FARAI

Tai kad pvz spirito sunaikinimas ispylimas yr filmuojamas kiek zinau ir turi but dar ten kazkoki stebetojai jei neklystu cigaretes deginamos, o piratiniai audio/video cd/dvd ir panasi fignia traiskomi Cha cha

jo, va čia tai aukšto lygio politinės, ekonominės diskusijos vyksta. tai ką - sulaukiat 25 m ir į seimą. Cha cha

Adrien, nevadovauk !!!

Manjakas → čia pasiūlymas. beje visai svarstytinas. kol sėdės tie patys ir tie patys keis tuos pačius, tai apie kokias permainas mes galim kalbėti?? o juk mes - piliečiai - ir turim didžiausią - rinkėjo galią. Cha cha tik reikia turėti ką rinkti. Taip

Isrinkit mane, pazadu isigysiu teisingas aftomasina uz jusu pinigus Taip

Pries tai uzdaviau du klausimus, nieks neatsake Užsispyręs, kartoju: 1) Kokia ce auto? 2) Ka siulot vietoje Kubiliaus?

Nicko_nera → das auto. Cha cha Cha cha

Adrien, ta Volkswagen passajetgolfa atpazinau, virsuj koke?

Ne Lietuvoj už Kubilių nieko geriau nebuvo per 20 metų. Nė vieno bent kažkiek panašiai dirbusio, kaip Kubilius. Loja tik šunys, nėra ko per tv nesąmonių klausyti ŠypsenaO į Kubiliaus vietą niekas gi nelįstų. Į gatvę išeit negalėtų, kiek bukapročių pirštais užbadytų Nekaltas

N_n, DZIK 3

Man irgi jis nemaiso. Keista, kad ant jo visi loja (valdzioj), bet nieko konkreciai negali pasakyti pries.

a’D → aš panašiai galvoju, jog nelb yra kas jį galėtų pakeisti, nors sprendimų jo, kuriems nepritariu yra pakankamai.

Ad–> Labas Čia jau privačiai galėtume apie tai plačiau pakalbėti. Bet dirba žmogus ne reitingams, aišku, kad visi kam nors nepritars. Pas mus daug kam gerai būtų tik reversed taxes, kai ne valstybė rinktų mokesčius, o mokėtų kažkiek procentų mokestį perkančiąjam Juokiasi

Mokesciai lietuvoje yra mazi !!! jei skirait savokas tai manau nekils klausimu Mirkt

viras nenada lialia, nesu toks durnas kaip atrodau Cha cha. as kalbu apie bubila o ne jusu isivaizduojama asmeni Velniūkštis

a’D → galėtume. Taip Cha cha na, aš ir nesakau, kad būtent mano nuomonės reik paisyt, nes kas aš tokia, kad jo priimti sprendimai 100 % man turėtų patikti. toliau net nesiplėsiu. nes ne a.b klubo temom diskutOjam. Cha cha

Manjakas → gausi per ausį. Cha cha klausimų ir nekyla. bet nekyla noras ir mokėt 15 % pajamų mokesčio. Ne

Va pavyzdžiui Norvegas puikiai suprastų, už ką moka mokesčsius, ir esant reikalui tikrai sutiktų mokėti daugiau. Ir finansiniai ištekliai čia ne prie ko.

a’D → aš turiu omeny, kad šiais metais buvo išleistas pajamų mokesčio įstatymo pakeitimas ir tam tikrai grupei mkestis buvo sumažintas nuo 15 % iki 5 %. tai buvo padaryta labai nedidelei žmonių grupei. tai man vat tokie įstatymų pakeitimai - tai kaip pasityčiojimas iš žmonių. nes čia akivaizdu, jog kažkam vienam reikėjo mažesnio mokesčio, ir ką - gavo. Piktas

Nors ir moku mokescius, bet nematau ne velnio kur jie nueina… Geriau uz tuos mokescius prisipirkciau pvz daug atsarginiu ratlankiu Cha cha