GameOn Retro

Alvi, nemaišyk nintendo su sega. Cha cha

O jūs kas nors tais laikais nu 199x pirkdavot legalius žaidimus? Cha cha Aš tai ilgą laiką net nežinojau, kad visur tik piratiniai. Sužinojau tik kai PS įsigijau, tai pradėjo sklist gandai, kad egzistuoja kažkokie originalai kurie 200lt kainuoja Juokiasi Šiais laikais lietuviui tai jau ženkli suma, o tada iš vis kosmosas buvo Juokiasi Kiekviena savaitgalį į turgų eidavau pažiūrėt kas naujo. Vėliau prie “univermago” ten planetariume etatinis buvau Cha cha Po to vėliau jau PS laikais “univermage”, dar prie namų “taškas” po to atsidarė, tai ten duodavo man kiek noriu žaidimų į namus be jokių užstatų dienai pasibandyt, po nusipirkdavau kas patiko Cha cha

Aš tai ieškodavau Gariūnuose, ten SPS diskų į valias buvo. Šypsena

Gariūnai toli ir anksti keltis rekėdavo, kad ten nuvažiuot Cha cha

Tai jau univermaguose buvo ir legalių diskų tuo metu. Šypsena Juodi, kaip PS demo diskai buvo. Cha cha Bet apie pirkimus net nesvajojome. Nes 200 lt tu metu buvo kai kam ir pusė mėnesio atlyginimo Cha cha

O originalas kai būdavo iš 3CD, tai vistiek 200lt kainavo? Aš pamenu už piratinius, tai lupdavo už kiekvieną diską atskirai Juokiasi FFVII berods 40lt atsiėjo. O tu geltonų diskečių beveik neturėjau, viską nuomodavausi, dauguma greit pabosdavo. Ant segos jau pirkau daugiau, daugiausiai tokius kaip nba ar nhl.

Meshqis, ai jo gi ten Sega Master System Juokiasi kaip čia taip … Atsimenu kai pavyko įsigyti PSONE iš kompiuterinės jau “pačipuotą” buvo kokie 97 metai nes tik atsiradęs buvo FF VII ir kaip vos išsiprašiau kad parduotų kompiuterinėj pirmą CD o kitus pažadėjau kaip įmanoma greičiau nupirtk Cha cha Būdavo atsimenu visa procedūra ant kai kurių CD, dedi vieną kol krauna greit išimi ir įdedi kitą kad ant to jau užkrautų Juokiasi Žliumbia

Pas mane FFIX 4-as diskas buvo brokuotas, neužkraudavo, tai nuėjau išsinuomavau FFIX ir sukeičiau diskus Cha cha

Originalas niekada nekainuodavo pagal diskų kiekį brangiau. Cha cha Tiesiog ta standartinė kaina visada buv ir tiek. Pamenu tai net atrodė kažkas keisto, kad tipo diskų daugiau, bet kaina lieka ta pati. Nors ir ženkliai didesnė. Cha cha O piratiniai jo, už diską imdavo litus. Tai pagrindinė keitykla diskų ir buvo univermagas. Aišku po PS1 jau gal po metų ar poros, nusipirkau PC ir konsolės iki pat PS3 nebeturėjau. Girtas

Aš irgi po PS1 pirkau PC. Kažkokį naudotą. Aš manau tada man 15fps skaitėsi gerai Juokiasi hdd buvo 2,38GB, po to dasimečiau dar kažkokį Cha cha

Pries pora metu nusipirkau sena gera Zilitona ir daug geltonu kaseciu Šypsena nieko geriau nera uz vaikystes nostalginius geimus, be to ir sidescrolleriai megstamiausias zanras iki siol Šypsena

Mano tai kiek pamenu pirmas HDD buvo 1.6 GB IDE diskas, kuris dar po to labai ne laiku ir bad sektoriais nuėjo. Cha cha Pinigų nėra, dar tik pradėjau studentauti, nedirbau. Tai blemba pamenu pasileidau Win98 scandisk’ą, o jis ten vizualiai rodo ties kur ir kada yra bad sektorius. Tai suskaičiavau kiek kvadračiukų iki tos pažeistos vietos, paskaičiavau kiek vienas kvadratėlis užima maždaug MB vietos, tada atitinkamai susiradau atrodo dar starcraft žaidimo visokių failų po 50-70MB ir kitokių. Ir sukopijavau iki kol vienas failas užlipo ant pažeistos vietos. Cha cha Tai tada gali drąsiai naudotis ir žinoti, kad viskas veiks OK ir win visada pasikraus. Svarbu defragmentacijos po to nepaleisti ir viskas labai gerai veikė iki kol gavau 40GB skylę. Girtas

Radau visus žaidimus ir jie yra visiškai nemokami apk downloader

o iphone tinka jie irgi? Meginai gal kazka zaist?

Kažkoks nevykęs arabiškas puslapis. Aš seniai seniai, kai dar univere mokiaus, iš čia siųsdavaus:

Dar kažkur stalčiuje mėtosi senas androidas su pereitais šimtais GBA žaidimų. Planavau per visas senas consoles iš eilės prasinešt, bet nepavyko net ir su GBA užbaigt - baigėsi studijos :smiley: Šiaip buvo žiauriai užkabinę, kiekvieną dieną kaldavau po 2-3 valandas. Fire Emblem, Final Fantasy, Castlevania… Geri laikai buvo :smiling_face: