Etiketes...sikart drabuziu

Nuo indu labai sunkiai nusikrapsto. Klijai kazkokie bjaurus. Gal patartumete, kaip butu galima lengviausia juos pasalinti?

Aš tai pamerkiu į karštą vandenį su Fairy Nekaltas kai atmirksta, labai lengvai nusiplauna…

Bet kokiu skedikliu, kad ir vaitspiritu ar spiritu. WD-40 irgi padeda, uzpurskus po kurio laiko pacios nukrenta.

Mane tai diorgina tos "lipūčkės" ant įvairios produkcijos, kur naudojimosi instrukcija, gaminio sudėtis surašyta lietuviškai. Ją plėšiant nusiplėšia ir originali gamintojo etiketė. Daiktas apniokotas atrodo.

Labai juokingai atrodo, kai net nuo televizoriaus ekrano nenuplėšia tų lipuškių Cha cha Pamenu kartą net paklausiau kodėl? Tai atsakė - mums taip gražiau Girtas
O grįžtant prie etikečių ant rūbų, manau jei prisiūtos prie vidinės šoninės siūlės, jos visai netrukdo… Ten dar kartais būna ir atsarginė saga prisiūta… Nekaltas Tai aš net jos neiškerpu, kad reikalui esant nereiktų ieškoti, kur padėjau… Cha cha

nu bliamba! Pasirodo, jas nulupti reikejo?

Nustebęs

Jokiu budu nenukrapstyk! Labai skanu jas ciulpti, kai geri. Su uzkanda, taip sakant Niam niam

taip_taip, gerai sakai! Gerai O kaip manai, geriau pabarstyti druska, ar cukrumi?.. Niam niamNekaltas

Tai cia ziurint ka uzgeri. Jei silke, tai geriau cukrum, ne druska. Bo silke ir taip suri.Girtas