FU! Slyksti situacija.

gerai, tada dar patikslinu situacija. mes ne vakar susipazinom, o del filmo ziurejimo galutinai buvo sutarta vakar, o kalbeta ir siulyta jau anksciau (is mano puses dideliu priestaravimu nebuta). mes nesame puikus draugai, bet tokie pazistami, kad pasikviesti i namus jau nebutu neiprasta ar pan. ka imanoma sugalvoti… ka as rytoj veikiu, kad negaliu uzsiimti su juo??? Nežinau

uj puikioji net nezinau ka cia tau patarti Drovus

a zinai pasakyk kad labai blogai jautiesi sirgt pradejai ar pan. kad filma tex nukelti kitam kartui. daugiau net neisivaizduoju ka patart pati dar nebuvau tokioj situacijoj Ne

gali ir kiauliskai as elgiuos bet visada pasakau kame saknys… jeij jau nepatinka tai ir sakau kad nepatinka… o nesakydama… anksciau ar veliau jis suzinos kame esme ir anksciauar veliau tu ji iskaudinsi tad plius jis dar supyks kam tiek laiko melavai… tajp kad geriau pasakyk viska dabar… na arba geras tikrai dalykas- parasyk jam sms… sekmes Šypsena

gerai, tuomet, ankstesniam mano poste ta vieta, kur parashyta boldu tarp kabuchiu pakeisk i tokia: “sveiks, kaip einas? nu ok, ir man neblogai. zhek, taremes kad tipo pas mane eisi zhiuret muvio, atsimeni? tai krc gal neik, rytoj ash nelabai noriu, gal kitakart, ok? tai ash tau paskambinsiu, davai, iki.” likusi proceduros dalis lieka ta pati.

okey, einu skambyt… Drovus Drovus Drovus

kiaura kiaura merga…

gal ir nekiaura, tik bishki susiparinus. Šypsena

fata - buk rami, mieloji, as tikrai dar nepradurta ;-] paskambinau… Nežinau sakau, nepyk, neiseina del rytojaus, nes su grupiokais susitarem projekta rytoj butinai pabaigt, kad butu laisvesne savaitem atsiskaitymam ruostis. Šypsenana ka, nuliudo truputuka. man palengvejo. Cha cha

tai vistiek bishki primelavai, nu bet tiek to, jis ne pirmas ir nepaskutinis isdurtas vyras. isgyvens. Šypsena

ish degtuko, vezhima malku priskalde Cha cha

tai va kur rokis zinutes savo renka Mirkt

ash aktyviai dalyvauju diskusijose Juokiasi

galimas dar tox variantas: tu pasikvieti buri draugiu pazet filma ir vakaras nebus taip sugadintas visi ishgersit alaus tu galesi bendrauti su kuo noresi o ir pazada paziureti filma busi ivygdziusi Mirkt

na matai viskas nebuvo taip sudetinga kaip isivaizdawai Laimingas

Turiu mokytis, sakyk Cha cha

Nu panasiai kaip siuliau ir pasakei Gerai Saunuole! Cha cha

Tai, kodėl jis nepatinka ??? gal geras, nebūk tokia, gal apsiženysit, vaikutį turėsit Angelas

biski as nesuprantu, jei jam ka pasakysi, jis asmeniskai supras, kad tau nepatinka? nu bet, jei tai teisybe, tai ko cia dar galvot? sakyk kaip yra ir bus ramybe, kokiu cia dar nesamoningu prasimanymu apie tevu gimtadienius?del to tave tikrai niekins, nes vis tiek supras, kad issidirbineji, o uz teisybe, kad ir pyks,- bet gerbs!!!

kartais pagarba pagarbai nelygi Nekaltas tu gal uz tai ir gerbi zmogu bet kitas taip isizeidzia kad niekina ir ka zmogus ishvis gailiesi kad tiesa pasakei Drovus