kokia Contra

Juokiasi

Kai kurie konferencijos dalyviai net Mario ar Doom nemokėjo žaist. Šypsena Buvo smagu jaunimą pamokyt. Cha cha

Bet šeimos zona mažesnė buvo. Nei žaidimų automatų… Ėdalo tik daugiau.

super mario world pajungtas Širdis

O ZX-Spectrum buvo? Nekaltas

VanBuren>>> Man rodos, buvo tik stende kaip eksponatas. Šypsena

Gaila Liūdnas. Būt įdomu pamatyt vaikų reakciją, kai iš kasetniko žaidimą 5, o kai kada ir daugiau minučių krauni Cha cha

Ir su tuo geru zyzianciu garsu Cha cha Koki Echolon ar Cauldron paleisti Cha cha

Aga Taip. Viskas būtų dzin, bet dažnai nenuskaitydavo prieš galą… Ir vėl iš naujo mėgini špygas sugniaužęs Cha cha.

buvo hardcorininku, Quake 2 zaidzianciu? Cha cha

PAs mane tai jokios nostalgijos. Tada buvo fun, dabar nebūtų Cha cha

Kushlius>>> Na, žinok, aš labai maloniai Doom bandžiau įveikt. Supratau, kad ten tikrai būtų ką veikt, nes yra kai kurių užslėptų kabliukų… Šypsena Tai užsikabinti ilgam galima…

jo. anais laikais zaidimus darydavo bent jau sunkius ant Nightmare levelio Cha cha

Nu kaaaaip… sunku tik dėl to, kad priešai respawninasi Cha cha Neįdomus sunkumas.

Man doom, quake nei tada patiko nei dabar. Pamenu bandžiau duke nukem ten kažkurį žaist, tai pasirodė mėšlas paskutinis Cha chaO dabar atseit sunkumas kitoks? Irgi prideda priešam hp, tau nuima arba padaro daugiau priešų ir viskas. Būtent, kad neįdomu, nes jautiesi kaip prieš cheaterį žaisdamas. Su dabartinėm tehcnologijom tikrai galėtų gerą AI padaryt. Kad ir naujausias NBA. PAdidėja sunkumas, tavo reitingai sumažėja, cpu padidėja ir viskas Cha cha

Kushliau, you have no clue…

Mano vaikui šita zona labiausiai patiko. 9 metai, bet kažkaip jam visas Nintendo pasaulis yra kažkas tokio Girtas Na ir mano pati pirma “legali” konsolė buvo Nintendo Master System su 2 žaidimais - alex kid in miracle world ir soniku Cha cha Aišku kasetnyką irgi turėjau ir kaliau su basicu Cha cha Tai gal genai Cha cha Na dabar palyginimui jis turėjo Wii, Wii U, gameboy , tada N3DSXL, dabar dar Switch. Pliušiniai žaislai irgi visi iš Mario world Cha cha