Etiketas. Darbe ir kasdienybeje.

svarbiausia - svara ir tvarkingumas Taip

teko skaityti A. Lydekos knygaŠypsena
is tiesu man jo paskaitos labiau patinka ir bendrauti su juo gyvai,nei skaityti ta knygaŠypsenatiesiog man kazko truko…
siaip yra nemazai etiketo knygeliu, kelias turiu ir namie, siuo metu savo jaunesniam broliukui bandau ipirstiŠypsena
realiai zmones kasdienybeje ju nesilaiko, isskyrus zinodami,kad tai svarbus susitikias ir panasiaiŠypsena
naminis etiketas…?net nzn…tik va megstu ir stengiuosi (nors ne visada ir gaunasi) ir namie atrodyti graziai, ir panŠypsena

Lydekos knyga pradzimokslis norint pamatyt ka darai ne taip. Realioj kasdienybej daugumai musu tai pernelyg aukstas lygis.

och… razdionyj polzat’ lietat’ ne stanet’
Beje, 30+ plius maciau bajoru atskira tema Mirkt

kaip kažkada man buvo pateiktas labai tikslus apibūdinimas kuo skiriasi buržuazija nuo aristokratijos :
aristokratu gimstama o buržujumi (turtuoliu Cha cha ) tampama Cha cha

a jumi prie kuriu? Apakęs

…nieko nera juokingiau kai ragais ir kanopomis prekiaujancioje firmoje bandoma megdzioti etiketa, prideranti premjerui…

Bet elementaraus etiketo taisykles turetu zinoti, ar nea? Nekaltas
O jeigu dar vyksta susitikimai su uzsienio partneriais? a?
As pasiziuriu i savo sefa - kaip jis vadovaujasi senomis dogmomis tikusiomis dirbant su Rusija ir tikrai netinkamas dirbant su Vakarais ir man tikrai buna geda… Pavargęs

aš prie plebėjų… Drovus

na, buvau paemus ir as ta knyga pavartyt, alia jau nudnavota…na, kaip kad ?Princese sake, skaiciau ir pagaudavau save mastant, kad nieko naujo jis nepasake ir elgiuosi taip ir be knygosCha chaNekaltas a siaip, na, nepamirskit, kad dabar viskas ir liberaleja, net kalbant ir apie ta pati protokola, i viska ziurima daug lanksciau ir paprasciau, nera tokiu grieztu suvarzymu kaip kad buvo anksciau…
o mintis del su atviru priekiu basuciu, tai viskas galima, tik su pedkelnem nevalia ju autis…ir jei jau paisryzai i priemima ar i darba autis tokias basutes, tai pedikiuras, koju depiliacija turi buti nepriekaistingi…a siaip, paskaitinejau as ta knyga ir nusprendziau, kad 40 Lt. tikrai nemokeciau uz ja, kad dulketu lentynoj…

pas mus darbe ta knyga yra - galima pasiimti paskaityti.

O kai manes sefas klause del kursu - as labai norejau i Lydekos paskaitas i Vln, bet tai man pagal pareigas nepriklauso - tai jau prabanga firmai…

yra tokios pedkelnes, kuriu galai prie koju pirstu nesutankinto audinio ir atrodo Gerai, taip kad laisve batams atvirais galais! Tūsas

Gera knyga ir verta paskaityti ir nusipirkti taip pat.