Feniksas ant LAUŽO...

Ledi >>
kodel tu tokia kategorishka? Kodel mes negalime konstruktyviai pasigincyt?
Jep, nedailiai su Razrucha ash pakalbejau, bet su juo kitaip jau nebegalima. Kiek metu ash ji nuolat sutinku internete?.. Nuo 2000, berods.Ir ne tik siame forume.
Zinai, varomieciai ishejo lygiai ta pati kelia (tik gal kiek kitokie niuansai gincuose buvo), kol Razrucha arba visishkai nutilo ju forume, arba jo pasisakymai budavo bent panasesni ir ne tokie ziauriai ikyrus, shlykshtus ir kartais ishkrypelishki.
Ledi, kaip tu galvoji, ar tau reikia tu problemu, kurias tau primeta Razrucha? Ar tu nori skaityti, spresti shlykschius klausimus, priimti ish jo baisiu ranku (salyginai) virtualias geles, dirbtinus ir nesveiku hegzametru ritmuojamus komplimentus?

Mane ish pradziu erzindavo jo primityvios, tarsi hormonu audros kankinamo paauglio vaizduotes vaisiaus padiktuotos temos.
Po to - itin siauras jo interesu pasaulis, praktishkai nulines zinios visose srityse, ishskyrus, svelniai tariant, keistas seksualines fantazijas. Jo bobutishkas politikavimas mazu maziausiai pasirode juokingas, o bandymas parodyti, kad jis nusimano ir ekonomikoje, ir politikoje, baigesi visishku fiasko; absoliutus ziniu nebuvimas technikoje, muzikoje ir elementariausiose gyvenimo srityse, kazhkoks savotishkas atsilikimas nuo gyvenimo, tarsi uzhstrigimas kazhkuriame jo brendimo etape su visais tu laiku jam aktualiais klausimais - akivaizdus, ir niekaip to jam nepavyko paslepti, kad ir kaip norejo. Jis nieko, nicnieko pavyzdziui, nerase apie kina (ishskytus tai, ka mate televizoriuje), apie buiti, namus, ir dar daugeli sriciu. Jis labai riboto mastymo zmogus. ir kai tik apie tai jam uzhsimeni - jis pradeda isterishka klykima, shmeizhta ir keistas razruxishkas intrigeles.

Po to - totalus jo nenorejimas ishgirsti tai, kaip jis kritikuojamas ar jam tiesiai shviesiai pasakoma, kad nagrinejamu klausimu jis - visishkas profanas. Bene pirmas kartas, kai jis sugebejo pripazinti kazhko neperskaites ir apsirikes (ash buvau shoke !!!) - tai temoje apie jo naktinius darbus. Tarp kitko, jis net ir ten apsimelavo - ish pradziu neige deliojes tashkus, po to, prispirtas ish visu pusiu - bande juokaut, kazhka fantazuot apie 4000 ir t.t…

Jo keistas garbes troshkimas. Kiestas noras pabegti nuo bendravimo trukumo komplekso, privertes ji kiauras paras kiurksoti bangoje…

Ir nieko, nieko, visishkai jokio progreso, nauju ziniu… Tik plaukeliai, zhiuzheliai arba prieshu ieshkojimas…

Taip, Ledi, buvo ir kitu zmoniu, su kuriais ash gana arshiai pykausi, taciau jei mes su jais sugebejom rasti bendra kalba - tai, vadinasi, ash ne ta konfliktishka asmenybe, kuri ieshko su kup pasipesht?

Ir dar, esminis dalykas, kuri noriu pabrezhti:
Ash nieko priesh neturiu priesh zmogu, pasivadinusi Razrucha. Ash - priesh jo sukurta ir suvaidinta vaidmeni, priesh jo personazha!

Ledi, tikiuosi kad tu perskaitysi sita mano monologa ir ishreikshi savo mintis - kurioje vietoje galbut ash klystu.
Pabandysim surast bendru salycio tashku musu nuomonese.

Gėlės

p.s.

Tik manes nepalieka jausmas, kad razruxa ir jo autorius tapo vienu ir tuo paciu. Kunu ir krauju. Kad nebera ribos tarp ju. Ir kad jis dabar tyliai sau ‘kikena’ i kumshti, skaitydamas sias musu nuomones, galvodamas, kad pasieke viena savo tikslu - sukirshinti savo gerbejus ir nemegejus, sulaukti ju peshtyniu… Neduosim mes jam tokio malonumo? Mes juk galim diskutuot ramiai? Mirkt

Siaip turetu Banga.lt kaip nors i tai sureaguoti Alus Dovana ar nors Gėlės Cha cha

ddt rašė:

Tik manes nepalieka jausmas, kad razruxa ir jo autorius tapo vienu ir tuo paciu. Kunu ir krauju. Kad nebera ribos tarp ju. Ir kad jis dabar tyliai sau ‘kikena’ i kumshti, skaitydamas sias musu nuomones, galvodamas, kad pasieke viena savo tikslu - sukirshinti savo gerbejus ir nemegejus, sulaukti ju peshtyniu… Neduosim mes jam tokio malonumo? Mes juk galim diskutuot ramiai? Mirkt

Teisdamas kitus,atskleidi SAVO baimes ir prietarus.

Sena patarle

ddt, perskaičiau aš tavo išdėstytas mintis Šypsena
Tikrai atrodo viską pasakiau šia tema ir visai nebeturiu noro prie jos grįžti, bet kadangi tu taip mandagiai prašai, tarsiu dar kelis žodžius. Tikiuosi man pavyks išsireikšti glaustai, aiškiai ir būsiu galų gale suprasta teisingai.
Visada į Razruchos parašytus postus žiūrėjau su jumoru. Taip, jo savotiškas stilius - grubus, kartais šokiruojantis, provokuojantis. Ir kai tai man pasirodydavo nepriimtina ar bjauru, aš paprasčiausiai versdavau kitą puslapį be jokių komentarų. Kaip tu pats teisingai išsireiškei: manau, kad tai yra tik jo poza Bangoje, toks pasirinktas "vaidmuo". Nesiimu spręsti, kokia jis asmenybė realiam gyvenime. Negaliu kalbėti apie tai, ko nežinau. Galų gale man tai net neįdomu. O Banga didelė, čia gali reikštis kas nori… ir pasirinkti sau kokį nori vaidmenį. Juk tai savotiškas žaidimas, pramoga. Tad kodėl negalime būti bent kiek pakantesni vieni kitiems?.. Ar bent jau savo nepasitenkinimą reikšti švelnesniais būdais?.. Bet atrodo kad to niekada nebus… Šypsena
Tai tiek. Sėkmės tau! Šypsena

Ledi >>

Mirkt