FARAI

manjaks - tu *bliamba* isvis kazi ar skiri kliedesius nuo normalios kalbos. prisidejikas. kelnesne greiciau prisidesi, nei prie tokios akcijos Gerai

manja,tu gal nebe…net nebejuokynga. Ka parduot,tu bent suvoki ka šneki?

dr002, tYpa kiausai uz dyka? Apakęshuntero, nu svarbu tu cia viska skiri ir esi pats doriausias pilietis

manjaks, kad ir dailia kregzde turejai, nu bet rimtai, kad nebesuprasi ,ka cia rasliavoji Nekaltas

Manjakas perskaityk ekonomikos vadoveli ir suprasi kodel seseline ekonomika kenkia salies ukiui… kontrabandos realizavimas mazina mokesciu iplaukas. Pvz as nerukau ir man px ar cigaretes 2 litai ar 10 litu, tai ne pirmo butinimo preke, rukai - mokek akciza.

ble kartais dar zmogus kaip zmogus pasneka, nu bet dazniau - kaip su bulviu maisu pilnu gaves… manjaks - kontrabandinio kuro neperku, cigareciu tokiu nerukau, snapso tokiu budu ivezto negeriu. mokescius moku, pajamu neslepiu, balsuoti einu. i ne kurias valstybines sventes irgi nupedinu pasiziuret/pasiklausyt. na paporink pats?

ir taip pist civica pasodina uz nesantaikos kurstyma Cha cha

viras → nu drasiai galetu bent pagasdint Šypsena cia facebook`e kazkokius “nasche wilno” sake trumpins uz nesantaika…

nicko_nera, zinau, suprantu kad akcizas ir visa kita bet taigi jos nieko nekainavo o relizavus butu gaunama suma pinigu kuri manau butu adekvati nesurinktam akcizo mokesciui Nekaltas nu cia siaip is sapaliones lygio tisiog man ydomu Šypsenahuntero, o tu nekalbek su manjaku, tegul eina anas n.x’ui !!!

brr… ka tu vartoji? jei nieko, tai keista. ir patarimas - pradek vartoti. jei narkotika, tai arba i slabnesni keisk, arba nutrauk… Gerai

Ka paporint, kuro rusko nepilu(nes nevaziuoja mano masYna ant ano) rukyt nerukau, gert negeriu Ne Nekaltas y viesojo susiburimo renginius nueinu Taip perku maista maksimoi taigi moku pvm, kas dar net nzn Nekaltas

manja,bandysiu paaiškinti…kontrabanda tai nebutinai gamyklose gaminta preke,kas bus,jei parduodant masiškai prades lenktis žmones,o kiekviena buteli,ar cigarečiu pakeli patikrint brungu.

dr - kam gamint cigaretes vietoj, snapsa, jei viska paprasciau ir pigiau galima - pardavinejam sulaikyta kontrabanda. sanaudos minimalios, pelnas didelis Gerai

Juokiasi taip, Lietuvoj rinką vis dar valstybė kontroliuoja. Šiuo atveju ministrų kabinetas su Kubilium priešakyje. Jei ne jis, tai prisispauzdintumėt kupiūrų ir gyventumėt sotus Juokiasi Žliumbia Juokiasi Žliumbia Juokiasi Gerai Gerai

Manja, o tu galvoji pvz konfiskuoto spirito nerealizuoja? Dar ir kaip… daug pigaus shnapso uzgaminta cia ant LT is tos zaliavos. Tik paprasti mirtingieji daug ko nezino. O su cizom sunkiai, gi banderoles, pakeliai ir t.t.

dr002, na tai nebent tas aspektas kad tauta prades uzsilenkinet Cha cha

Nicko_nėra, iš kur toks nepaprastas mirtingasis, kad žinot? Man smalsu, nes kiek žinau, tai kontrabandą naikina. Ką gali - sudegina. OT: Žalgiriečius su pergale, Dr, užuojauta ;]] Apkabinimas

kupiuru neprispauzdinsim nes pas mus priimtas valiutu modelis kai valiuta yra prirista prie kazkios kitos valiutos ir kursas palaikomas stabilus, del to centrinis bankas negali spauzdint pinigu Ne

o kodel man užuojauta,gi turiu kartu su SK nariais pirkta sidabrini sertifikata paremiant Ž

As nezinau,tiesiog girdejau is pakankamai patikimu saltiniu Šypsena gal tai ir pezalai, bet kodel ne…