Gal kas buvo parodoj

zavi zinoma,juk jau minejau kad kas susije su istorija, viskas mane zavi, nuo piramidziu [kada nors as jas pamatysiu Taip ] iki lietuvos tu pastatu graziu didingu Šypsena o pamenu kaj buvau traku pili, svajojau kad galeciau nors dienele ten pagyvent tuo lajkotarpiu Tūsas viduramziai arba kad tuputeli ir veliau…nepasiekaima Nekaltas tai manau turim kazka bendro Mirkt

Jo malomu kaip perskaitai kad yra dar tokių bendraminčių Apakęs Kai žinai kad nesi vienas šiam pasauly su savo keistenybėm, nes daug pažystamų tiesiog pažiūri kaip į durną ir vėl nutolam nuo šios temos… Aišku dar neseniai turėjau kaip aš galvojau,gerą draugę su kuria mėgome pašnekėti apie tokius dalykus, bet tik daba supratau kad apie tai ji šnekėjo neiš žavėsio tam dalykui… Nekaltas Gaila… O beje kuo tave žavi piramidės, man labai įdomu Šypsena

pirmaides? o ka jos taves nezavi? Apakęs Šypsena pagalvok pries kiek metu, kokiam tikslui, kieno, per kiek lajko ir dar uj kiek visko pastatytos…jau vien tai verta pagarbos joms ir tiems kurie jas state Drovus na juk tai vienas seniausiu zmonjos istorijoje dalyku. tuo viskas ir pasakyta Taip Mirkto tas dalykas, kad buvaj rades mergina, kuri kalbejo apie tavo pomegius, nors jei visa tai nebuvo nei kiek idomu tai Blogainors as asmeniskaj, dar nelabaj radau s draugu rato, kuriems butu tie patys dalykaj idomus kaip ir man Šypsena

Šypsena geraj kad sudominau, nors ka nors Mirkt galetum pasidometi jomis, manyciau tau patiktu, nes visgi yra kazkokiu panasumu Nekaltas turiu sau numacius toki dalykeli, kaip vaziuoti ju pasiziureti, nes nerealiai mane ten traukia Cha cha manau kad kada nors visgi isdekgs Šypsenasakaj drauge? Šypsena kazkaip as nebelabaj tikiu tokiais dalykajs kaip draugyste tarp skirtingu lyciu. turiu omeny ta paprasta draugyste. o kuo dar pats domiesi be senuju dvaru lietuvos? Nekaltas

p.s. turiu omeny jau be minetosios architekturos Šypsena

Be senųjų dvarų kaip sakiau domiuosiu apskritai architektūra ir aišku man patinka dailė, ir beveik visos kitos meno rūšys, taip pat labai mėgstu jodinėti, jodinėjimas tarsi įkrauna mane…

kaj buvau maza labaj norejau buti jodinetoja, ar kaip ten vadinasi Cha chareiskai neveltui tavo profile raitelis Šypsenao pats jodineji? ar tapaj ka nors? ar tik siaip is salies domiesi? p.s. labanaktis Angelas

Aš tik praktikuojuosi kažkaip nėra kaip sakoma kompanijos, o vienam jodinėti kartais pabosta, bet vistiek jodinėjimas tai kažkas nepaprasto, kiekvieną vasarą po kelioliką kartu pajoju, siųūlau išbandyt, kažkaip žiūriu pas mus daug panašumų… MirktLABANAKTIS…

as tik pora kartu jodinejau, labaj del to gajla, nes kaip sakiau anksciau buvau del to pamisus Šypsena kazkada kajme buvo progu, taciau ten toks ir jodienjimas ant paprasto arklio darbinio, bet man vis vien nepapastai patiko, ir karta kazkokioj parodoj ar muziejuj, nu kazkur Girtas ir dar turiu viena nerealu ne pomegi bet silpnybe tokia Drovus kajmo apinka taves nezavi? kazkodel taip yra Drovus gali buti, kad nea, nes dvaraj ir dajle ir t.t. Mirkt

o as buvau Šypsenaklaipedoj,parodu rumuose,vadinosi "hommo erractus-keliaujantis zmogus.ten buvo vienas toksai ekranas kur projektorius suko filmuka.is pradziu toki uzrasa rodo:“noriu nusizudyti is meiles.tik nezinau nuo kurio namo nusokti”.taj va,ir po to ima ekrane keistis visokiausi namai.auksti zemi ir visokie kitokie,aisku jie stilizuoti,nes kitaip butu neidomu.po to dar parodu rumuose buvo moteru uzimtumo centro paroda…ten tai is viso…yra ir labai graziu staltieseliu,pagalveliu ir serveteliu,bet jau kai pasiziuri i parduotuvines "paskutines vakarienes ir marijas"salotiniais siulais siuvinetas,tai kazkaip visas grozis i sipuliukus suskyla.paskui dar buvo tokia skulpturos paroda,kur labai grazus bronziniai gyvunai buvo…bet zinokit labai labai grazus…labai gerai pagauta forma,judesys ir nuotaika…tai va Šypsenaparodos yra jega Šypsena

Labai ačiū kad pasidalinai savo įspūdžiais Mirkt tikrai gera žinoti kad dar yra tokių , kurie lankosi gan dažnai parodose… Laimingas

Gaila, kad neteko daugiau pajodinėti, kartais kaip joju, atrodo kad lenktyniauju su vėju Mirkt… Beje žinok net keista pripažinti, bet man tikrai patinka kaimietiškas vėjelis Šypsena o ypač žavi kaime ant aukšto randami visokie rakandai… Beje savo kaip kaimo aš neturiu, bet visada su dideliu užsidegimu svečiuojuosi pas savo močiutės sesę… Gal žinai ką nors ydomaus iš tos sferos ???

mm kaimas Drovus vien tas zodis Cha cha ir as neturiu kajmo, tiesa turejau, ne taip jau ir seniai, taciau, viskas bajgiasi Nustebęs visas atostogas ten leizdavau, tikriausiai tada ir spejau ji pamilti…kas jo neturi, ar nebuvo panasioj aplinkoj niekad to nesupras, nors aisq yra daugybe tokiu, kurie to nevertina, jauciu kad niekad ir neprades… nors ten ir nera nieko ipatingo, ivajrus kajmo darbaj, bet… Drovus tas oras, gmtovajzdis svarus,ivairiu pasodintu kulturu neprepiami laukai, aplink nei vieno daugiaaukscio gadinancio vajzda…tikriausiai dar ilgaj galeciau vardint, nes mano cia silpnoji vieta Girtas ipac kaj netenki to ka taip vertinaj, pasidaro skaudziausia Šypsenamanau reikia pajusti tai kad suprastum… ir dvaras stovejo,su savo arklidem, ir malunas. dar iki siol stovi Cha cha, kaip pasakojo mama, mano kajme, tiesa like tik griuvesiai, bet vieta, aiskiai matyti, buvo didinga savo lajkais… o kokiam rajone tavo mociutes seses kajmas?

Jos kaimas už Pabradės, Švenčionių rajone, beje visai neseniai ten nusipirkome mes sodybą… Dabar labai laukiu vasaros kai galėsiu ten nuvažiavęs pasilikti ilgesniam laikui… Paskutiniu metu mane begalo traukia kaimas, grynas oras, laisvė ir tikrai daug privalumu kaip tu sakei… Aišku kaime visą laiką gyventi kažkaip gal ir nesinorėtų… Bet po kuriu laiko manau priprasčiau ir viskas būtų čiki Nekaltas nors tiesa sakant tikrai neįsivaizduoju savęs kaime… Vasara sutinku, bet žiemą Ne… Tai aišku mano nuomonė, bet aš galvoju ,kad šiuo metu kaimo aplinka man yra grynai kaip kokia tai poilsio oazė, į kurią kaskart norisi sugrįžti… Obeje kas atsitiko kad netekai kaimo ???

Gerai siaip as irgi tokios nuomnoes, kad visgi man uztektu atostogu kajme ilgu ir nuolatiniu, arba jei gyventi tai nors neuzsikrauti visokiais darbajs, kad neturetum lajko sau, na ten 10 karviu, neislisti visa vasara is darzo pan Cha cha o kaip sakei, kad tu priprastu, tai nemanau kas as noreciau pratintis, nebent kiekviena diena vazineti i didesni miestai normalu darba, tada kajmas gyventi kajme butu Gerai bet visgi noreciau tureti tik tokia vieta, kurioje gera butu atostogauti Šypsena geriausias pasirinkimas, kaip tu sakei, sodyba Cha cha o mano kaimas…ex Drovus gyveno tetis ten mamos,semelis mano, susirgo ir mire… mes gyvenam mieste, o kiti mamos brolis ir sesuo kajme… mes ten ir vazinedavom visa lajka ir labaj daznaj, o kadangi jie gyvendamip patys kajme nelabaj turedavo noro ten buti ir pan, tai seneliui numirus,nelabaj norejo issaugoti visa kas ten buvo ir t.t. dabar juokinga nuskambes, bet mano kajma pardave, su visu tuo ir visas turejusias buti atostogas ir t.t skaudu iki siol na bet ka padarysi Nustebęs tik pravaziuodama pro ten, matau savo senelio nama, kiema ir visa kita…be galo liudna… pagalvok iki ko nuklydom nuo dvaru Cha cha visaj nejucia … Šypsena

manau jau greit nebeliks, iki men galo mano nuomone turetu pakeisti… bet tiksliai tai nžn Nekaltas

Jo jo nuklydom tai nerealai, kas neužeinai tai man atrodo galvoja, kad čia kažkoks privatus chatas, ta prasme , kad beveik visą laiką diskutoujam tik mes dviese, nu kartais dar kasnors įsiterpia, bet retai… Mirkt Viena pažįstama sakė buvo užėjus tai sakė, kad net nerašė, nes bijojo sujaukti pokalbį NekaltasBet man visai patiko… Šypsena Shita gal dar kuo nors domiesi nestandartiniu ???

Ačiū Tūsas Jei spėsiu tai dar ir aplankysiu… Mirkt

jo ir as pastebejau kad tik mes cia dviese rutuoliojam pokalbi, tik viena skitas pro sali prabega Girtas bet man taip paqt patiko, atrodo kad su labaj panasiu zmogumi i save snekeciau, nes daug kas sutampa, smagu Mirkt o as daznaj pamacius forume dvieju zmoniu pokalbi itempta ir as nesikisu, nes nei siaip nei taip atrodo, bijaj kad gali sutrukdyt, tai suprantu tavp drauge Cha cha Taip bet gi mums niekas netrukdo ir nera ko trukdytiu Mirkt o manaj kad tai kuo mes domimes yra nestandartiniai dalykaj? Nekaltas as tai kazkaip nzn, manau kekvienas kazka turime tokio, kas kitiems atrodo neiprasta… Šypsena o kad domeciausi dar kazkuo tai hmz… Nekaltas aj vat geri filmaj Drovus nemegstu atsisesti prie tv ir ziuret kaip i deze kazkokia, pzv ivajrios komedijos, lengvi tokie filmuksciai, as kazkaip ju nemegstu, na nebent jau ten kokia nors nuotajka, kaj nera ka daryt ir nieko nenori daryt, tai pasileidi bele ka ir ziuri Cha cha patinka tokie filmaj, kuriuos paziurejus dar ilgaj jis uzstgringa atminti, dazniausiai jie tokie buna sunkus, bet geri Geraineturi tokio pomegio ??? Mirkt