Etiketes...sikart drabuziu

Etiketes…sikart drabuziu Liežuvis

mat kaip

dabar atsiranda vis daugiau įmonių, kurios nesiuva etiketes, o deda tokius kaip “štampukus”. tiesiog kitoj pusėj rūbo prilydo visą norimą info, niekas niekada negraužia ir netrukdo https://www.printela.lt/etiketes-tekstilei/transferai/

Klausimas paprastas, sekmadieninis… Visai ne apie etikeciu klijavimus ir morale Cha cha Ar nukerpate drabuziu etiketes? Turiu galvoje tas, kurios prisiutos Šypsena Paprastai ten nurodomas gamintojas, prieziuros simboliai.

Nea, nenukerpu. O kaip paskui žinoti kokioje temperatūroje pvz. skalbti galima?

aisq kad nukerpu! gi su etikete nevaiksciuosi Cha cha

Nu ne… Nekaltas Nenukerpu Ne kaip gi tada žinočiau, kaip prižiūrėt?.. Cha cha
Nebent tai būtų persišviečiantis rūbas ir ji labai jau kristų į akis…
Tiesa, va tos etiketes, kur būna prie kaklo, kartais labai graužia Kanda Tada būtinai nukerpu… Taip

Zmona turetu pagal audini orientuotis Liežuvis O kaip manai, ant Moteris stringu etikete irgi reikalinga?

Jeigu netrukdo, nenukerpu

Prisimenu, kazkur teko skaityt replika, kad Lietuvoj zmones be reikalo devi drabuzius su etiketem…Tureta galvoje turbut tas, kurios yra isorineje drabuzio puseje. Kazin jas reiktu nuardyt Nekaltas

Jei negriauzia kaklo,tai nenukerpu.Nors mano Vyras visada jas nukerpa. Paskutiniu metu maciau uz Atlanto,kad etikeciu nebeprisiuva,o uzdeda toj vietoj stampa.Tikrai liuks,nes ,nei nusiskalbia,nei isblunka ir visa info turi sau pries nosi.Šypsena

Mano net jeans neturi jokios etiketes- saziningai isnaikinu net tas mazytes is siuliu Juokiasi
Apie kitus rubus nei klaust nereikia.
Tiesa, jei etikete kokios Lelijos (patriotine t.y.), tai gal ir liktu Šypsena
Siaip tai man patinka, kai moteriske eina su suknele, o is nugaros ant pakausio issivertusi etikete Liežuvis

O taip, pamenu buvo tokie laikai, kai šaliką užsirišdavom taip, kad etiketė matytųsi… Nu gražu atrodė Girtas Cha cha
Beje, o kaip su etiketėmis ant indų?.. tarkim ant taurių?.. Ar jas nukrapštot?.. Nekaltas

Atrodo, toks paprastas dalykas, bet va ziurek, kaip skirtingai zmones elgiasi Apakęs
Nuo indu etiketes tai jau tikrai visas nukrapstau, nes priesingu atveju jos po plovimo apsitrintu ir labai nekaip atrodytu Veee Nekalbant apie tai, kad ir i maista gali patekt popiergaliai Cha cha

nu nea, nuo indu tai niekad. Labai grazu, kai suvalgai sriuba ir randi etikete ant dugno Juokiasi

nenukerpku, nebent grauzhia - tada tikrai reikia nukirpt Nekaltas

Dar man patinka, kai zmones nusiperka kokia videokamera, dazniausiai Sony ir nesiojasi ja visa aplipinta etiketemis ir apipinta popierinemis reklamomis- gali pasiskaityti visus jos parametrus Juokiasi

Audriau, o tu pagalvoji, kaip apmaudu sumoket nemaza sumele ir paskui panaikint visas etiketes - kiti gali neivertint, ka tokio Gerai turi…Nustebęs

Boba, etiketes nuo lėkščių tai ir aš nukrapštau LiežuvisCha cha Ir nuo taurių kojelių Taip bet va ant taurės šono būna tokios mažytės, spalvingos… tai net nežinau… Nekaltas pas daug ką jos matau yra… Nekaltas

Zinau, kad daznai daiktas reikalingas pirmiausiai pasirodymui… nepazistamiems praeiviams Juokiasi