FU! Slyksti situacija.

FU! Slyksti situacija.

Vakar buvome su draugais bare ir kazkaip netycia pradejau labiau bendrauti su vienu tokiu vaikinu. Nenoriu izeidineti, bet… na, tokiu nekokiu. Laimingas Eilini karta susisuko smegenys, ir sutikau, kad jis rytoj ateitu pas mane vakare romantiskai paziuret filmo. Siandien ryta pabudau ir iskart supanikavau - NENORIU jo! Kaip svelniai paaiskinti tai jam? Tiksliau, kokia priezasti sugalvoti, kad jis neateitu? Yra labai jautrus ir viska priima asmeniskai, todel tikrai daug tikimybes, kad supras, jog man nepatinka. P.S.Negaliu pasakyt, kad isvaziuoju arba kad yra problemu su tevais - nuomoju buta su drauge. Nežinau

Maziau gert reikia Cha cha

Gal pasakyk, kad visai buvai pamirsusi apie savo pusseseres(mamos, tevo, drauges ir pan) gimtadieni, todel dabar lakstai po miesta ieskodama dovanos, o vakare eisi sveikinti Nekaltasisivaizduoju tavo situacija, labai nemaloni, man irgi buvo panasiai NežinauSiaip ar taip nuo vieno vakaro issisukti gali, bet bus dar ir rytoj ir poryt… Nu jei jis nera labai geras tavo pazistamas ir nezino daug apie tavo gyvenima, tai parasyk jam zinute(taip lengviau, nei kalbeti Drovus), kad daug galvojai, bet jokiu vaikinu tau dabar nereikia, nei jo, nei ko kito, kad tave yra labai iskaudine ir pan NežinauAs tai taip dariau… Siaubas, kokia as melage Pavargęs

prisivirei koses tai srepk Kietas gyveni ir mokaisi Cha cha…as tai pasakyciau atsitiko problemu tevams turiu isvaziuot Kietas

juk sakiau, kad apie isvaziavima jokiu budu negaliu meluoti Liūdnasna kaip as jam pasakysiu, kad nereikia man jokiu vaikinu, jei vakar labai aiskiai leidau suprasti, kad reikia? Laimingasjis tikrai supras viska…

Sakai nekoks vaikinas? Tuomet reishkia tu esi grazesne, protingesne, geresne ir kitokia -esne. Taip? Tai kokio velnio jis dairosi i tokias merginas kaip tu, tegu ieshko tokiu,kaip jis pats…Tai vat. Ziauru, bet teisinga.

Tai kaip suprantu, isgerus buvai? GirtasTai taip ir pasakyk jam, sita tai visi supranti, kad po Taurė kalbi ir mastai kitaip Girtas

P.S paskaicius tavo dienorasti, nesuprantu kame tu cia matai problema [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.content_view_diar y_other/160401.77685-=(2043489897](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.content_view_diary_other/160401.77685-=(2043489897) Pavargęstaip ir pasakyk jam, arba paskaityti duok Pavargęs

nu tikrai ne visiem zmonem galiu pasakot, kokia esu Flirtasisgerus nebuvau, tiesiog vakar tai dar atrode visai nieko ideja, o siandien jau klaikiai panikuoju. Pavargęs

deja… sventa tiesa Taipgeriant pasitaiko pridaryt tokiu bajeriu, nuo ko blaivioj formoj bloga pasidarytu Pavargęs

nu tai teip ir sakyk kad baxuras tujei man nelabai patinki ir fsio. ale zhiuriu mergom vis ima noras pis.t prota. tai kas bus kai primeluosi kad del kazhko negali to filmo zhet? galvoji vyras yra durnas padaras? visi zhino gi kad jeigu merga sako kad del kazhko negali sustikt tai tame nebent 5% tiesos. reishkia supras kame shuva pakastas ir uzhtai bus jam da nemaloniau, negu butum pasakius tiesiai. antra tai ka tu sakysi, jeigu paklaus ar rytoj gali? vel pezesi nesamones? mazhiau meluok ir mazhiau gerk tai bus ok.

as nebuvau girta.

kitas dalykas: as nenoriu kol kas nutraukti visu santykiu su juo, noriu paziuret, gal kas gausis, tiesiog ryt negaliu jo matyti. per greit man kazkaip viskas… Žliumbia

nu tai taip ir sakyk gi.

Juk jau pati pasakei,kad tu jo nenori,tai jis ir supras teisingai,kad tau jis nepatinka.Tai ir pasakyk,kad vakar buvai per daug isgerusi ar pan Girtas,arba paziurektik filma,bet visai neromantiskai,o tik draugiskai Šypsena

Isskyrus nekalta mela daugiau nieko negaliu pasiulyt Drovusbeja papsakok kaip sekes atmazus metyt,bus idomu isgirst Šypsena

man reiktu, kad rytoj jis isvis neateitu. aaaaaa!! panos melages, kur jus dingot? Girtas

vat kaip buna kai nezinaiko nori Laimingas

reishkia dabar ash tau sakau tiksliai kokia procedura reikia atlikt, kad tas baxuras rytoj pas tave neateitu. tai va, pirma tu suzinai jo tel. numeri. paskui imi telefono aparato rageli ir paskambini jam. jeigu atsilieps ne jis, paprasyk, kad ji pakviestu prie telefono. kai isitikinsi, kad kalbi su juo, sakyk “ar zinai, kas skambina?”. jeigu atsakys kad ne, paaiskink, kas tu tokia. jeigu atsakys taip, gali neaiskint, kas tu tokia. tada jam sakyk taip: “tu zadejai pas mane ateit ziuret filmo, vakar taip taremes, atsimeni? tai va, zinai, as vakar buvau ikausus… sutikau, bet dabar pagalvojau, kad galbut geriau butu, kad neateitum. zinai, man neiprasta vos susipazinus kviestis vaikinus namo. gal pirmiau kada, sakykim kitoj savaitej shiaip kur nors nueikim? ok, ash tau tada paskambinsiu. iki.” tada padedi rageli. ir nebesuki sau galvos.