Gal kas buvo parodoj

Cha cha kulturinasi kulturinasi…spesim Cha chagero vakaro, lekiu kuturintis prie tv Drovusp.s p daznaj eini pats i parodas? kokias butent?

dvarai…hmz… kazkas panasaus i panasaus i tai kas man patinka…auskti ir seni pastatai senamiesciuose miestu…siauros akmeneimis gristos gatveles ir seni namaj…galeciau vajksciot jomis ir ziuret ausktyn va je ilgaj Taip gal esi labiau susijes su architektura kuo nors.studijso ar pan? Nekaltas

dvaraj Nekaltas viena esu macius, cia ukmergeje, tiksliau jos priemestyje, tiesa jis jau sugriuves ir nieko ten ispudingo nebeliko…tai kad zinaj, as tikriausiai ju nesu daug macius, kurie man butu palike dideli ispudi. nors ziurint ka vadinti dvaru Cha cha jei palangoje gintaro muziejus yra dvaras tada taip, tokio tipo pastatais as zaviuosi, o daugiau nelabaj ka turiu apie juos pasakyti Drovus o seni ispudingi pastatai mane zavi, nes domiuosi istorija, va sis dalykas amen veza iki kaulu smegenu Cha cha

buvau parodoj shuns kojines ir parodoj nepasiekiama realybe [man rodos]… labai patiko,nes po ilgos pertraukos pirma kart lankiausi parodoje Gerai~

Žinok Palangos gintaro muziejus iki tol buvo irgi dvaras Šypsena Bet nevien jis yra įsoūdingas be galo daug dvarų yra įspūdingų, net sakyčiau kažko gal net įspūdingesni Apakęs Bet deja mūsųsū tauta nesugeba jais pasirūpinti ir daugelyje jų įkurtos kokios tai kitos organizacijos, ar bendrabučiai… O daugelis jų tiesiog merdi iki šiol nerasdami sau šeimininkų…

nera tokiu, kurie noretu jajs pasirupinti, nes nera lesu jiems atstatyti ar kazkaip kitaip remontuoti, o kad valstybe tuo imtusi tai labaj abejoju Cha cha o konkretiems asmenims tai kaip sakiau, manau kad tai ryskiai per brangu jiems…

ta pati galeciau pasakyti su kauno laives aleja. manyciau panasi situacija, nes daugelis pastatu priklause lietuvos zydams, zydu neber lietuvoj, o pastatai atiteko kazkam. kaj atsirado zydaj pastatai nebe ju Cha cha nors teorisekaj priklauso jiems Nekaltas manau imanoma butu ka nors padaryti su keliais dvarais, del ju issaugojimo, bet tai butu tik vienetai… o suizonojau pasidomejus labaj daug dvaru, kurie taip ir sugriuvo niekieno nepuoselejami…liko tik griuvesiai, primenantys jog kazkada cia buvo kazkas didingo…

Aš beveik visas parodas apeinu, kurias aptinku.

Jo tas Vilniuj irgi panaši situacija, daugelis snamiesčio statinių iki antrojo pasaulinio karo priklausė kitiems, o dabar yra išgropstyti, bet su dvarais kažkokia kitokia situacija, ten vyksta kažkokios neaiškios reformos, nevisus dvarus valstybė noriai atiduoda savo savininkams, bet ir neleidžia jų kitiems asmenims privatizuoti, taigi laikui bėgant jie vis labiau dūla, taip pat jų parkai irgi nyksta…

Blemba nu ir sekas, man tai jau laiko pritrūktų… Apakęs

buvau cia kazkada smc Taip ten wisad geros parodos Gerai

Tai kokia tema??? Laimingas

šian kaip tik paskyriau pusę dienos kelių parodų aplankymui…tik gaila kad kai kur ekičiamos ekspozicijos, ir nevisur patekau, kur norėjau. o buvau taip…iš pradžių nuėjau iki meno nišos, bet keitė ekspozicijąm tai patraukiau link lietuvos aido galerijos, ten buvo audriaus janušonio berods keramikos darbai…na, dėl skonių nesiginčyjama, bet man nlb asmeniškai… tuomet sekė vartų galerija kur tikrai daug darbų ir kelių autorių parodos (šįkart keturiu) kažkaip vartų galeriją labiausiai mėgstu aš, net nžn kodėl Cha cha patiko arlauskaites darbai “ties riba” ir “kolona”. toliau seke uzadrytoji rotuse, kaire-desine, kur viena sale irgi buvo uzdaryta Cha cha ir akademijos galerija, kurioj idomus darbai…ir kulminacija - uzdaryta medaliu galerija. nemaniau kad antradieni beweik savaites vidury tiek daug kur bus keiciamos ekspozicijos Apakęs

Gal žinai kiek ilgai vartu galerijoje išsilaikys šim ekspozicija ???

o kuo tave jie taip domina? Girtasar didngumu, senoves dvelkimu ar kazaks kita?

Mane žavi tiek jų didingumas, tiek savo istorija, aš labai norėčiau bent akimirkai nusikelti į tuos laikus ir pajusti to laikmečio gyvenimo žavesi, mane dvarų gyvenimas be galo žavi, tavęs ne ???