ES nori uzdraus rukyti auto

Ple kokie lietuviai durniu tauta tai ragasPiktas, ple kad jau nevairuoju ar nerukau-tai uzdraust reikiaPiktasSaudyt tokius molius, tokie ir uz paxa balsuojaCha cha
Jums nuo to nei silta nei salta turetu but, fakju

Jei tu nesugebi ismesti cigaretes pro langa, tais as bandau isivaizduoti kaip tu vairuojiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Pats nerukau bet tenka pavezt tokiu “rukoriu” kad bl jau sedyne pradegino keleivio, o kita kart kai sveite savo ta cigara pro langa, dumu masinoj kai dave tai jau issigandes kad liko masinoj nuoruka net sustojau viska apziuret… visa laime kol kas sekasiCha cha

Dar negirdejau kad vairuotojas butu pradegine sedyneCha cha, cia keliaiviai ir ypac keliaivesCha cha

Ishgirsk! Cha cha Kad ir pvz as Drovus. Kai buvau dar nepatyres ir vairuotojas, ir rukorius Šypsena daznai fiestike nukentedavo: tai sedyne, tai kilimeliai, tai galine palange Cha cha Ir visa tai nuo manes vieno Cha cha. O dabar jau turbut patirties igavau, kad skyluciu nedaugeja Cha cha.

Kai tuo paciu metu dar sneki telefonu, ir koks pistysis i gatve isbega, tai visko pasitaiko. O zinai, as ir dabar galvoju, kad isduodant teises reikia ypatinga demesi skirti cigaretes ismetimo per langa technikai…

Vien zo nusisnekejai, bichas Labas

Elai,
dėl runkelių supirkimo tu neteisus…Cha cha
O vat dėl viso kito iš esmės sutinku.
Tik noriu dar pridurti:
Gmc ir kt. nerūkantys bei sobliudajuščije pravila dorožnogo dviženija,
aš kai atvažiuoju į sostinę ir tenka važiuoti tomis pačiomis gatvėmis, kur su lizinginėm skarbom važinėja ir man maišo visokios manekenės, medicinos verslo atstovai ir kt. “europiečiai”, tiesiog negaliu nerūkyt - jei neužsirūkau, toks siutas apima, kad aš ne tik pradedu agresyviai elgtis kelyje, bet rodyti nepadorius gestus, vaipytis, spajudyti pro langą, kratyti galvą pagal ant peregrūzo grojančią original autoaparatūrą, draginti prieš sportines mašinas, etc., kas, kaip jau turbūt supratote, tikrai sumažina eismo saugumą bei padidina nelaimingo atsitikimo riziką… Be to, tada aš nepraleidžiu pėsčiųjų…

O dabar, blyn, uždrauskit man rūkyt mašinojKanda
Arba baudą kas nors tegu pasiūlo - jau matau, kaip Republika Litewska pralaimi Strasbūre…

uzdraust rukyt masinoj? As rukau bet as uz Šypsena Butu dar viena paskata mest rukyt o ir salonas labiau kvepetu (nors ir taip nesmirda) Cha cha

[/quote]

Elai,
dėl runkelių supirkimo tu neteisus…Cha cha
O vat dėl viso kito iš esmės sutinku.
Tik noriu dar pridurti:
Gmc ir kt. nerūkantys bei sobliudajuščije pravila dorožnogo dviženija,
aš kai atvažiuoju į sostinę ir tenka važiuoti tomis pačiomis gatvėmis, kur su lizinginėm skarbom važinėja ir man maišo visokios manekenės, medicinos verslo atstovai ir kt. “europiečiai”, tiesiog negaliu nerūkyt - jei neužsirūkau, toks siutas apima, kad aš ne tik pradedu agresyviai elgtis kelyje, bet rodyti nepadorius gestus, vaipytis, spajudyti pro langą, kratyti galvą pagal ant peregrūzo grojančią original autoaparatūrą, draginti prieš sportines mašinas, etc., kas, kaip jau turbūt supratote, tikrai sumažina eismo saugumą bei padidina nelaimingo atsitikimo riziką… Be to, tada aš nepraleidžiu pėsčiųjų…

O dabar, blyn, uždrauskit man rūkyt mašinojKanda
Arba baudą kas nors tegu pasiūlo - jau matau, kaip Republika Litewska pralaimi Strasbūre…

[/quote]

Cha chaCha chaCha cha Vo ble, tai gal reiks ir man rūkyt pradėt…jei tai tikrai padeda…Tiek gerai kad viniuj retai būnu…

shita, mane neperseniausiai nubaude del dirzu, sumokejau 35 lt baudos. Bet as manaw jie mane nubaude neteisetai, nes man dizas kuutena rudimentinius spenelius. Norejau pasikunsultuot su tavim, ar verta del to kreiptis i Strazbura?

o kad uz kiekviena pirstelejima po medeli reiks pasodint - jau girdejot?
Cha cha

Tai cia per savaite isaugtu amazones miskaiCha cha

tai labai i nauda, manyciau Juokiasi
tik reik rast vieta, kur sodint…arba draugystes parkeli ir gelytes sodint Juokiasi

Dėl to neverta - geriau šilkinius marškinėlius nusipirk…Cha cha
Mano auto nėra vieša vieta, o uždara erdvė, kur aš, rūkydamas nesukeliu pavojaus niekieno kito, o tik savo sveikatai… Turiu omeny - tiesiogiai nesukeliu. Jei, pvz., aš rūkydamas nukalu pėstyjį ir tą patį pėstyjį nukalu nerūkydamas, bet kasydamasis kairį kiaušą (patogumo dėlėi kaire ranka) - koks skirtumas? Jam nuo to mažiau neskauda… Todėl turiu teisę į pasirinkimą, ar ne taip? Prostitucija nelegali, taip? Kodėl tada prostės ir jų paslaugomis besinaudojantys nebaudžiami?

Jei drausti, tai drausti visų pirma - džipų štangas, kitokias atsikišusias dalis, uždrausti senus auto, kurie teršia orą ir neatitinka šiuolaikinių saugumuo reikalavimų (mažalitražkės) ir t.t. Uždraust galima daug ką, tik ar naudos iš to daugiau?

P.S. Neseniai per radio girdėjau, kad labiausiai vairuotojų agresiją kelyje iš visų muzikos įrašų sukelia Prodigy “Firestarter” - davai, uždrauskit ir to malonumo mašinoj klausytis… arba išvis - nukapokit man galvą.Cha cha

Gmc> nu daba laikykis Cha cha Atvažiuosi į garažą Baisu NO EURO

A ka dabar ne taip pasakiau? Nekaltas tik konkreciai prasom Mirkt o del garazo tai girdejau vasaros sezonui uzdaromas… Cha cha

Mano automobilyje dar niekas neruke ir nerukys Taip

Kas labai pries ES, tai tiems uzdraus ir langus darinet pagal ES direktyvas.
O visi, kurie balsavo uz, dazniausiai paskaito istatymus, pries spangdami nesamones.

Rukatis lietuvis - geda tautai !

Hmmm…cia visi tie…kruti vairuotojai, kurie viska gali daryt…kuriem visokie draudimai tik trugdo, bile priestaraut, uz laisves visokias. Tai va, griztant prie to ka norejau pasakyt, idomu butu pamatyt tuos kietus vairuotojus, kai dingtu visi draudimai, visi vaziuotu bilekaip, fantastika…taip ? Mano masina, darau ka noriu. Bet va, kai per tos tvarkos nebuvima, nutrenksi koki vaika ar ka, galbut ne del Tavo kaltes, gal ivyks kokia situacija del kito…koks skirtumas, bet kaip tu pats paskui jausies ? Nuzudes zmogu… Tie draudimai, tikrai nesukurti pakenkti zmonem. Jie sukurti, nes tie labai geri vairuotojai devyndarbiai, patys nesugeba susitvaryt su savim.