gal kam teko susidurti su tokiu nemalonumu? 6 balai...

gal kam teko susidurti su tokiu nemalonumu? 6 balai…

nugi virsijau as greiti vaziavau 34km/h greiciau negu man leistina (70km/h) ir sustabde mane… ech nesusitariau niekaip nes vietoj pinigu neturejau… Varysiu i svarstyma bylos dabar… Sake 6balai tipo ir 300-500Lt bauda, vazineju dabar su laikinom… Gal kam yra nutike taip? Labai bijau kad man neatimtu teisiu keliems menesiukams, idomu jei as ten nuejes pasiskusciau kad pasiskolinau baudai pinigu is tevu ar dar kaip nors, jau beveik sutariau darba vasarai i kuri reiks vazineti tai gal nesulaikytu man teisiu??? Kazkur girdejau kad gali keliems menesiams padeti i shona teises kad tipo atvesciau…Liūdnas((( jei taip pasakytu tai manau galeciau jiems atkirst kad mokaus neturiu darbo pastovaus tai man ir pinigine bauda bus labai didelis pasimokymas kad nereik virsyt greicio… hmmm atsiliepkit gal kam taip buvo??? ar ateme teises???

nu man dar neteko susidurti, nors pats irgi su 70 vazineju Šypsena bet tik mieste.Siaip jei jau virsisi kita karta greiti, tai nusim tu ta durna zenkla, nebiesins taip.O siaip ziurint kaip su mentu kalbesi per svarstyma, taip ir bus, bet siaip pirma karta turetu skirti bauda per vidury Šypsena

Teko susidurti,bet vietoje izspresdavom ta klausima del baudos.Oficialei neteko(keliu policijoje)

Man ir teko as wirsijau 39 km/h bet pradejom draugiskai sneketis tai sakau studentas ir t.t tai teko wisa pinigine iskratyt, joje buwo 70 lt Tai ir paleido bet cia is Lazdiju i Alytu waziuojant!

pagavo virsijant 34 taippat. 6 balai plius 400 lt. sutarioau isimoketinai, bet nemoku jau pora menesiu.

mano irgi pirmi balaj tokie buwo… irgi +34km/h leistinas 90km/h bauda tuomet buvo 150-300Lt kales vaikai kazkodel skyre 300Lt, pries mane svarste mergina kuriai pripaise +49km/h ji lejdo suprast komisijoj kad vaziavo greiceu ir gavo irgi 300Lt… ner teisybes, rajoniniai mentaj tie kurie pashove sake kad gausiu max 200Lt, "berniukas" kuris baude aiskino kad nera lengvinanciu aplinkybiu…

draugas virsijo greiti 2x, ty leistinas buvo 70km/h, o ji 140km/h nusove…Atime teises 9 menesiams ir 1500Lt.Niekaip nesusitare su mentosais nors ir pinigu turejo.Sako "Galiu parasyti, kad girtas buvai, jei nori".Tai jis ejo prasyti anksciau laiko.Ty, praejus pusei laiko.Bet sako, kad gali tekti is naujo teorija jiems perspresti.Kaip ten jam baigesi nezinau.

nepergyvenk, anstoliai isieskos, tik uz ju paslaugas papildomai paliksi 200lt Labas

jei pinigu turi nieks teisiu neatims Taip man bovo +28 sumokejau bauda gavau balus o teisiu niekas nesiruoshe atiminet,
vat jei pinigu neturi uz ka susimoket tada jau blogiauTaipLabas

kad zinok kartais pinigai ne pirmenybe… jai jau supykdai pona komisara ar koki ten asila, tai atims ir uz 10km/h virsyta greiti… zodziu su tais gaidziais geriau svelniai ir ramiai Nekaltas

tai ash ir sedejau pas juos AngelasLiūdnasNustebęsApkabinimasLabas
aishku jei ateisi ir Kanda ishvadinsi KiaulėIgnoruoju tai teisiu tikrai nematysi Cha cha

sese mano panasiai elgesi ir greitis buvo 36km/h virsaus tai vazineja dabar su 6 balais ir 300lt bauda

Sekmes beje jei litu turi niex teisiu neatimines garantijaLabas

tu svarbiausia bauda susimokek ir nesidraskyk. o jei litu neturi - kitas reikalas. turejau bauda 1400 lt + 8 balai, tai biski prastokai buvo, ba tiek litu negalejau is kart paimt. vazinejau kuri laika be teisiu.

Pernai vasarą nuo ežero važiavom su draugais tai tie karajiedai už murinės stotelės pasistate mašiną buvo kol diskotekos neijunge nieko nesimate. to pasekoje 35+ 6 balai ir 300lt

jo cia biski nesamone kai ateini pas menta-gaidi atsisedi salia o jis kaip koks valdovas tau pasako ar turesi teisias ar neturesi…
as pats atejau nes biski avarija buvo nu ir man ejo suma iki 200 Lt tai tas gaidys paskyre man 150 Lt
ispradziu sako na matau studentas o studentai sunkiai givena pinigu neturi tai sako 5 menesiam teisias atimti arba bauda 150 Lt

nu tai pasakiau kad bauda…

ir ten nesuprasi nuo ko ta suma priklauso nes jis galejo paskirti ir 100 Lt bet paskyre 150 Lt

jau kaip skiauteretas pasako taip ir bus

bet manau jeigu pinigu turesi tai teisiu tikrai neatimines nes kaip as suprantu kai pinigu neturi tai alternatyva jiem yra teisiu atemimas
tiktai idomu kiek laiko tau jas atimti turi ???

jeigu man bauda verta 150 Lt atimt norejo 5 menesiam tai tavo ten keliem metam turetu atimt :]]]]]
sakau nesamone cia yra su gaidziais tai aina jie nx visi

Šitiek specų prirašėApakęs ir nei vienam atsakyme nėr teisybėsNekaltas Mentūrai, nusišvilpt, turit jūs pinigų, ar ne. Mokėsit jūs baudą, ar ne. Galit kur 50km/h važiuoti 150km/h ir niekas už tai neturi teisės atimt vairuotojo pažymėjimo. Laikinai sulaikys iki tol, kol bus priimtas nutarimas. Priims nutarimą(nuo1000iki1500Lt.+8b.) ir teises iškart atiduos. Va jei turit prisirinkę baudos balų, tai jau kitas reikalasBaisu. Tada jau antrą kart, per metus, papuolus geriau iškratyt piniginę, nes jei surenki 10b. teisė vairuoti atimama nuo 9iki12mėnŽliumbia
Labas

Del pinigu toks dalykas - jei nedidele bauda - tai arba/arba.

Man uz nedideli virsijima paskyre max bauda - 200 lt. Pradejau verkt kad studentas - iskart parase 3 men atemimas teisiu ir sako "eik lauk, gali baudos nemoket". Na aisku neisejau is jo kabiento kol visgi neparase vel tu 200 lt su zodziais "aisku negaliu to daryt bet ka padarysi ir blah blah blah".

Kažkokias čia pasakas pasakojat. Nėra numatytas teisių atėmimas už greičio viršijimą. Jei gavai 200Lt. baudą, tai gavai mažesnę, nei vidutinė, nes ši bauda numatyta nuo 150 iki 300Lt.(vidurkis 225Lt.) ir jeigu tau nuo 20 iki 30km/h viršijimas nėra didelis, na aš tada nežinauNekaltas