Etiketas. Darbe ir kasdienybeje.

teko ne kartą būti Lydekos vedamuose seminaruose. Labai įdomu, bet vistiek ne viską atsimenu, ką pasakojo Nekaltas Kai kurie dalykai gal atrodo per daug “išlaužti” Nekaltas ir naudojami tik pvz. diplomatų ar ambasadorių gyvenime Nekaltas

[quote]HCl rašė:
Bet isivaizduokit kaip faina buna, kai lauke +30, o tu eini idarba su kostiumeliu ir bateliais.

[/quote]
Tokiuose darbuose visada būna gerai veikiantys kondicionieriai ir žiemą vasarą galima taip šmirinėti Cha cha

O as labai noreciau i toki seminara patekti. Kartais nezinai kaip geriau pasielgti tam tikrose situacijose, kad ir nesusijusiose su vyriausybes nariais ar ambasadoriais… Nekaltas Taip Gera ideja uzsiprasyti ta knyga gimtadieniu - o jis arteja… Mirkt Kazin ar ne per brangi ji?

Tokiuose darbuose visada būna gerai veikiantys kondicionieriai ir žiemą vasarą galima taip šmirinėti Cha cha

[/quote]

Nu jo Taip alia dasigaut iki tu kondicionieriu taj ryte irgi reikia Taip

[quote]Lyga rašė:
Kazkur skaiciau ar girdejau, kad yra knyga, kurioje yra ziniu santrauka, padedancios issisukti bet kokioje situacijoje - pokalbyje apie mena, muzika, istorija ir kt. - tai, ko kasdienybeje su paprastais zmonem nepanaudosi. Mirkt

[/quote]
Aha, mačiau aš tą knygą. 4 A4 lapai. Ten surašyta esminiai dalykai, neleidžiantys inteligentiškoje kompanijoje atrodyti runkeliu.Taip
Pvz, kinu poezija daug subtilesnė už japonų. Čiurlionis buvo šizofrenikas. Čaikovskis - pidoras. Musorgskis - alkoholikas. Ir t.t.

[quote]CHANEL rašė:

[quote]Stebėtojas rašė:
Tokiuose darbuose visada būna gerai veikiantys kondicionieriai ir žiemą vasarą galima taip šmirinėti Cha cha

[/quote]
Nu jo Taip alia dasigaut iki tu kondicionieriu taj ryte irgi reikia Taip

[/quote]
Ryte tai dar nieko, automobiliuose šiais laikais kartais irgi būna vėsu. Blogiau būna dieną išeiti laukan ar į nevėdinamą kaboką Cha cha

Nu jo Taip alia dasigaut iki tu kondicionieriu taj ryte irgi reikia Taip

[/quote]
Ryte tai dar nieko, automobiliuose šiais laikais kartais irgi būna vėsu. Blogiau būna dieną išeiti laukan ar į nevėdinamą kaboką Cha cha

[/quote]

Nu tigis tokiu oru šiais laikais dauguma kaboku turi staliukus lauke Cha cha A wa visuomeninis transportas ir šiais laikais da be kondiskiu Liūdnas Geraj kad naudotis netenka…

Man Lydekos etiketizmas asocijuojasi su Statkeviciaus pamokslais apie stilingas/madingas moteras…

Lydekos knyga pravarti rinkos naujokams (studentams), kuriems truksta elementariu ziniu arba pastabumo ir orientacijos. Na, dar svajojantiems apie diplomatu/aukstuomenes gyvenima.

Is tikruju tai moteru gebejimas justi skoni ir saika bei savikritika yra pats geriausias etiketo vadovelis.

[quote]CHANEL rašė:
Nu tigis tokiu oru šiais laikais dauguma kaboku turi staliukus lauke Cha cha

[/quote]
Iš aplinkinių, tinkamų pietauti - vienintelis turkas lauke įsirengė. Ale perspektyva dieną su kostiumais lauke kepti prie 35°C man kažkaip neitin…

tai kad dauguma nelabai įsivaizduoja ir jaučia, kada ir kaip apsirengti Nekaltas

Tu manai, kad paskaicius vadoveli, tas etiketas atsiras? Nežinau Jis turi buti savastimi. Nes etiketo vadovelis tiek pat naudingas kaip bet koks “100 patarimu kaip tapti laimingu/rutingu/mylimu”

nors knygos neskaičiau, tačiau iš kelių Lydekos pasisakymų ir atsiliepimų apie ją susidariau tokį panašų ispūdį Mirkt
knyga apie etiketą turi būti galvoj o ne lentynoj Cha cha

Gerai

na, jei moteris protinga, žino, kad ji pati nelabai išmanotarkim, kaip apsirengti einant į priėmimą pas ambasadrorių, gali pasiskaityti toje knygoje ir sužinoti, kad reikia tokios ir tik tokios suknelės. Aš taip daryčiau. Juk ne visos turi įgimtą supratimą apie suknelių ilgisu ir spalvas, pvz. Nekaltas

gal jūs painiojat etiketą su vidine žmogaus kultūra? Nekaltas

asmeniškai nematau skirtumo Drovus… į vidinę žmogaus kultūrą įeina ir mokėjimas naudotis peiliu ir šakute, bei mandagiai elgtis prie stalo… o dėl priėmimų- na su aptemptom kelnėm ar ryžkiaspalvėm įvairių spalvų suknelėm į oficialų priėmimą turbūt nelabai mano supratimu tiktų Nekaltas Nekaltas

[quote]gryda rašė:
gal jūs painiojat etiketą su vidine žmogaus kultūra? Nekaltas

[/quote]
Tarkim, jei pergalės šampanu prieš TV kameras aplaistomi brangūs šalia stovinčios damos kailiniai - čia etikos ar vidinės kultūros stoka?Nekaltas

Vau, tai tu slepi ir nesipasakoji apie priemimus pas amasadorius??? Mazum matemes, tik neatpazinom viena kitos Cha cha

Jep, gauciau as toki kvietima, tai irgi pulciau prie Lydekos knygos. O po to vis tiek tektu ta pacia suknia vilktis kaip ir ana karta ŽliumbiaCha cha

Gal Cha cha

MAno specialybes zmogui etiketas leidzia laisvai rengtis, nes kitaip bus varzomas mano temperamentas, kurybiskumas ir tuo paciu nukentes darbo kokybe. Dzinsai valdo !!! Cha cha Siaip tai reikia zinoti, kur ir kada etiketo zinias pritaikyti. Teko ispanijoje matyti japonciku delegacija su tamsiais kostiumais. Paminesiu, kad oras buvo virs 30, o svarku nusiimti jie sau neleido. Nu ziauru buvo i juos ziureti.