gal kam teko susidurti su tokiu nemalonumu? 6 balai...

As uz avarine situacija gavau ~100lt, tai pasiule keliem menesiam teises padet vietoj babkiu.

nu vaCha chaCha chaCha cha man taip buvo nutikeTaip 93vaziavau kai buvo galima 60…

nuejau i svarstyma: atsiverte zasinas paukshtis zaliukas blondynas mentas mano byla… tai ka be dirzu vazineji???.. nu buvo kartaDrovus reishkai esi baustas tai bauda bus 500ltApakęsApakęsApakęs sakau ka? pradekit studentam tokias baudas skirstyti… ka jus jaunus zmones norit suzlugdyti!!! tada paklause ar ash gailiusiu del padaryto nusizengimo? atsakiau jog taipTaip tada sako tau bauda 400lt ir tashkasApakęs ash pradejau jam lipti ant sazines… bet jis buvo paukshtis su skiautere… shalia sedejo policininke tai ji mane uzjaute pasake kad imano ma bauda susimoketi dalimisTaip_ tereikia parashyti prashyma… va taip vatTaip

Nu blin skaitau ir nieko nesuprantu.

Tu dar neatsiemei teisiu, jei ne tai nueik tau atiduos teises ir israsys kvita kuri turi apmoket jei neturi babu tai tau is atlygimo ar stipendijos isskaiciuos po 20 Lt Šypsena.

Ir jei nebuvai tai paliubomu nueik nes kitaip ne 300 o daugiau teks suplot o 6 balai tai ne 10Šypsena

jei virshyji daugiau nei 50km/h tada gali atimti teises, o jei mazhiau tai leidzhia pasirinkti tarp atitinkamo dydzhio baudos arba laiko kiek neteksi tesiu pagal tai kiek virshikjai ( aishku jei mentui neitiksi tai duos maksimalia galima bauda pagal tai kiek virshyjai )

Nuejes i komisija graziai snekek, o kai jau paskirs - bauda nuo 300 iki 500 Lt, tada ir galvosi, ka cia tau daryti. Jeigu skirs max baudike, galesi apsiskusti, teisme sumazins. Jeigu reiks pagalbos, parasyk, padesim skunda surasytŠypsenaŠypsena