FARAI


FARAI

As taip pagalvojau jei lietuviu yra 3 milijonai, visi susimetam po lita ir pasamdom kileri, kuris nudobtu bubila ir visi gyventu laimyngi Apkabinimas. ps. neblogas kileris iseitu, o jei ir sestu manau pasedetu uz 3 limonus 10 meteliu Cha cha

uz tris limonus ir visa seima su visu turiniu nugriautu

civikas sitai akcijai paukociau is 10 lt Taip

va va, labiausiai valdzios nuskriaustas, daugiausiai aukos Juokiasi Juokiasi Juokiasi Gerai

Kokia auto?

huntero prie ko cia nuskriaustas? as tiesiog esu labai pilietiskas Ufff

bet aš abejoju ar ka geriau už kubila rastume…aš siulau pard0t japonam marijos žeme,o valdymas iš Tokijaus,atsigautume.

manjaks - taip taip. ir koks tu tik neesi. senai isdiskutuota, kad ar bubilius ar *pimp…*lius ar kas tik nori besedetu toj kedej, vistiek geriau nebutu. ar nebutu blogiau, cia klausimas. tik kazin, ar verta “bandyti”.

Man tai px kas valdzioj, idomu ka noretumet matyt vietoj Kubilo ir Konservu?

dar po lita sumeskit,kad kirkila karalium karunuoti, o braziu po stikliniu gaubtu it i valdovu rumus, su lubiu nzn ka daryt Nežinau

huntero, kas yra ko cia kimbi? daraisi panasus i kazkoki komunista, nes jei zmogus nori padaryt gera tai tuoj anas nuskriaustas ar tai netelpa y kazkokius remus Cha cha

zudyti yra gera?

manjaks - na siaip kitam mirties linketi ir manyti, kad darai gera, siaip pakankamai makabriska. nors ne pirma karta tau cia taip…

huntero, as nea apie zudymo geruma as apskritai va kad prisidet prie sitos akcijos skaitau butu geras pavyzdys ar nelabai ? Nekaltas

Pirmi veiksmai lietuvai einant link atsigavimo, tai ne kubiloido keitimas, o pramone, gamyba… Duju rast, naftos ar pan… O siaip stipriai atsigautu valstybe, jei legalizuotu lengva narkata, ir prostitucija - daug iplauku i biudzeta uz mokescius, ir daaaug turistu… tiek lenku, tiek italu, prancuzu, vokieciu ir bla bla, visa europa cia judetu…

manjaks - imkis oficialiai sitos akcijos? ar tik papizdelint mandras?tiesa, nors vienam mitinge buvai? nors kaip savo priesiska nuomone vykdomai politikai isreiskei, apart kliedesiu apie valdzios keitima kilerio samdymo akcijos budu? Gerai

Qrmi!!!jamsi kaimišku kewšiniu?

huntero skiri savokas prisideti ir organizuoti? Nekaltas Rafinuotas Gerai gerai pasakita, pvz man nesuprantama kontrobandos naikinimas, tegul ji buna realizuojama ir kaip daiktai gauti uz dyka pardavus anuos butu nemazas kiek pinigo surinkta.

dr002, nesukauk cia, nes huntero isgirs ir uzduos tau klausima ar nuo parduotu kiausu mokescius sumoki ? Cha cha