ES nori uzdraus rukyti auto

Bande jau baust - buvo da pernai akcija ir pan, kai keliukai tikrino ir buvo labai placiai paskelbta, kad reik segtis aba bus baudos. Tiesiog yra paprastesniu budu babkem uzkalt - greitis… o prie dirzu galima siaip prisikabint, pvz, jei labai jau nesutarsi su policininku, tada jis gali tau visa tech apziura padaryt - padangos, medicina, gesintuvas, dirzai ir t.t. nuskausmins taip, kad paskui nenoretum su pareigunu gincytis.

Ne, nu čia tai polnyj pic Cha cha Na suprantu aš, ES ir t.t., ten daug visokių nesamoningų aktų yra. Toks vaizdas, kad ES teisės aktai artėja prie idiotiškos Štatų teisinės sistemos (pvz. su draudimais vedžioti krokodilus be pavadėlių 4dieniais Cha cha - Luizijanoje atrodo Cha cha).
Bet dar oxu
snė nuomonė: aš nerūkau, tai tegul uždraudžia Cha cha
Va ką aš jums pasakysiu, nerūkai tai ir nerūkyk, o aš rūkau ir rūkysiu. Ir jei tu man neaiškinsi ką daryti, tai aš tau nesakysiu kur eiti Cha cha
Dėmesį sakot, blaško? Kas gi čia dar gali blaškyti dėmesį? Magė, stiklai ir liukas (jų atidarinėjimas), ventiliatoriaus reguliatorius, kondišinas, veidrodėlių reguliavimas, pakeleivio kalbėjimas, garsiniai signalai… A jobt
ju mat’ kiek čia visko…
Nors nenusiminkite - jau dabar projektuojamos mašinos, kurios neviršija greičio, važiuoja tik ten kur leidžia ženklai, be mechaninių pav. dėžių, apie avariją pranešančios dileriui ir draudikui… Jos neteršia oro, bus labai saugios… tik va, 1 klausimas: a nax
* tada vairuotojas? Apakęs tai ple pasodinam kokį pingviną už vairo ir zeba, vis tiek nuvažiuosi kur reikia, su GPS’u ten kokiu sup**tu Cha cha
Vienu žodžiu, draudimai draudimais, bet kada įstatymai yra kopijuojami aklai nuo kitų valstybių (ir visai px, kad nepasitesina, bet užtai taip pat kaip ES) tolko nebus. Nors ką jau čia, su mūsų politikų galvomis, tai greit karvėms uždraus pieną duoti Cha chaCha chaCha cha

Kadangi nerukau ir mano masinoje niekas gyvenime nerukys, o siaip tai tegul ruko, negi man gaila Šypsena Bet ne pas mane Cha cha

Reiskia per trumpai baude Nekaltas
Policijos tikslas turi buti ne uzdirbti pinigus, bet uztikrinti saugu eisma, taciau pas mus dar tai daug kam sunkiai suvokiama. Buvo laikas kai metus laiko vazinejau isvis be dirzu ir spek ar kas nors nors karta mane delto stabde? ATsakymas neigiamas, zakon podlasti,bet brolis visada vazinejo su dirzais ir karta vakare vaziavo namo 1km atstuma ir pamirso uzsisegti bei gavo bauda. Po to ateina laikas ir supranti,jog dirzai skirti ne tam,kad kabetu… tai ypac padeda kai trenkiesi kur nors. Karta vaziavom 20km/h ir atsitrenkiau i priekyje stovincia masina,tai sone sedejes draugas vos neismuse priekinio stiklo Apakęs 20km/h,okas butu jei butu 60?100?Gale taip pat sedint be dirzo atsitrenkus skrendi i prieki, atsitrenki i priekine sedyne ir gali stipriai susizaloti,bei suzaloti sedinti priekyje.
Supranti as nebijau technines apziuros- tegul tikrina gesintuva,vaistinele, padangu protektoriaus gyli,vaziuokle-as ramus,nes zinau,kad nebus prie ko prisikabinti. tik vat neturiu avarinio zenklo,kur ant kelio statosi…
Rukymas stovincioje (nevaziuojancioje) masinoje niekam gresmes nekelia,o vat vaziuojant visai kas kita. Nors uzdraudus tai,galima kalbeti ir apie magnetofonu uzdraudima ir t.t., taciau magnetofona gali paleisti ir nieko neperjungineti,o cigaretes isikises i burna gi nelaikysi-ir prisidegt reikia ir dumus ispust…

Jooo,
reiktu uzdraust vairuot isvis,
bo labai jau demesi blaskoCha cha

Nu braliukas, tu taip nevaryk Ne Pats tai nerūkai. O prisidegti ir dūmus išpūsti Cha cha (čia prajuokinai Cha cha) dėmesio neblaško labiau, negu sakykim, uošvienės bamsėjimas šalia Cha cha
Davai tada sušaudom uošvienę, bo ana kelia grėsmę eismo saugumui ir mano psixinei būklei, o tuo pačiu tada ir šalies gerovei Cha cha
P.S. uošvienės neturiu, so atleiskit tie, kurių uošvienės geros Mirkt

As norejau pasakyti,kad gali ijungti maga ir vaziuoti jo nejunginedamas. Rukant tu viena ranka bet kuriuo atveju naudoji cigaretes pridegimui, ikisimui-istraukimui (hmm Cha cha), pelenu nukratymui ir pan. Tuo momentu vairuoti gali tik su viena ranka- tai turi pripazinti.
Apie tai kas blasko labiau as nekalbejau Ne mago grojimas, keleiviu rekimas ir kiti faktoriai gali trukdyti daug labiau- tam pritariu Taip

Palauk, tai tu ką visą laiką (kai bėgių nejunginėji) laikai vairą abiem rankom? Pagirtina… Šypsena

Nu blin ir aš insijungsiuKanda
2 nerūkantiems>> Sėdėkit tyliaiKietas, bo jau kažkas rašė: “aš nerukau tai gali draust”
Aš rūkau ir man niekas neuždrausKietas, jei kam nepatinka gali išliptiLiežuvis Nors protokolas ir reikalauja atsiklausti visų esančių avtomobolyję, bet jis taip pat sako, kad neleisti yra nemandaguCha cha
o dėl dėmesio blaškymo, aš dažniausiai prie šviesoforo stovėdamas prisideguLiežuvis
2 Capone>> pas aną avtomataas, tai su ta ranka gali bileką darytCha cha

Ne visada laikau abiem rankom. Beto pas mane avtamatas…

Chebra - man gal nepatinka,kad telefonu negaliu kalbeti vaziuodamas. dar gal nepatinka,kad mieste tik 50km/h galiu vaziuot,o autostradoj 130. dar nepatinka,kad visur posukius turiu rodyti ir pesciuosius praleisdineti per pereja einancius Nekaltas Cha cha
Esme ne tame,ar Jums patinka ar ne,jei bus priimta,kad rukyti draudziama- tai to ir nebus galima daryti. Darysite Jus tai ar ne - tai jau jusu asmeninis reikalas…
nepamirskite to Mirkt

tai kokios bėdos tadu?

tai kalba apie tai, kad nereikalingas tas draudimas, ir jis dar nepriimtas, so reikia dėt pastangas, kad ir nepriimtų.
Su 50 km tas pats buvo, tik niekas neprotestavo, tai yra atvirkščiai nubalsavo - kad priimtų. O kas balsavo? bubutės, kur su Škodom raguotom važinėja.
Ir tuo atveju (dėl 50 mieste) ir šiuo (draudimo rūkyti auto) tokiems subjektams reik neleist balsuot… Aš gi ple nestoviu ant kelio su šakėm, kad runkelių nesuperka, žemdirbiai stovi, nes juos kaso tie runkeliai, o manęs ne. Tai tie, kurių nekaso rūkymas, lai geriau “neturi nuomonės” šiuo klausimu Šypsena

Nerukau.
Taciau tas draudimas - visiskas bullshoodis. Kur cia prabalsuot pries? Vakar uzdraude mobiliakus (siaip tas ner blogai) siandien uzdraus rukyt, rytoj akurat uzdraus muzona, o poryt visiskai uzdraus vairuot, nes jau bus israstas koks robotas Kakushita, kuris vairuoja visiskai be klaidu ir visiskai pagal taisykles, visiskai is vairavimo iseliminuos zmogiskaji faktoriu, del kurio ir ivyksta didzioji dalis avariju. Sedesim ant galines sedynes kaip avinai ir tyliai gaminsim biodujas bei elektros enerija tiems robotams. Totali “Matrica”.Pavargęs

Viskas labai paprasta Šypsena
As nerukau-tokiu bedu neturiu. Jei zmogus ruko vaziuodams ir toks jo vaziavimas netrukdo nei jam paciam nei aplinkiniams - PROBLEMU NERA Ne taciau jei tai kam nors trukdo- va cia atsiranda problema Taip

tai ko mes čia tiek ginčijamės? Nekaltas tas ir yra, kad netrukdo niekam, tai ir uždaust nėr ko Cha cha

As nebalsavau,kad greitis butu 50km/h bet jei tas greitis sumazino avariju skaiciu ar isgelbejo bent viena gyvybe - AS UZ Taip matai,kaip jau minejau pries tai,kad tau netrukdo to nepakanka,jei tai netrukdo ir aplinkiniams - tada viskas gerai Gerai

mes nesigincyjam, o diskutuojam Mirkt
As nesakau,kad tu ar dar kuris nemoka rukyti ir vaziuoti,taciau reikia pripazinti,kad tokiu zmoniu yra. tuo paciu reikia pripaznti kad yra zmoniu,kuriems vaziuoti maiso muzika,tamsinti langai ar dar kas. reikia pripazinti ir tai,kad yra zmoniu,kurie isvis nemoka vaziuoti… ir kai keli faktoriai (pvz:. nemokejimas gerai vaziuoti+rukymas+muzika ar pan) susipina gali atsitikti nelaime. nors jai gali pakakti ir vieno faktoriaus. viskas priklauso ne tik nuo zmogaus ar jo vairavimo sugebejimu, bet ir situacijos i kuria papuola vairuotojas…
is kitos puses galima sekmingai vazineti ir kalbant telefonu ir nepadaryti avariju Nekaltas
galima ir lakstyti mieste ir nepadaryt avariju Nekaltas
ps. cia kalba apie tikimybes jau prasideda Taip

Prastam vairuotojui ir kiausiniai trukdo. Tai irgi atitinkamo istatymo reikia? Juokiasi

Nuo prastu vairuotoju neapsisaugosi, taciau SVARBIAUSIA SAUGUMAS: VISU SAUGUMAS. Todel mano nuomone reikia kuo labiau sumazinti faktorius,kurie gali padidinti rizika (nepriimkit tai kaip rukymo uzdraudima-kalbu bendrai) tam tikram ivykiui atsitikti. Juk delto ir ivedami greicio ribojimai, technines bukles reikalavimai ir t.t.