esu kryzkelej.......

esu kryzkelej…

jauciuosi sumautai. jau galva skauda nuo ivairiausiu minciu. ka pasirinkti? nauja darba, geras darbo salygas, gera uzdarbi, naujus projektus, nauja (jauna) kolektyva, bet NEZINAU ar man sirdziai miela specialybe, ar blogas darbo (nu bet pakenciamas) salygas, maza uzmokesti, jau pamilusi mane kolektyva ir svarbiausiai MAN PATINKANCIA specialybe…
atsakyti turiu rytoj…

Priklauso, muo pinigu skirtumo, kaip smarkiai patinka dabartine ir kaip smarkiai nekenti siulomos specialybes, perspektyvu…

manau, reik judet i prieki…

Kiek Tu tų specialybių turiApakęsApakęsNekaltas?
Aš rinkčiausi nors ir mažiau mėgstamą, bet perspektyvesnį darbą. Darbas yra darbas, malonumų galima pasiieškoti ir kitur. Bet Tu gi nepasakei, kad tai būtų NEMĖGSTAMAS darbas, Tu dar nežinai ar taip būtųNekaltasNekaltasNekaltas

Aišku daug priklauso nuo aplinkibiu, bet manes nieks ir savaitės nepriverstu sedet ten kur man nepatinka.
Nu nebent jau labai dideli pinigai butuNekaltas

O tu NEBIJOK pradėti iš naujo , gal su laiku patiks tai, ką darai Mirkt O su kolektyvu susitiksi dar ir dar (aš su buvusiu kolektyvu irgi karts nuo karto susieinam Šypsena) Pradėk naują gyvenimo etapą, svarbiausiai - nebijok Mirkt Apkabinimas

sunku, ką nors patarti nesant tavame kailyje Nekaltas
Iš šono žiūrint, geresni pinigai ir geresnės darbo sąlygos sveria svarstykles savo naudai. Bet spręsti tik tu gali.

as tai neabejodama rinkciaus pirma varianta. Su tokiom salygom(daug babkiu,fainas kolektyvas) man ir ta specialybe miela pasidarytu Cha cha

Gyvenimas juda i prieki. Jei nori tobuleti, plesti pazystamu ir draugu rata - priimk issuki. Specialybes meile ateina su pazinimu. Kuo daugiau isigilini-tuo daugiau sansu, kad ji taps artima ir mylima. Kolektyvas taip pat prisijaukinamas. Sekmes judant i priekiLaimingas

Pirmas variantas Taip
Ne kolektyvas lemia tavo materialine gerove, tavo karjiera ir perspektyvas. Ir is labai mielo ir malonaus gali greit pasidaryt nepakenciamu Šypsena ir atvirksciai.
Isbandyk save naujoj vietoj Šypsena

nežinau, kas tai per darbas, bet aš eičiau į naujesnį, perspektyvesnį, daugiau apmokamą. Žinau, kad baisu kažką keisti, bet tikrai verta. O kolektyvas… Čia senas, čia žiūrėk, po metų pasikeičia, ateina nauji žmonės ir pan. Manau, kad tu visur pritapsi Gėlė

Jau kaip šia būsena pažįstama Apakęs Iki nemigos visaip svarstant ir visiško nuprotėjimo dėl negalėjimo sugalvoti kaip čia "geriau" pasielgti. Baisu Baisu Baisu

Beveik metus analogiškai sprendžiu… Esu praėjusi visas atrankas į naują darbą ir finaliniame pokalbyje …sudvejojau. Išvydau tįstelėjusius veidus: "Tikėjomės, kad šiandien suderinsime paskutines sąlygas ir darbo startą"… buvo labai gėda dėl savo neapsisprendimo… Nežinau

Esu ir monetą metusi (jei kris skaičius - einu, jei arklys - lieku). Iškrito skaičius, bet… pasielgiau priešingai. Baisu

Dabar dirbu darbą, kuriam jaučiu pašaukimą, kuris man mielas, kaip ir kolegos, viršininkas mano… Bet tai valdiška įstaiga, perspektyvos siejamos su Europos sąjunga ir didinamais tarnautojų atlyginimais… o kol kas auga tik krūvis, biurokratiniai reikalavimai ir kolektyvas barstosi Blogai Spaudoje vėl pilna skelbimų į pagundą keliančias pareigas, aš vėl dailinu savo CV ir rytoj vėl jį siųsiu… ir ko gero vėl eisiu į pokalbius, bet dar vis nesu tikra ką man daryti…

Sunku neapsisprendžiantiems. Užjaučiu.Bet jei neturėčiau vaikų arba šeima būtų pilna - aš eičiau tikrai.

Iki šiol pats svariausias mano pasilikimo argumentas buvo vaikai, socialinės garantijos ir darbo laikas. Esu viena, todėl jie mato tik mane. Be to esu ir pagrindinė šeimos išlaikytoja. Jei eičiau į kitą darbą, uždirbčiau maždaug 3 kartus daugiau ir finansiniai reikalai gerokai pasitaisytų, tačiau vaikai manęs beveik nematytų… O jei mane atleistų, į senąjį darbą dėl nutrūkusios kvalifikacijos nebesugrįžčiau… tai ir sulaiko… Nežinau

Mislyju, kad reikt eit in naujesnį. Kolektyvai kaitaliojas, tad neaišku ar ilgai bus tas pats. Dėl specialybės - rinktis Tamistai, a visos kitos sąlygos yr palankesnės pirmam variantui.Mirkt

Na, nežinau- jei dėl šeimos- tai geriau būtų antras var., bet tada reikia didesnių pastangų viskam įsigyti, jei dėl ateities- pirmas var., nes nepabandęs- nieko negali žinot.Taip

as eiciau i naujaji…

Suprantu, nes ir ash atsisakiau vieno darbo vien del to, kad mazhai laiko praleischiau su Vyras. O jei pas tave dar vaikai…Nustebęs
Manau ieshkok toliauTaip Juk turi gi buti toks darbas, kur ir pinigeliu daugiau gautum ir vaikus matytum ne tik mieganchiusŠypsena
SekmesLabas

nereikia bijoti. neabejoju, kad pasikeitimas bus labai naudingas visomis prasmemis. pirmyn!

Apie tave buvau blogesnes nuomones Šypsena

Jei rimtai tai… jei matai, kad labai lievas kolektyvas, tai neik dirbti. Dirbti tarp nemegiamu zmoniu gali tik labai asocialus zmogus, kuriam nusisvilpt ant aplinkiniu ir svarbiausia atlikti savo darba. Bet siaip dauguma musu esame linke neriboti darbo ir supanciu zmoniu todel aplinkiniai gali gan stipriai itakoti psichologini klimata ir darbo rezultatus. Pvz. as niekada neiciau i kolektyva kuriame dirba 8 moterys (nors ir supermodeliai Cha cha ) ir as vienas - neistverciau tokio bendravimo del labai objektyviu priezasciu.

Nebijok rizikuoti. Pasikeitimai gali būti naujo gražaus etapo pradžia. Tik įvertink, ar tai ilgam ir perspektyvu.