Gal kas buvo parodoj

Gal kas buvo parodoj ???

Sveiki, gal kas buvot neseniai kokioj nerealioj parodoj, pasidalinkite įspūdžiais… MirktO gal žinote kas gero dabar vyksta ???

pasidalinciau ispudziais, jei buciau buvus kokioj panasioj vietoj, bet deja… mano kajme ju retai pasitajko Nekaltas

Tai kur tu Gyveni?? Manau reiktų dažniau lankytis Vilniuj…

lankysiuos vilniuj kitamet, jei ten istosiu…o gyvenu ukm as Nekaltas

Tai gerai, nors abejoju kaip pradėsi stodijuot ar užteks laiko vaikščioti po visokias parodas, jų lankymas atema nemažai laiko… Mirkt

tai kadangi esu abituriente ir daba nelabaj turiu lajko ten kankytis ir ukmergeje, nors kaj bunu mieste ir pamatau kad kazkas vyksta visuomet uzeinu Taip nes yra vienintele vieta ukmergeje, kur vyksta parodos Cha cha

Čia tai geras, aš visada galvojau kad ukmergė nėra visiška provincija, kad joje veikia daugiau nei viena paroda ApakęsO kokio tipo Ukmergėj dažniausiai vyksta Parodos ???

ukmerge ir nera viskas uzkampis, pastarjuoju metu cia pradejo vykti palyginus daug renginiu, apie parodas nesu garantuota, o kiek as ju esu buvusi, tai ka as zn Cha cha paveikslaj visokie, nesniai buvo sakyciau marčėnaitės darbų paroda,gaveno meno dirbiniai, miniaturos, nelabaj daug ka galiu pasakyti, nes nesu zinove Nekaltas

Cha cha zinoma kad nera, tik va kad lajko nera ir buna daznaj, kad per velaj suzinaj apie toki dalyka Nekaltaso stidentaudama tai tikrai tikiuosi tureti daugiau lajsvo lajko nei daba, cia, vidurinej Piktas

Juokiasi Manau naivi esi, nes mano manymu studijuodama kaip tik laiko nerasi tokiems dalykams… Cha cha Norėsis daugiau judėjimo, o ne pasyvaus vaikščiojimo po prodas Juokiasi

gal ir naivi Liežuvis bet nesu is tokiu, kurios ziuri kaip uzsidet kuo trumpesni sijona ir varyt sokt, gert ir pan. manau rasiu lajko pasivajksciot pasyvaus po parodas, jei noresiu… o kad noresiu - esu garantuota Liežuvis Mirkt

argi zmones kardinaliai keiciasi? nemanau… siaip ar taip bus matyt kas bus Taipo turite tokia gera gyvenimo patirti, kad taip snekate grafas? Drovus

kaj eina pries savo paties išsakytus issitikinimus, tai tikraj ir man nepatinka. turejau daug tokiu atveju… Nekaltasbet ka gali zinot kas tau uzplauks ateity…tik nemanau kad, tokie dalykaj, kuriuos tu megaj visa savu gyvenima [kad ir kiek jo kolkas bebuvo] gali imti ir stajga isgaruoti…nzn kaip su kitais, bet kalbu apie save manau zmones nesikeicia, nebent lajkinaj bandydami kazka irodyti…

Matai, tu vėl sakai kalbu už save lyg būtum 100 procentiškai garantuota, taip negalima…Juk kaip tau buvo kokie 7 metai tu galvojai kad niekad nesiskirsi su savo žaislais, o dabar ??? Tu greičiausiai esi juos užmiršus,matai tu išaugai… taigi daugeliui dalykų laikui bėgant pamatai kad jiems esi jau perdidelis, ar permažas…

cia juk naturalu, viskas isaugama ir pamirstama kas nereialinga… menas, kultura juk visaj kas kita… jei zmogus nores, domesis tai nedings is jo gyvenimo… aj nu nebezinau ka ir noriu pasakyti, jauciu kad bergzdzias gincyjimaisis cia Mirkt

Tikrai pritariu, aš irgi jau rašau, kad tik rašyčiau ir nuo parodų nukrypom velnias žino kur Juokiasi Nu bl. pavarom čia vadinasi žmonės kultūrinasi… Cha cha