esu kryzkelej.......

Planner, Tamista autorei atsakinėji ar PIEVELEI patari?Cha cha

Taigi, meginu viska apibendrinti:

Naujas darbas:
Specialybe-medziagu atsparumas (tikras galvos skausmas, nes AS TIKRAI NEZINAU AR MAN JIS PATIKS, be to, man reiketu viska mokintis is pradziu)
Kolektyvas-jaunas, trys zmones is ju-mano buve grupiokai, mieli, paprasti zmones, ketvirtas-su juo susipazinau, kaip nekeista, losdama boulinga, irgi mielas zmogus, kiti-as ju nepazistuNežinau
Materialine baze-visi aprupinti gerais kompais, printeriais, skeneriais, popieriaus netruksta, kabinetams remontuoti nuperkamos medziagos
Karjera-jie turi daug projektu, daug sutarciu, taigi yra daug papildomu darbu, beje ir priedai prie uzdarbio.
Vadovas-labai malonus zmogus, turintis fakultete autoriteta
Darbo kiekis-pilnas etatas

Senas darbas:
Specialybe-metalotyra (mano meile Girtas)
Kolektyvas-mazdaug per puse-yra zmoniu, kurie man labai labai patinka, kiti-neverti mano demesio. bet as mastau, tie mano favoritai po kokiu treju ketveriu metu iseis i pensija, ir katedroje bus gan niuroka…
Materialine baze-baisi, rugseji reiks atiduot pasiskolinta monitoriu, ir niekam nerupi, kad neturesiu su kuo dirbt. jokiu sutarciu, jokiu projektu. taigi ir papildomu uzdarbiu taip pat nera.
Karjera-neisivazduoju kiek laiko laukciau kol gauciau docento varda, o naujajame darbe galbut jau po metu…
Vadovas-labai arogantiskas tipas, niekinantis zemesnius uz save ir lendantis i Ignoruoju aukstesnio rango atstovams. nemalonus zmogus,
Darbo kiekis-tik puse etato, nes daugiau nera, taigi ir pinigu per pus maziau.

Dar tokie pamastymai: kad ir iseisiu i kita katedra, vistiek busime visi viename pastate, galiu lankyt savo draugusNekaltas naujojo darbo vadovas leidzia pasilikti savo tiriamojo darbo krypti ir vystyti tolesne savo disertacijos tema (metalotyra), paskaitas turesiu skaityt jau nebe is metalotyros, o atsparumo (baisu, as jo neismanau, ir ar patiks man i ji gilintis?), taip pat islieka interesas toliau mokytis prancuzu kalba, nes ir jie neturi prancuzo-atsparuminiko (vel papildomi pinigai)…

atrodo, visi pliusai naujojo darbo naudai…bet kodel taip sunku ant sirdiesNežinau???

Mergelka, tai normalu, kad sunku - juk pati rašei, kad esi kryžkelėj. Aš tavo vietoje tikrai eičiau į naują darbą, nes man kažkaip tas tavo senasisi dvelkia naftalinu (dar pati tapsi naftalinine Cha cha)

Gryda, tu labai taikliai apibudinai…

Mergelka, po tokiu apibudinimu, man nieko neismananciai apie tavo paminetas specialybes, tik girdinciai kazkoki panasu saskambi (negi nieko panasau ir nieko nicnieko ir metalu tyrinejimu negalesi pritaikyti medziagu atsparume), atrodo, kad galima keisti… Kai man buvo labai sunku pakeisti darba, susiradau darba pagal issilavinima tame paciame pastate…

Rinkciausi tik nauja darba. Tikrai. Darba galima pamilti.
As irgi maniau, kad mano darbas-hobi - izoterminiai kebulai visada bus idomiausias. Dabar yra suvirinimo iranga - ir ka: kaifuoju. Mirkt
Butinai reikia siekti kazko ir tobuleti.
O zmogus yra gana inertiska butybe ir kazka keisti jam yra sunku - todel tau ir yra tas akmuo ant sirdies.
Taigi - pirmyn - ir tu atsigausi; ir taves nebevarzys senoji atmosfera. Mirkt Gėlė

be to pagalvok - ką galėsi sau leisti, uždirbdama daugiau Mirkt

Ir zinai ka, gal naujajame darbe nebeteks tau buti kanceliariniu prekiu tiekeja visuomeniniais pagrindais ir asmeniniais finansiniais istekliais…

manau turetum pasirinkti nauja darba, taciau tuo paciu metu dar ieskoti ir to kas susije su tau patinkancia specialybe, be to ka gali zinoti, gal tau naujas darbas dar labiau patiks nei senasis…BET TAU SPRESTI, tai tik mano nuomone…
buvau pakliuvus i panasia situacija, tik skirtumas buvo tas, kad as negavau to darbo, kurio as norejau ir kuris man buvo pazadetas, taciau dabar as to nesigailiu, nes gavau kita zymiai geresni ir pajutau super dideli skirtuma tarp to, kuri jau buvau dirbus ir vel norejau gauti ir to kuri dabar turiu…

mergelka - viskas ismokstama. Be to, kas tau sake, kad medziagu atsparumas netaps tavo meileMirktCha cha

o ką pataria namiškiai?

nedirbk sau nepatinkancios specialybes, jei pinigu netruksta. Antraip, isikalbek sau, kad darbas netoks jau ir blogas, pasistenk ji pamilti. Bet as tavim deta, nepaaukociau mielu kolegiu ir megstamp darbo, del didesnes sumeles pinigu VeeeBlogai

Žinai, man (iš šono skaitančiai), tai vien pradedant vien tavo darbo krūviu (pusė etato ir visas etatas), ir baigiant kolektyvu bei darbo priemonėmis - nėra argumentų likti senąjame. Nebent vienas - permainų baimė ar labai nestabilus naujosios įstaigos statusas.
Čia turi išiklausyti tik į pačią save, nes:
vieni žmonės niekuomet nesiryžta,
kiti ryžtasi labai nesunkiai (ir vėliau stebisi kaip galėjo dirbti tokioje "skylėje" ),
o treti nuolat svyruoja ir nepasirenka. Vėliau šansų mažėja ir nebelieka.

Netgi tavo darbo pubūdis nelabai keičiasi. Tu nepereini iš valstybinės į privačią struktūrą (jei gerai supratau), neįkrenti į tą biznio mašiną, kur tikslas dažniausiai yra pinigai ir žmogus tėra priemonė pelnui gaminti.
Pvz. valstybinės įstaigos už paskaitą profesoriaus laipsnį turinčiam žmogui moka iki 200lt (nors oficialiai įkainiai dar žemesni). Privačios struktūros už 1.5 valandos paskaitą sumoka ir 500 lt (o žmonėms su laipsniu, tikiu, tos sumos siekia triženklius skaičius). 500 yra pusė mano mėnesio algos. Per pusdienį. Štai ir skirtumas. BET

Ten, kur žaidžia pinigai, ir darbo rinka kita. Ją atlaikyti sunku ir tikrai reikia pagalvoti, nes rizikuoji smarkiai.

Tu pasiimk popieriaus lapą ir susirašyk kas tau svarbu darbe: viską nuo darbo valandų, algos, pasitenkinimo jausmo, kolektyvo, paskatinimų, priemonių, galimybių kilti iki firmos švenčių pagaliau. Ir dėl pliusus ar minusus prie abiejų darbų visais tais aspektais.
Dar pagalvok ką prarandi pakeitusi darbą ir ką prarandi to nepadariusi.
Pasverk abu argumentus.
Štai ir atsakymas.
Ir dar - kiekvienas esminius gyvenimo sprendimus turi priimti pats.
Sėkmės tau Gėlė