Etiketas. Darbe ir kasdienybeje.

Etiketas. Darbe ir kasdienybeje.

Ar tai pati sugalvojau, ar kazkur girdejau, kad yra Armino Lydekos knyga apie etiketa. Uzejo noras susipazinti su siais dalykais. Gal ka nors apie tai zinote?
O gal paprasciausiai padiskutuojam kaip kiekvienas isivaizduoja ta etiketa darbe ir kasdienybeje. Va - darbe - tai mazdaug aisku. O kasdienybeje?
Pvz.: turi rengtis taip, kad kitam zmogui nebutu nemalonu-nepatogu su tavim bendrauti ir t.t. Ka jus manote apie tai?

Man tai atrodo, kad bent jau dėl drabužių kasdieniniame gyvenime ribojimų tikrai nėra. Juk kur kitur, jei ne kasdien, gali rengtis kaip nori? O va jau dėl elgesio, tai gal ir verta padiskutuoti…

yra tokia knyga Taip Labai stora Cha cha Ir jos vios mums, eiliniams, nebūtina perskaityti. Užtenka žinoti, kaip elgtis darbe, kalbant telefonu ir pan. Nekaltas O ten visokios “crvate noir” (ar kaip ten rašosi Nekaltas) mums nėra būtini.

Man is Lydekos knygos labiausiai patiko, kad pagal dabartinius standartus klasikinis kostiumelis moteriai yra IR kelnes+svarkas. Pagal visus ten etiketus i darba-istaiga negali eiti net vasara su batais, kuriu atviros nosytes (nes tokia batai nesiojami be kojiniu, o be kojiniu Ne
Mano darbe labai grieztu standartu aprangai nera, nes as tiesiogiai su zmonemis nedirbu, bet beveik visi vyrai-kolegos vaiksto su kostiumais. Tai kazkaip irgi nesinori issiskirti. Kaip tik vakar viena jauna kolege atejo su dzinsais pazemintu (nu laaaabai pazemintu) liemeniu. Tai moteriskes turejo visa diena apie ka pakalbeti Baisu o vyrukai - kur akis paganyti Pavargęs

Jasnenko, o kaip pati knyga? Ar verta pirkti? Ar tik siaip, jei pasitaikys paskaityti?
Nu man jis jau labai graziai kalbejo Mildazytes laidoj apie poniu (merieniu ir kt.aukstu pareigunu zmonu) apsirengima, elegesi ir t.t.
Bet to yra toks pasakymas: “ciem ciort nie shutit”. Mirkt
Ir siap siandien ryte paziurejau i savo vyrioka su kostiumu - na juokinga, bet taip solidu… Girtas

Lyga, paskaityti tikrai verta. Bet garantuoju, kad pusės iš tos knygos tikrai neatsiminsi. Čia gi tikras mokslas Cha cha

“etiketas” tai gal koks mesos vyniotinis Nekaltas na kaip “ruletas” pvz…Nekaltas

gera temukeCha cha
del aprangos pilnai sutinku, kad jau kur kur bet darbe tai reiktu atrodyti tvarkingai ir neissiskirianciai. labai kvailai atrodo, kai kokia moteryte uzsideda raudonas kojines ar kazka panasaus, nu klaikiai atrodo prie kitu tvarkingu tamsiu (nebutinai) drabuzeliu.
o del elgesio taip pat daug diskusiju gali buti. labai stipriai reikia pagalvoti pries kanors nereiksmingo pasakant, nes darbas yra tokia vieta, kurioje yra daug zmoniu, todel reikia bent jau stengtis prisitaikyti pria daugumos.
o va kasdienybeje gali ne tik rengtis, bet ir daryti ka nori ir kaip nori, aisku isvengiant nusizengimams nuo istatymuCha chaTaip

Lyga, aš tos knygos ilgą laiką norėjau ir ieškojau pirkti, bet nelabai, kur buvo - pasirodo deficitas Apakęs
Bet šiemet per gimtadienį gavau dovanų Tūsas buvau užsiprašiusi, nors pagal etiketą taip daryti negalima Mirkt
Knyga vadinasi “Protokolo pagrindai kiekvienam siekiančiam…”
Turėti ją tikrai verta Taip ir karts nuo karto pasiskaityti, nes visko į galvą nelabai išeina iškart sukrauti Šypsena

Tiesa, labai įdomu skaitant analizuoti save ir savo elgesį Nekaltas
Žinai, pasirodo beveik viską intuityviai darau taip kaip parašyta Cha cha

Cha cha Prisimenu kaip sekretorė per ataskaitinį davė velnių, kad tipo netvarkingi, be marškinių- arba su gėlėtaisBaisu, o dar baisiau su šortaisBaisuBaisu Taip mat nedera rimtoj įstaigoj…
Tuo momentu mano galvoj kirbėjo viena mintis:
“Reiškias, rimtos įstaigos sekretorei nederėtų ateiti su alyviniu kostiumėliu+ dvispalviais(rausvi+vyšniniai) plaukai, juolab, kad ir metų jau ne 30…”Cha cha Ale , susilaikiauCha cha O šiaip- nu ką- jei su žmonėm tiesiogiai nedirbu- tai koks kieno reikalas su kokiais aš šortais ar bliuske sėdžiu… Svarbu, švari ir nesmirduCha cha
Dėl kasdieninio- tai manau reiktų atriboti tą sąvoką- kaip kam patinka- nes kai matau mergičkas su rūbeliais a-la diskoteka vidury baltos dienos, tai kažkaip nelabaiPavargęs Arba, nusmukę džinsai, o iš jų vos ne pusė Ignoruoju su stringais- dar būtinai raudonaisCha cha- kyšo…Veee

Ech kaip smagu, kai jau mano naujos prancuziskos zinios leidzia pataisyti "cravate noire"…
Cia siaip…
Mano darbo taisyklese yra punktas apie apranga, kuri turi buti svari, tvarkinga ir … pamirsau ta zodi, bet zinau, kad vasarines sukneles geriau jau butu su rankovemis, nei visai be ju… Bet as ir pati nemegstu berankoviniu rubu…

Prancuzijoje atliktas tyrimas parode, kad vyna geria statistiskai aukstesnio socialinio sluoksnio atstovai nei tie kurie siurbia alu.
Taciau nepavyko irodyti, kad metus gerti alu ir pradejus vyna pereitum i aukstesni socialini sluoksni…

[quote]
Tilia rašė:

man tai patinka, gali ir daugiau nei pusė kyšoti DrovusFlirtasMirkt

nemoku prancūziškai Ne Žliumbia Bet dar jauna - gal išmoksiu Cha cha Bent šiuos du žodžius Cha cha
O man ir taip suprantama, kad darbe dera būti dalykiškais, tvbarkingais ir švariais rūbais. Kam dar kažkur apie tai skaityti? Žinoma, jei nedirbi statybose Cha cha Ten kostiumėlis nelabai tinka Cha cha

O sijono ilgis turi buti 2 pirstai virs keliu. Taip pat butinai su koinem, geriausiai kuno spalvos. Kadangi negalima be koiniu, tai negalima ir su basutem. Tik bateliai ir geriau jei juodi. Bet tai privaloma rimtose istaigose, pvz. bankuose. Bet isivaizduokit kaip faina buna, kai lauke +30, o tu eini idarba su kostiumeliu ir bateliais.

Nuuu- gali kyšoti ir visaFlirtas, bet ar gatvėj???

gryda - juk niekada nezinai i koki zmoniu sluoksni gali patekti - ir tada visai praverstu Lydekos pateiktos zinios. Mirkt
Kaip sakoma ziniu niekada nera per daug. Kazkur skaiciau ar girdejau, kad yra knyga, kurioje yra ziniu santrauka, padedancios issisukti bet kokioje situacijoje - pokalbyje apie mena, muzika, istorija ir kt. - tai, ko kasdienybeje su paprastais zmonem nepanaudosi. Mirkt

Ai, cia apie knyga klausi. Knyga tai nebloga, bendram issilavinimui gal ir reiketu paskaityti. Bet as joje kazko TOOOOKIO tai nelabai radau. Man realiame gyvenime nera labai aktualu, kiek cm virs keliu sijonas ir pan. Turet, kaip ir kokia medicinos enciklopedija, namuose reiketu Šypsena