Feniksas ant LAUŽO...

Feniksas ant LAUŽO…

bbd as Racrucha!!!

Kur dingo Feniksas nuo lauzoCha cha

IŠSITRYNĖ…

Elva rašė:

Ir pimpeliuka maciau krate… Aš nekaltas Aš nekaltas Aš nekaltas

A ko ziurejai? Cha cha Negrazu taip …

Jei ir man naktim nesimiegotu ir pradeciau kilnoti senas temas ir pas mane tiek butuKietas

Piano, negražu iškraipyti faktus… Blogai… oi negražu… ***šnosparnis

…nemanau…

Rytoj Razrusha atsisveikins su banga.
Prashykit,kad nepaliktu,kaip mes be joCha cha

O aš tai matau, kad jums visiems dar galvos neatvėso… Nepraeina įkarštis? Vis noris pasivijus bent į kulną įkąsti?.. Bjauru, baisu ir skaudu į visa tai žiūrėti… Blogai
Ir iš kur toks pyktis… žiaurumas… ar jums visiems pasidarys lengviau gyventi, jei Razruchos nebebus?

Ledikodeltu neprisipazystiRazruchaikad ji isikliopinai?
Jis yra stabilnas baranas,pats to nesupras,pasakyk jam tiesiai shviesiai,MYLIUtave RazruchinaiCha cha

Ji kiekviena diena jam mailus raso Cha cha…, bet gi jis stabilnas…
ka jau cia padarysi Cha cha Cha cha

sieras rašė:

Ledikodeltu neprisipazystiRazruchaikad ji isikliopinai?

Panašiai tokios reakcijos ir tikėjausi… Juk tu manai, kad niekas nieko šiais laikais šiaip sau nedaro, ar ne? Jei stoji kieno nors pusėn - vadinasi turi savų interesų… kadangi aš esu moteris, tai žinoma, vienintelė mintis kuri gaėjo tau šauti į galvą - kad įsimylėjau. Galvok kaip nori. Nesiruošiu čia nieko įrodinėti. Tik va kaip dėl vyrų, kurie, jei pastebėjai taip pat bandė Razruchą ginti? Kažin kokie jų sumetimai buvo?..
Užsitęsė šis kaip sakė dingęs ažiotažas… nebematau prasmės toliau kalbėti, kai visi kalba, o niekas nesiklauso… Vistiek kiekvienas liks prie savo nuomonės.
sieras rašė:

Ledikodeltu neprisipazystiRazruchaikad ji isikliopinai?

Mamutas rašė:

Piano, negražu iškraipyti faktus… Blogai… oi negražu… ***šnosparnis

Tu ta dalyka sierui pasakyk,nemanau,kad jis gražiai elgiasi,kaip manai?Šypsena

Piano…
kad mane taip kas myletu, kad mane taip gintu kas, kaip Piano ta Razrucha uzsivertus padalkas…
Cha cha
Piano Gėlės

LediGėlės yra tiesiog zmogus, geras zmogus…
Keista,bet atrodo tai ir viskas…Aš nekaltas
Badas rašė:

Ledi, tiksliai nezinau kodel tu ji uzstoji. Gal but ne vien tik is gailescio, gal but tau jis malonus, idomus, dar koks nors… Bet as taip nemanau. Ir dauguma kitu taip nemano. Ir tu visko nezinai, ka apie ji zinau as ir kai kurie kiti dalyviai (vis gi turiu pasakyti, kad jis atejes i Banga truputi pasitaise). Ir jeigu man zmogus nepatinka, as isreiskiu tai vienokiais ar kitokiais budais.

Badai Šypsena
Džiaugiuosi, kad parašei. Gal bent su tavim bus galima ramiai pakalbėti. Nesikarščiuojant ir neįžeidinėjant vienas kito. Sutinku, kad Razruchą mažai pažįstu, ir kad tu apie jį žinai tikrai daugiau. Stebėjau, kas vyko čia pastarosiomis dienomis. Iš pradžių buvo juokinga ir smagu, bet kai visa tai peraugo į rietenas ir drabsymąsi purvais, kai supuolė visi ant vieno pasidarė nebe taip juokinga. Nesiimsiu čia ne girti nei kritikuoti Razruchos elgesio. Daug kas ir man nepriimtina, bet pažiūrėkim į save, argi mes visi tokie teisuoliai?..
Juk darome klaidų, bet negi už tai reikia užmėtyt akmenimis?

Apie Ledi isikliopinima i Razruchkina.
Tai yra ne del to,kad ji Razruchkina uzstoja kaip mamyte.
O esme,kad ka Razruchkinas beparachytu Ledi butinai
ka nors atracho,nors jis visai ne jai tai rasho.
Tad ishvada tokia,arba ji isikliopino i Razruchkina arba
ji nori aplenkti ji zinuciu skaiciumiCha cha

sieras rašė:

ji nori aplenkti ji zinuciu skaiciumiCha cha

Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

Ledi Gėlės brangute Bučkis nugi taskucius reik deliot Cha cha
Ir taip ,kad visi matytu ir suprastu del ko tai, o tai matai kokias bl.et.stvas dabar sneka Mirkt

Badai, tavo žodžiuose daug tiesos… šito nepaneigsi… manau dabar tikrai galima baigti šią nemalonią ir užsitęsusią diskusiją.
Tik vienas (paskutinis) pastebėjimas: kai kuriems tikrai pritrūksta elementarios kultūros. O geriausias to pavyzdys - dabar nukreipta ugnis prieš mane…

Ledi Gėlės Tikiuosi cia ne apie mane Apakęs
a jei taip tai galiu…galiu Aš nekaltas galiu vandeniu aplieti Mirkt
Ledi rašė:

kai kuriems tikrai pritrūksta elementarios kultūros. O geriausias to pavyzdys - dabar nukreipta ugnis prieš mane…